قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

باید و نباید های خرید پیج اینستاگرام

بازدید : 143

داشتن یک صفحه با فالوور بالا برای هر کسب و کاری لازم است. از صفر تا صد یک پیج با مخاطب ممکن است ماه ها طول بکشد. ماه ها برنامه ریزی تلاش لازم است.  اگر دوست دارید این مسیر پر پیچ و خم را دور بزنید. می توانید صفحه ای با فالوور بالا خریداری کنید. در این مقاله شما را با بایدها و نبایدهای خرید پیج اینستاگرام آشنا می کنیم.

اینستاگرام بهترین برنامه برای ساخت برند خود است. بین ۸۰ درصد کاربران اینستاگرام حداقل یک صفحه کسب و کار رو دنبال می کنند. ۷۰ درصد کاربران با دیدن پست اعلام به گذاشتن کامنت و لایک می کنند.

حساب پرمخاطب باعث جذب مخاطب می شود. هر شخصی که یک صفحه پر مخاطب ببیند دوست دارد دنبال کند. تا بداند دلیل این همه دنبال کننده برای چیست؟ تعداد کامنت و لایک بالا باعث اطمینان خاطر مخاطب شما از واقعی بودن صفحه شما می‌شود.

باید و نباید های خرید پیج اینستاگرام

مزایای خرید پیج اینستاگرام

۱) اولین مزایا صرفه جویی در زمان است.

جذب فالوور در اینستاگرام کاری سخت است. و نیاز به برنامه ریزی درست دارد. زمان زیادی برای فعالیت نیازمند است. نیاز به تبلیغات زیاد دارد تا به فالوور قابل قبولی برسید. با خرید پیج می توانید این زمان را برای تبلیغات بهتر و بهبود کسب و کار به کار ببرید.

۲) برای تبلیغ خود به کاربر بیشتری نیاز دارید.

اگر کسب کار خود را تازه شروع کرده اید نیاز به تبلیغ زیادی برای شناخته شدن دارید. برای این کار می توانید از بستر اینستاگرام استفاده کنید. با وجود رقیب های زیاد شما باید دنبال کننده بالایی داشته باشید. استفاده کردن از روش های ارگانیک برای بالا بردن دنبال کننده بسیار دیر جواب می دهد. با خرید پیج اینستاگرام و تنها با صرف هزینه می توانید فالوور بالا دست بیاورید.

۳) بالا بودن فالوورهای شما به شما اعتبار می دهد.

در اپلیکیشن اینستاگرام تعداد فالوورهای شما یکی از عوامل برای اعتبار شما هست. اگر پیج شما فالوور بیشتری داشته باشد. معتبرتر به نظر می آید. به طور مشابه افراد در پیج های با فالوور بالا ترغیب به خرید محصول مورد نیاز خود می شوند.

باید و نباید های خرید پیج اینستاگرام

۴) داشتن نرخ تعامل بالا

چون پیج مورد نظر شما از قبل فعالیت داشته است نرخ تعامل بالایی دارد. پس نسبت به صفحاتی که تازه شروع به کار می کنند بهتر است.

۵) جلو افتادن از کسب و کارهایی که تازه وارد اینستاگرام می شوند.

کسب و کارهایی که تازه وارد بستر اینستاگرام می شوند. برای بالا بردن فالوور و ایجاد اعتماد راه پر پیچ و خمی پیش رو دارند. با خرید پیج اینستاگرام از همه آنها جلو می افتید و دچار راه پر پیچ و خم نمی شوید.

نکته: خرید پیج اینستاگرام دارای ریسک بسیار بالایی هست. هر کاری دارای معایبی هست. در ادامه به معایب خرید پیج اینستاگرام می پردازیم.

معایب خرید پیج اینستاگرام

۱) کاهش نرخ تعامل

دلیل اینکه در بستر اینستاگرام ربات های زیادی وجود دارد. این ربات ها کامنت هایی از پیش تعریف شده می گذارند. اغلب کامنت ها ایموجی می باشد. ارتباطی با محتوای پیج شما ندارد. یا فالوررهایی هستند که در ازای پول فالو کرده اند که انگیزه ای برای لایک و کامنت ندارند.

 

 

باید و نباید های خرید پیج اینستاگرام 

۲) عدم همخوانی نرخ تعامل با تعداد فالوورها

هدف اصلی و اولیه در اینستاگرام افزایش تعامل است. ربات های اینستاگرام توانایی انجام چنین کاری را ندارند. امروزه متخصصان برای ارتباط تعامل و تعداد فالوورها نرخ های حدودی تعیین کرده اند. مثلا اگر پیجی فالوورهای آن بالای یک میلیون نفر باشد حدودا نرخ تعامل آن باید حدود ۱.۷ درصد باشد. اگر در پیجی بین تعامل و فالوورها فاصله ای وجود داشت. می توان به غیر واقعی بود پیج پی برد.

۳) حذف فالورها توسط اینستاگرام

امروزه اینستاگرام سعی در شناسایی کاربران غیر واقعی و حذف آنان است. فکر کنید شما پیجی را با چند هزار فالوور خریده اید. بعد از چند روز فعالیت فالوورهای شما به طور قابل توجهی ریزش کنند. در این صورت تمام هزینه ای که صرف خرید پیج اینستاگرام کرده اید از بین می رود.

۴) اعتبار از دست می رود.

یک کاربر آگاه می تواند با یک چرخ در صفحه کسب و کار شما فالوورهای واقعی را از فالوورهای غیر واقعی شناسایی کند. اگر دست به خرید پیج اینستاگرامی با فالوور غیر واقعی بزنید. باعث می شود خیلی زود اعتبارتان از دست برود.

۵) استقبال نکردن فالوور ها از محصولات شما

شما با خرید پیج اینستاگرام قصد تبلیغ کسب و کار خود را دارید. اگر فالوورهای شما غیر واقعی باشند از کسب و کار شما استقبال نمی کنند. شما فقط می توانید ظاهرا خوب باشید. هیچ فالوور غیر واقعی شما را به کسی معرفی نمی کند و از شما هیچ خریدی نمی کند. برای شما فقط نقش یک فالوور بی خاصیت که تا چند روز آینده امکان حذف آن وجود دارد بازی می کند.

۶) به وجود آمدن مشکلات اجتماعی و حقوقی

با توجه به اینکه شما از گذشته پیج هیچ خبری ندارید امکان مشاهده همه سابقه فعالیت پیج را ندارید. ممکن از از جانب پیج شما صحبت های نادرست و توهین آمیزی در صفحات دیگر کاربران وجود داشته باشد. این باعث خراب شدن جایگاه شما می شود. قبل از خرید پیج اینستاگرام در خصوص فعالیت های گذشته اطلاعات جمع آوری کنید.باید و نباید های خرید پیج اینستاگرام

۷) امکان هک کردن پیج شما وجود دارد.

به دلیل اینکه مالک قبلی پیج اطلاعات پیج را دارد. امکان هک شدن و از دسترس خارج کردن و سوء استفاده کردن وجود دارد.

۸) خطر آنفالو شدن

ممکن است شما دوست داشته باشید که آدرس ایمیلتان را در پیج قرار دهید. ربات ها به آدرس پیج دسترسی پیدا می کنند. با این روش برای شما و یا فالوورهای اصیل شما مزاحمت ایجاد می کنند. آن ها برای رهایی از این مزاحمت امکان دارد شما را آنفالو کنند.

۹) بزرگ ترین مشکل هزینه بالای خرید پیج می باشد

نکاتی که هنگام خرید پیج اینستاگرام باید به آنها توجه کرد

۱) درباره حوزه  فعالیت قبلی پیج تحقیق کنید.

حوزه فعالیت یک پیج بسیار مهم است. پیجی که با حوزه کسب و کار شما ارتباطی نداشته باشد با اینکه فالوور بیشتری دارد ولی به هیچ درد شما نمی خورد. ابزارهایی وجود دارد که در شناسایی فالورها کمک می کند. تعداد فالوورهای آقا و خانم را نشان می دهد. هشتگ های استفاده شده در این پیج را نشان می دهد.

۲) مدت زمان کارکرد پیج

پیجی را که خواهان خرید آن هستید اگر مدت کوتاهی از ایجاد آن نمی گذرد و فالوور بالایی دارد باید به آن شک کنید. خرید اینگونه پیج ها باعث می شود در زمان کوتاه تمام فالورهای آن ریزش کند. از این رو نیاز است که مدت زمان فعالیت پیج توجه کنید.

یشنهاد می کنم به مقاله تاریخ ساخت اکانت اینستاگرام مراجعه کنید.

۳) ممکن است پیج هک شده به شما فروخته شود.

توجه داشته باشید که ممکن است پیجی که به شما فروخته می شود پیجی باشد که هک شده است. صاحب قبلی پیج می تواند با کمک متخصص امنیت اینستاگرام  خود را برگرداند. و پیج از دسترس شما خارج شود.

اقداماتی که باید بعد از خرید پیج انجام دهید

۱) شماره تلفن را به شماره تلفن خود تغییر دهید.

۲) آدرس ایمیل را به آدرس ایمیل خود تغییر دهید.

۳) پیج را به اکانت فیسبوک متصل کنید.

۴) گزینه ورود دو مرحله ای را فعال کنید.

انجام دادن کارهای بالا امنیت پیج شما را بالا می برد.

باید و نباید های خرید پیج اینستاگرام

 

برای ارزیابی پیج اینستاگرام می توانید از ابزار زیر استفاده کنید:

  • وب سایت  Social Audit Pro

با کمک این ابزار می توانید به میزان فعال بودن پیچ پی ببرید. فالوورهای غیر واقعی را شناسایی و دنبال کردن را لغو کنید. این ابزار علاوه بر سایت اپلیکیشن موبایل نیز دارد.

  • وب سایت Hype Auditor

این ابزار امکان تحلیل فالوورها و لایک ها را فراهم می کند. شاخصی به نام کیفیت مخاطب تعریف می کند. این شاخص به کسب و کارهایی که قصد همکاری دارند کمک شایانی می تواند بکند. شاخص کیفیت مخاطب از ۱۰۰ محاسبه می شود. پیج هایی که دارای شاخص بالای ۸۰ می باشند معتبر به حساب می آیند.

نتیجه گیری

در این مقاله به مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام پرداختیم. از جمله مزایای آن وقت کمتر و فالوور بیشتر بود. ولی معایبی زیادی را نیز در بردارد.

برای خرید پیج خوب باید دقت زیادی داشته باشیم. باید تحقیق بسیاری روی پیجی که خواهان آن هستیم انجام دهیم. پیج مورد نظر را از شخص مورد اعتماد خریداری نماییم. برای خرید خود قرار داد مناسب تنظیم نماییم.

در انتها به کسانی که فکر می کنند می توانند به این صورت خیلی زود به هدف خود برسند. باید گفت که اشتباه فکر می کنند. 

درباره ی امیر حسین محمدی

قبلی صفر تا صد پرداخت درون برنامه ای اینستاگرام (checkout)
بعد اتوماسیون اینستاگرام چیست و چگونه می توان آن را به درستی انجام داد؟

مطلب پیشنهادی

حذف تاریخچه سرچ اینستاگرام

حذف پیشنهادات سرچ اینستاگرام چگونه انجام میشود؟

در این آموزش به حذف پیشنهادات سرچ اینستاگرام می پردازیم. اینستاگرام هم مثل شبکه‌های اجتماعی دیگر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *