قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

گرفتن تیک آبی توییتر چگونه امکان پذیر است؟

بازدید : 68

گرفتن تیک آبی توییتر می تواند برای هر کاربر این شبکه اجتماعی حائز اهمیت باشد. اگر در توییتر یک کاربر فعال هستید، حتما با علامت تیک آبی، در کنار بعضی از نام ها مواجه شده‌اید.

در توییتر افراد زیادی به عنوان یک مارکتر یا یک کاربر معمولی فعالیت دارند. داشتن تیک آبی در توییتر، می تواند برای هر کاربری بسیار موثر باشد؛ مخصوصا مارکترها.

تیک آبی در توییتر، می تواند کاربر را به صورت کاملا حرفه ای نشان دهد. در واقع به تیک های آبی در توییتر، تیک های تایید اعتبار گفته می شود.

در حال حاضر بسیاری از مارکتر ها و همچنین اینفلوئنسرها در توییتر، از تیک های تایید اعتبار استفاده می‌کنند. اما چگونه می شود در توییتر کد تایید اعتبار داشت؟

ویژگی تیک آبی که نقش افزایش اعتماد را در بین مخاطبان دارد، در دیگر شبکه های اجتماعی هم وجود دارد. به طور مثال در اینستاگرام هم شما می توانید تیک آبی بگیرید.

در مقاله ای جدا به آموزش گرفتن تیک آبی در اینستاگرام پرداخته ایم. در ادامه این مقاله به طور کلی تر به بررسی تیک آبی توییتر می پردازیم. همراه ما باشید.

گرفتن تیک آبی در توییتر

 

به دست آوردن تیک آبی در توییتر

برای گرفتن تیک آبی در توییتر شما بایستی کار هایی را انجام دهید. در اطلاعیه های اخیر توییتر، آن ها چند عامل خاص را ذکر کردند، که می توانند در گرفتن تیک تایید در توییتر، به کاربران کمک کنند. در ادامه تعدادی از آن ها را به شما می گوییم.

 1. پروفایل خود را در توییتر به طور کامل بهینه کنید. به این معنا، که تصویر پروفایل، نام مناسب، درج لینک وب سایت یا هر لینک خروجی و بیو پروفایل شما، کامل باشند.
 2. شماره تلفن و ایمیل خود را در توییتر تایید کنید.
 3. تاریخ تولد خود را در توییتر از قبل وارد کرده باشید.
 4. وضعیت توییت های شما بر روی عمومی باشد.

تمامی این چهار مورد می تواند به کاربر برای گرفتن تیک تایید در توییتر کمک کند. اما علاوه بر این ها، کاربر باید فرم گرفتن تیک آبی در توییتر را، تکمیل کند. این فرم بسته به مشخصات حوزه فعالیت کاربر پر می شود.

توجه کنید اگر شما در توییتر یک کسب و کار نداشتید و به نوعی یک کاربر معمولی بودید، بایستی اطلاعات شخصی خود را در فرم ارائه دهید.

اگر یک کاربر معمولی هستید و قصد تکمیل فرم و گرفتن تیک آبی توییر را دارید، توجه کنید که در هنگام تکمیل فرم، به یک عکس از کپی شناسنامه یا یک عکس معمولی از خودتان نیاز است.

در صورت نیاز به آموزش نحوه ساخت اکانت توییتر به مقاله ما در سایت مراجعه نمایید.

تکمیل فرم گرفتن تیک آبی در توییتر

امکان دارد موارد بهینه سازی پروفایل را رعایت کنید و فرم را هم تکمیل و ارسال کنید، ولی موفق به گرفتن تیک آبی نشوید. در این صورت اصلا نگران نباشد. شما می‌توانید بعد از ۳۰ روز دوباره شانس خود را امتحان کنید.

 

بالا بردن شانس گرفتن تیک تایید در توییتر

همان‌طور که گفتیم، احتمال دارد تمامی مراحل موجود را انجام دهید، اما باز هم در گرفتن تیک تایید، به مشکل بخورید. اما راه هایی وجود دارند، که می توانند شانس شما را در گرفتن تیک آبی توییر بالاتر ببرند.

البته که نمی‌توان گفت این راه ها مستقیما تیک تایید را به شما می‌دهند. آن ها فقط شانش شما را افزایش می‌دهند. در ادامه به بررسی تعدادی از این راه ها می پردازیم.

 

 1. اطمینان حاصل کنید که پروفایل شما آماده است

آماده بودن پروفایل برای گرفتن تیک آبی در توییتر

به شدت به شما پیشنهاد می کنیم، که قبل از درخواست تیک تایید، بینید پروفایل توییرتان در دو هفته گذشته آماده بوده است یا خیر. اما منظور از آماده چیست؟

منظور ما از آماده بودن پروفایل توییتر، فعال بودن آن است. شما باید بررسی کنید و ببینید، که پروفایلتان فعال بوده است یا خیر.

فعال نگه داشتن پروفایل توییتر، کاملا بستگی به میزان فعالیت خود شما دارد. شما باید برای فعال نگه داشتن پروفایل توییتر خود، مرتبا توییت کنید. و تعامل برقرار کنید.

 

 1. لینک حساب های تاییده شده توییتر را در بیو خود قرار دهید

قرار دادن لینک حساب های تایید شده در بیو برای گرفتن تیک ابی در توییتر

همان طور که می دانید، در بیو توییتر امکان درج لینک داخلی یا خارجی وجود دارد. قرار دادن لینک حساب های تایید شده در توییتر، می تواند شانس شما را برای گرفتن تیک آبی توییتر بالا ببرد.

همچنین این کار باعث می شود تا شما بیو کاملا بهینه و حرفه ای داشته باشید.

توجه کنید، که منظور از حساب های تایید شده توییتر، حساب هایی هستند، که موفق به دریافت تیک تایید توییتر شده اند.

تعداد فالوور توییتر نیز در گرفتن تیک آبی تاثیرگذارند. برای افزایش فالوورهای توییتر خود به صورت رایگان مقاله ما را در سایت بخوانید.

 

 1. از عناوین شغلی و حوزه فعالیت خود در بیو استفاده کنید

استفاده از عناوین شغلی برای گرفتن تیک آبی در توییتر

یکی از راه‌ هایی که شانس شما را برای گرفتن تیک آبی توییتر بالا می‌برد، استفاده از عناوین شغلی خود در بیو است. مانند بخش قبلی، این مورد نه تنها شانس شما را برای گرفتن تیک تایید توییتر بالا می‌برد، بلکه باعث بهینه سازی پروفایل شما هم می‌شود.

عنوان شما در بیو، بستگی به حوزه فعالیت شما دارد. در ادامه ما چند عنوان شغلی را با توجه به حوزه های مختلف فعالیت، برای شما مثال می‌زنیم.

 • اگر شرکتی را تاسیس کرده اید، از عنوان “کارآفرین” استفاده کنید.
 • اگر به شرکت ها کمک می کنید، از عنوان “رفع مشکل” استفاده کنید.
 • اگر ورزش کار هستید، از عنوان “تناسب اندام” استفاده کنید.
 • اگر به امور خیریه کمک می کنید، از عنوان “خیرخواه” استفاده کنید.

موارد ذکر شده، فقط مثال هایی بودند برای کمک به انتخاب عنوان توسط شما.

 

 1. اضافه کردن یک تصویر به عنوان کاور به پروفایل خود

استفاده از تصویر کاور در پروفایل برای گرفتن تیک آبی در توییتر

یکی دیگر از راه هایی که شانس شما را در گرفتن تیک آبی توییر بالا می‌برد، اضافه کردن تصویر کاور به پروفایل است.

الگوریتم توییتر، حساب کاربرانی را، که از تصویر کاور در پروفایل خود استفاده کردند را، حساب معتبر برداشت می‌کند.

بنابراین سعی کنید حتما از یک تصویر برای پروفایل خود استفاده کنید.

توجه کنید که تصویر کاور در پروفایل با تصویر اصلی پروفایل فرق می کند.

 

 1. ارائه دلیل و توضیحات مناسب به توییتر برای گرفتن تیک تایید

ارائه دلیل برای گرفتن تیک ابی در توییتر

در زمان تکمیل فرم گرفتن تیک آبی در توییر قسمتی وجود دارد، با عنوان “چرا باید تایید شوم؟”. در این قسمت توییتر از شما می خواهد، برای گرفتن تیک تایید دلیلی مناسب و قانع کننده بیاورید.

در واقع این قسمت، فرصتی بی نظیر است تا شما شانس خود را برای گرفتن تیک تایید بالا ببرید.

در این قسمت شما باید سعی کنید از دلایلی تاثیرگذار استفاده کنید. درواقع باید به نکاتی اشاره کنید که توییتر را قانع کند، که دادن کد تایید به شما، می‌تواند به نفع توییتر هم باشد.

به طور مثال شما باید دلیلی بیاورید، که به توییتر اثبات کند، می‌خواهید با استفاده از تیک تایید، تعاملات بیشتری را با مخاطبان خود برقرار کنید.

 

 1. در بیو خود موقعیت مکانی خود را ذکر کنید

ارائه موقعیت مکانی برای گرفتن تیک ابی در توییتر

اگر جزو کاربران حرفه‌ای توییتر باشید، حتما حساب‌هایی را دیده‌اید، که در بیو خود، موقعیت مکانی خود را ذکر کرده‌اند.

ذکر موقعیت مکانی در بیو، به شدت می‌تواند شانس شما را برای گرفتن تیک آبی توییتر بالا ببرد. چرا که توییتر حساب‌هایی که از موقعیت مکانی خود استفاده کرده‌اند را، حساب های حرفه‌ای می‌پندارد.

همچنین این مورد باعث می شود، که مخاطبانتان به شما احساس نزدیک تری داشته باشند.

برای ایجاد نظرسنجی در توییتر به مقاله ما در سایت مراجعه نمایید.

 

توییتر بیشتر به چه حساب هایی برای دادن تیک تایید توجه می کند؟

اولویت حساب ها در توییتر برای گرفتن تیک آبی در توییتر

هر کاربری با رعایت نکات گفته شده، می تواند برای گرفتن تیک آبی توییتر اقدام کند. جدا از این موضوع، توییتر برای دادن تیک آبی، به حساب های خاصی توجه دارد.

در آگوست سال ۲۰۲۰، توییتر اعلام کرد، که قصد دارد بیشتر، تیک های تایید را به حساب های خاصی اختصاص دهد. حساب های مدنظر توییتر، شامل موارد زیر بودند:

 • حساب های مقامات مهم دولت، نظیر وزرای خارجه، نهاد های مختلف، سفیرها، سخنگویان رسمی و رهبران اصلی دیپلماتیک.
 • حساب های متعلق به نهادهای رسانه ای وابسته به دولت، سردبیران آنها و یا کارمندان ارشد آنها.

 

کلام آخر

گرفتن تیک آبی توییتر توسط حساب‌های مختلف به کاربران کمک می‌کند. تا بدانند، به چه حساب و محتوایی اعتماد کنند. همچنین دقت داشته باشید، که تنها تیک تایید، نمی تواند نشان دهنده اعتبار یک حساب در توییتر باشد.

یک حساب علاوه بر دریافت تیک تایید، باید مدام در توییتر فعالیت داشته باشد. به نوعی کاربر باید مدام توییت کند. محتوای خود را بروزرسانی کند. و پروفایل خود را بهینه نگه دارد.

به طور کلی شما در هر شبکه اجتماعی دارای یک پروفایل هستید. که بهینه سازی آن می‌تواند بسیار در پیشرفت شما حائز اهمیت باشد.

به طور مثال دیگر برنامه ای که در آن بهینه سازی پروفایل خیلی اهمیت دارد اینستاگرام است. در مقاله ای جدا به بهینه سازی پروفایل اینستاگرام پرداخته ایم.

در این مقاله تمامی جوانب و راه های گرفتن تیک آبی توییتر را مورد بررسی قرار دادیم. امیدواریم که بهره کافی را از این مقاله برده باشید.

 

درباره ی محمد جواد پیوندی

مطلب پیشنهادی

ایجاد گروه در توییتر

ایجاد گروه در توییتر چگونه امکان پذیر است؟

در این مقاله به آموزش ساخت گروه در توییتر می پردازیم. شبکه های اجتماعی زیادی وجود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *