قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

بهترین اپلیکیشن های ادیت عکس برای اینستاگرام | روی مخاطبان تاثیر بگذارید !

بازدید : 670

همانطور که میدانید ؛ در اینستاگرام زیبایی و چشم گیر بودن عکاسی بسیار مهم است. به خصوص اگر شما از اینستاگرام برای اهداف تجاری استفاده کنید. به همین دلیل است که در این مقاله به معرفی برخی از بهترین اپلیکیشن های ادیت عکس برای اینستاگرام میپردازیم. به اینفوگرافیک زیر توجه کنید.

اینفوگرافی لروم استفاده از اپلیکیشن های ادیت

 

همانطور که میبینید فضای اینستاگرام برای استفاده های تجاری بسیار رقابتی شده. شما فقط هشت ثانیه وقت دارید تا توجه مخاطب را به محصول خود جلب کنید. بنابراین باید به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی خودتان عکس های جذابی داشته باشید. برای آشنایی بیشتر و کامل در مورد کسب در آمد از اینستاگرام میتوانید به مقاله ی روش های صحیح کسب در آمد از اینستاگرام در وبسایت فالووران مراجعه نمایید.

همچنین بیست و پنج میلیون اکانت موجود هستند که بخش زیادی از آنها اکانت های حرفه ای هستند و به نوعی رقیب شما محسوب میشوند. حتی اگر از اینستاگرام برای مصارف شخصی تان استفاده میکنید؛ ارزشش را دارد که عکس های زیباتر و گیراتری را پست کنید. ممکن است که عکس هایی را گرفته باشید که کاملا از آنها راضی نیستید ! و میدانید که «خوب دیده شدن » در اینستاگرام نقش اساسی دارد. به همین دلیل است که ۳۲ درصد از صاحبان کسب و کار های اینستاگرامی عکس ها را مهم ترین بخش بازاریابی خودشان تلقی کرده اند.

چرا شما عکس های عالی را پست نکنید که میتوانند اکانتتان را به سرعت ارتقا دهند ؟ اپلیکیشن های موبایل اینستاگرام بدون اینکه شما نیاز داشته باشید که یک اپلیکیشن تخصصی ادیت عکس را یاد بگیرید یا اینکه احتیاج به دوربین پیشرفته ای برای گرفتن عکس های زیبا داشته باشید کار شما را ساده کرده اند. پس با ما همراه باشید تا بهترین اپلیکیشن های موبایل را به شما معرفی کنیم.

اول از همه ؛ یک نرم افزار ادیت عکس چیست ؟

یک نرم افزار ادیت عکس نرم افزاری است که با استفاده از فیلتر ها و ابزارهایی که برای ارتقای عکس در اختیار شما میگذارد ؛ یک استراتژی بصری عالی برای شما تدوین میکند. درست است که تعدادی ابزار ممکن است در اپلیکیشن اینستاگرام موجود باشد. اما بهتر است که شما یک نرم افزار اضافه دانلود کنید که ممکن است از هوش مصنوعی برای بهتر کردن عکس های شما به طور اتوماتیک استفاده کند یا اینکه خودتان به طور دستی بتوانید ابزارهای بیشتری برای تنظیم عکس در اختیار داشته باشید.

بهترین نرم افزار های «رایگان» ادیت عکس برای اندروید و ios

شماره ی ۱: یک نرم افزار ادیت از گوگل! Snapseed

مناسب برای : ادیت حرفه ای عکس | در دسترس برای اندروید و ios

نرم افزار ادیت عکس

گوگل این بار هم خیلی عالی عمل کرده است. در این نرم افزار شما تعداد زیادی فیلتر دارید که بتوانید عکس هایتان را تغییر دهید. بر خلاف خیلی از اپلیکیشن ها شما میتوانید فیلتر های این اپ را به دلخواه تغییر دهید. همچنین میتوانید فیلتر دلخواه خودتان را از صفر بسازید ! البته این اپلیکیشن ابزارهای کلاسیک برای کراپ کردن عکس و قاب ها و اضافه کردن متن و غیره را نیز در خود جای داده است. گزینه ی selective adjusting نیز موجود است که شما بتوانید بخشی از یک عکس را انتخاب کنید و کنتراست و باقی پارامترهایش را تنظیم کنید. این در حالی است که در بسیاری از اپ ها کنتراست کل عکس تغییر میکند. اینکه بتوانید قسمت هایی از عکس را انتخاب کنید و تغییر دهید فرایند ادیت شما را بسیار حرفه ای تر جلوه میدهد.

علاوه بر این؛ این برنامه تاریخچه ی ادیت های شما را ذخیره میکند که هر گاه نیاز بود بتوانید به عقب برگردید. بر خلاف بسیاری از نرم افزارها که اگر بخواهید  بعد از سیو کردن عکس ؛ تغییری بدهید باید ادیت  عکس را از اول شروع کنید. همچنین این برنامه قابلیت precision masking را ارایه میدهد که معمولا توسط حرفه ای ها برای جلب توجه موضوع اصلی عکس و برداشتن توجه از پس زمینه استفاده میشود.

شماره ی ۲ : Prisma Photo Editor

مناسب برای: تبدیل کردن عکس به نقاشی و طراحی | در دسترس برای اندروید و iOS

قطعا شما نرم افزارهای نا امید کننده ی فراوانی را دیده اید که در تلاش بودند عکس های شما را به طراحی و نقاشی تبدیل کنند. ممکن است تجربیات با آن اپلیکیشن ها باعث شود شما نخواهید چنین اپی را نصب کنید. ولی پریسما یک استثنا است. پریسما با استفاده از شبکه های عصبی مصنوعی ( تکنیکی در کامپیوتر ) توانسته است عملکرد خوبی در این حوزه داشته باشد. همچنین پریسما به نوعی یک شبکه ی اجتماعی نیز هست که شما عکس هایتان که به طراحی تبدیل شده اند را میتوانید در آنجا به اشتراک بگذارید.

نرم افزار ادیت عکس

شماره ی ۳:Adobe Photoshop Express

مناسب برای : ادیت کلی عکس | در دسترس برای اندروید و iOS

این اپلیکیشن بسیاری از قابلیت های خوب فوتوشاپ که قابل گنجاندن در یک اپلیکیشن موبایل بودند را جمع آوری کرده است. با اینکه قابلیت های پیشرفته ی بسیاری در این اپلیکیشن موجود است؛ ولی کماکان استفاده از این اپلیکیشن روی یک صفحه ی لمسی کوچک ساده است.

این اپلیکیشن بسیاری از قابلیت هایی که انتظارش را دارید را ساپورت میکند مثل : کراپ کردن اصلاح کردن چشم های قرمز کنتراست فیلترها قاب ها و غیره. بهرحال بهترین قسمت این اپلیکیشن فیلترها هستند. وقتی شما یک فیلتر را انتخاب میکنید به طور اتوماتیک تمام ایرادهای عکس شما رفع میشوند.

شما برای استفاده از این اپلیکیشن میتوانید یک عکس از گالری ایمپورت کنید یا با استفاده از دوربین همان لحظه یک عکس بگیرید. یا اینکه عکس ها را از اکانت adobe creative cloud ایمپورت کنید. توجه کنید که برای استفاده از این اپلیکیشن نیاز به یک اکانت Adobe ID account دارید. این اکانت کاملا رایگان است. ولی برای ایرانیان ممکن است تحریم شده باشد. پس از ابزارهای دور زدن تحریم ها استفاده کنید !

نرم افزار ادیت عکس

شماره ی ۴: Foodie

مناسب برای : ارتقای هر چه بهتر عکس های شما از غذاها | در دسترس برای اندروید و iOS

همه ی ما وقتی غذایی خوش طعم با طراحی زیبا داشته ایم از آن عکس گرفتیم. رابط کاربری این اپلیکیشن تقریبا شبیه اینستاگرام است با این تفاوت که تمام فیلترها برای ارتقا کیفیت تصاویر غذا طراحی شده اند. همچنین این اپلیکیشن رنگ ها را زیباتر میکند.

سخن آخر: اگر صفحه ای مربوط به عکاسی از غذاها دارید یا به این کار علاقمندید این اپلیکیشن را حتما نصب کنید ! این اپلیکیشن بهترین اپلیکیشن برای ادیت عکس غذاهایتان قبل از پست در اینستاگرام است.

نرم افزار ادیت عکس

شماره ی ۵: Adobe Photoshop Lightroom

مناسب برای : حرفه ای ها و کسانی که میخواهند سریع بتوانند تغییراتی را مانند حرفه ای ها انجام دهند  | در دسترس برای : اندروید و iOS

این اپ ورژن نرم افزار دسکتاپ محبوب adobe lightroom cc است. نکته ی خوب در مورد این اپ این است که این اپ سعی نمیکند همه چیز برای همه کس را در یک اپلیکیشن فراهم کند. بلکه روی نکات دیگری مثل تنظیمات نور و جزییات و رنگ و غیره گذاشته است. و شما تنظیمات پیشرفته را با اسلایدر های ساده میتوانید انجام دهید. اگر adobe creative cloud داشته باشید حتی میتوانید آپشن های بیشتری را هم به دست بیاورید. مثل adobe sensei که سیستم هوش مصنوعی است که عکس های شما را به طور خودکار بر حسب محتوایش تگ گذاری میکند؛ که به شما این امکان را میدهد که به سرعت عکس ایده آلتان را پیدا کنید.

نرم افزار ادیت عکس برای اینستاگرام

شماره ی ۶: Photo Collage

مناسب برای : طراحی سریع عکس های ترکیبی | در دسترس برای اندروید و iOS

اگر به طراحی collage ها علاقه دارید این اپ میتواند از بهترین ها در نوع خودش باشد. این اپلیکیشن با داشتن هزاران طراحی میتواند از تمام اپلیکیشن های رایگان مشابه متمایز باشد. این اپ همچنین قابلیت های ادیت اولیه را نیز دارد و اگر احتیاج به ادیت خیلی خاصی نداشته باشید شما را از سوییچ کردن بین اپلیکیشن های مختلف بی نیاز میکند.

نرم افزار ادیت عکس در اینستاگرام

شماره ی ۷: adobe photoshop fix

مناسب برای : ادیت پرتره ها| در دسترس برای : اندروید و iOS

این برنامه برای اضافه کردن فیلترها و یا ایفکت ها نیست. بلکه این اپلیکیشن برای حذف قسمت های ناخواسته ی عکس های شما طراحی شده. وقتی شما یک پرتره را آپلود میکنید به طور خودکار جلوه های مختلف صورت را تشخیص میدهد. و سپس شما میتوانید سایز و مکان و شکل این اجزای صورت را تنظیم کنید.اگر شما کاربر creative cloud باشید میتوانید عکس را مستقیما به فوتوشاپ نسخه ی دسکتاپ برای ویرایش های بعدی بفرستید.

شماره ی ۸: visage

مناسب برای ادیت سلفی ها | در دسترس برای اندروید و iOS

هیچ اشکالی نداره اگه توی سلفی هاتون قشنگ نمیفتید !  تا زمانی که این اپلیکیشن نصب باشد ؛ گودی های زیر چشم یا دندان هایی که سفید نیستند یا جوش های صورتتان هیچ اهمیتی ندارند. با این اپلیکیشن رایگان شما قادر به ادیت همه ی آنها قبل از پست روی اینستاگرام اخواهید بود. همچنین این اپلیکیشن بک گراندهایی دارد که کمک میکند عکس های شما زیباتر دیده شوند.

نرم افزار ادیت عکس برای اینستاگرام

شماره ی ۹: Enlight Photofox

مناسب برای ادیت های هنری | در دسترس فقط برای iOS

این اپلیکیشن جایزه ی طراحی اپل را در سال ۲۰۱۷ برنده شد. یکی از برترین قابلیت های این اپلیکیشن توانایی ترکیب چند عکس با هم و طراحی های خارق العاده است. با اینکه خیلی از قابلیت های فوتوشاپ را دارد؛ مثل لایه ها و غیره با این حال یادگیری کار کردن با این برنامه سخت نیست. بهرحال ارزشش را دارد که چند ویدیوی آموزشی تماشا کنید.

نکته ی منفی این است که ورژن رایگان این برنامه فقط اجازه میدهد که دو عکس را همزمان با هم ترکیب کنید در حالی که برای تعداد بیشتر باید اشتراک بخرید.

نرم افزار ادیت عکس برای اینستاگرام

 

امیدواریم که در پروسه ی به اشتراک گذاری عکس هایتان موفق باشید.

 

 

درباره ی پارمیدا گرانفر

قبلی راهنمای راه‌اندازی فروشگاه اینستاگرام
بعد اکانت مناسب کسب و کار در اینستاگرام

مطلب پیشنهادی

اضافه کردن هشتگ ها پس از انتشار

آموزش اضافه کردن هشتگ در اینستاگرام پس از انتشار پست

در این مقاله با موضوع اضافه کردن هشتگ در اینستاگرام پس از انتشار با شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *