قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

مسیر صحیح درآمدزایی از اینستاگرام

 

در عصر حاضر اینستاگرام جزو ۳ شبکه اجتماعی پر طرفدار و محبوب جهان تبدیل شده است، و روز به روز هم بر تعداد کاربران این شبکه اجتماعی افزوده می شود. که همین موضوع باعث شده تا درآمدزایی از اینستاگرام به یکی از پول ساز ترین و پر درآمد ترین کسب و کار ها در ایران و جهان تبدیل شود.

کسب درآمد از اینستاگرام بخصوص در این روز ها به یکی از موضوعات داغ جامعه تبدیل شده است که افرادی زیادی به دنبال کسب درآمد از اینترنت و این شبکه اجتماعی هستند. اما خیلی از افرادی که به دنبال درآمدزایی از شبکه اجتماعی اینستاگرام هستند نمی دانند دقیقا باید چه کار هایی انجام دهند و مسیر صحیح درآمد زایی از این طریق را نمی دانند، به همین دلیل سایت فالووران تصمیم گرفته است تا در این مقاله مسیر صحیح درآمدزایی از اینستاگرام را به شما نشان خواهید  داد.

یکی از مهم ترین عوامل هایی که باعث شده افراد مختلف به کسب درآمد از اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی تمایل پیدا کنند این است که هر شخصی با هر شرایطی که دارد به راحتی می تواند از این منابع برای درآمد زایی خود بهره ببرد. تنها مواردی که برای شروع این کار لازم است داشتن یک گوشی هوشمند و یک ایده مناسب و کمی خلاقیت است.

 

روش های اصولی کسب درآمد از اینستاگرام:

اینستاگرام به دلیل فراگیر شدن در بین مردم و اینکه افراد ساعات زیادی از شبانه روز خود را در این شیکه اجتماعی می گذرانند باعث شده که تا حدودی افراد به جای خرید به روش سنتی یا خرید کردن از سایت های مختلف، به خرید از طریق اینستاگرام روی بیاورند. و همین عامل سبب شده تا شرایط بهتری برای کسب درآمد از طریق اینستاگرام فراهم شود.

اگر شما هم قصد راه اندازی کسب و کار خود در اینستاگرام را دارید باید با روش های اصولی آن آشنا شوید تا بتوانید بهترین نتیجه ممکن را کسب کنید.

در اصل برای درآمدزایی از اینستاگرام ۳ روش وجود دارد:

 • فروش مستقیم کالا در اینستاگرام.
 • فروش غیر مستقیم کالا یا خدمات.
 • برندسازی.

 

 • فروش مستقیم کالا یا خدمات در اینستاگرام:

دسته اول کسانی که در اینستاگرام درآمد کسب می کنند، افرادی هستند که کالای خود یا دیگران، و یا خدمات خود را به طور مستقیم به فروش می رسانند.

تفاوتی ندارد که این کالا ها فیزیکی باشند یا یک فایل دیجیتال باشند. برای مثال فردی تصمیم بر فروش قاب های چوبی در اینستاگرام می گیرد و فردی دیگر دوره ی آموزشی در مورد برنامه نویسی ضبط کرده است و تصمیم بر فروش آن دارد، هر دو این افراد جزو همین دسته محسوب می شوند.

 

 • فروش کالا و خدمت رسانی غیر مستقیم:

 

دومین روش درآمدزایی از اینستاگرام، فروش کالا و خدمات به طور غیر مستقیم است. این روش به این صورت است که اگر شما دنبال کنندگان زیادی دارید و میزان مشارکت در پیج شما بالا است می توانید از این روش برای کسب در آمد از اینستاگرام استفاده کنید.

در واقع شما از طریق تبلیغات کالا ها و خدمات افراد دیگر می توانید برای خود درآمدزایی کنید.

 

ایجاد درآ»د در اینستاگرام

قطعا برای شما هم پیش آمده است که در بین کلیپ هایی که در اینستاگرام مشاهده می کنیم اسم یکی از برند ها نام برده می شود، در واقع این افراد از این طریق برای خود درآمدزایی می کنند.

 

 • برندسازی در اینستاگرام:

سومین روش اصولی ای که افراد برای کسب درآمد در شبکه اجتماعی اینستاگرام استفاده می کنند، برندسازی در اینستاگرام است.

این روش یکی از مهم ترین روش های کسب درآمد است. شما در این روش با برندسازی و افزایش آگاهی و محبوبیت کسب و کار خود در بین مخاطبان می توانید در آینده کالا ها یا خدمات خود را به سادگی به آن ها ارائه دهید و آن ها را به فروش برسانید.

شما از طریق برندسازی در اینستاگرام می توانید کاربران و مخاطبان تان را ترغیب کنید تا به سایت وارد شوند و از آن طریق به صورت بهتر و کامل تری کالا یا خدمات خود را ارائه دهید.

درآمد از اینستا

 

بگذارید با ذکر یک مثال موضوع را شفاف تر کنیم، فرض کنید شما یک سخنران در حوزه موفقیت هستید، شما می توانید با استفاد از برندسازی در اینستاگرام مخاطبان بیشاری جذب کنید و آن را به کسب و کار خود علاقه مند سازید و اعتماد آن ها را جلب کنید. پس از مدتی که توانستید با موفقیت این برنسازی را انجام دهید مشاهده خواهید کرد که مخاطبان تان به سادگی در سمینار ها و جلسات شما شرکت خواهند کرد.

 

نکات مهمی که برای کسب درآمد از اینستاگرام حتما باید آن را بدانید:

آگاه بودن از روش های اصولی کسب درآمد از اینستاگرام به تنهایی برای درآمدزایی در این شبکه اجتماعی کافی نیست، و موارد دیگری وجود دارد که حتما باید به آن ها دقت کنید و آن ها را رعایت کنید تا بتوانید به نتایج مطلوب تری دست پیدا کنید.

 • خلاق باشید:

در شروع کار خود حتما سعی کنید خلاقیت داشته باشید در غیر این صورت یا نتیجه مطلوبی نخواهید گرفت یا دچار شکست خواهید شد.

در طول روز ما پست ها و صفحات مختلفی را مشاهده می کنیم که خیلی از آن ها موضوعات فعالیتشان مشابه یکدیگر است، اما یک سری از این پیج ها درآمد بهتری از سایرین دارند، که مهم ترین عاملی که باعث این اتفاق شده است خلاق بود آن پیج در ارائه محصولات و فعالیت در اینستاگرام است. پس حتما به این نکته دقت ویژه ای داشته باشید.

 

 • استفاده از هشتگ ها را فراموش نکنید:

استفاده از هشتگ ها به طرز فوق العاده می توانید باعث افزایش دنبال کنندگان شما بشود. اما مهم تر از موضوع استفاده از هشتگ ها، استفاده صحیح از آن ها است.

در صورتی که بتوانید به طرز درستی از این بخش استفاده کنید علاوه بر افزایش دنبال کنندگان خود، باعث می شوید تا نرخ تعامل شما افزایش یابد و در نتیجه ی آن باعث افزایش درآمدزایی شما در اینستاگرام خواهد شد.

 

 • از امکانات و ابزار های فوق العاده اینستاگرام حتما استفاده کنید:

 

کسب درآمد از اینستاگرام

یکی از عواملی که باعث افزایش چشم گیر محبوبیت اینستاگرام نسبت به سایر شبکه های اجتماعی شده است، قابلیت ها و امکاناتی مانند استوری، لایو و سایر موارد است که اینستاگرام در اختیار کاربران خود قرار می دهد. که این امر باعث شده روز به روز مقدار کاربران این شبکه افزایش یابد.

استوری اینستاگرام بهترین مکان برای ارائه پیشنهاهای لحظه ای است چون که پست های شما بعد از ۲۴ ساعت به طور اتومات حذف خواهند شد. شما از این طریق می توانید پیشنهاد های خود را ارئه دهید یا اینکه در این بخش تبلیغات انجام دهید. بخش استوری اینستاگرام خود دارای امکانات فراوان و جذابی است که پیشنهاد می کنیم حتما از این بخش استفاده کنید تا بتوانید کاربران خود را بیشتر جذب کنید.

لایو اینستاگرام یکی دیگر از قابلیت های شگفت انگیز اینستاگرام است که شما در این بخش می توانید استفاده های مختلفی انجام دهید. بخش لایو اینستاگرام یکی از بهترین فضا ها برای معرفی خود و کسب و کارتان و برندسازی است. شما از این طریق می توانید با کاربران خود به طور مستقیم ارتباط داشته باشید که این کار باعث می شود به مقدار بیشتری با آن ها تعامل داشته باشید و اعتماد آن ها را جلب کنید.

 • برای پست های خود ارزش قائل باشید:

اگر می خواهید واقعا درآمدزایی خوبی در اینستاگرام داشته باشید کپی کردن را فراموش کنید و برای ساخت پست های خود خلاقیت به خرج دهید و برای آن ها وقت بگذارید.

کاربر با ورده به صفحه شما اولین چیزی که می بیند پست های شما است و اگر پست های شما جذاب نباشد یا اینکه محتوای بی کیفیتی ارائه دهید قطعا کاربر به شما اعتماد نخواهد کرد و نمی توانید درآمدی از این طریق کسب کنید.

سعی کنید پست هایی طراحی کنید که علاوه بر دارا بودن محتوای با کیفیت، جذاب باشند و بتوانند در همان نگاه اول کاربر را مجاب کند تا پست شما را به طور کامل ببینید و در ادامه به مخاطب شما تبدیل شود و نهایت از شما خریدی انجام دهد.

 

 • تعامل با کاربران را فراموش نکنید:

یکی دیگر از مواردی که باعث می شود کاربران به مقدار بیشتری به شما اعتماد کنند تعامل داشتن با آن ها و پاسخگو بودن به آن هاست، این کار در دراز مدت باعث می شود که درآمدزایی شما از اینستاگرام بهبود پیدا کند. سعی کنید کامنت هایی که برای شما ارسال می شود یا پیام هایی که در دایرکت برای شما ارسال می شود را به طور کامل پاسخ بدید. و برای تعامل بیشتر حتما از قابلیت لایو اینستاگرام استفاده کنید.

 

جمع بندی:

به هیچ عنوان این فرصت استثنایی را از دست ندهید و با رعایت نکاتی که در بالا ذکر کردیم سعی کنید درآمدزایی از اینستاگرام را آغاز کنید کسب و کار خود در اینستاگرام را راه اندازی کنید. زیرا که فعالیت در این شبکه و درآمدزایی در ای نشبکه اجتماعی روز به روز در حال افزایش است و یک مکان عالی برای این کار به حساب می آید.

 

 

 

درباره ی امیر حسین شمس

مطلب پیشنهادی

تجزیه و تحلیل رقبا در اینستاگرام

چگونه رقیبان را در اینستاگرام تجزیه و تحلیل کنیم؟

آخرین باری که شما در اینستاگرام به تجزیه و تحلیل رقابتی رقبا خود پرداخته اید، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *