قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

چگونه شدت فیلتر ها را در اینستاگرام تغییر دهیم؟

بازدید : 81

آیا می توان شدت فیلتر عکس های اینستاگرام را تنظیم کرد؟

ادیت کردن عکس های اینستاگرام چه یک پیج شخصی دارید چه یک پیج تجاری بسیار مهم است.

داشتن عکس های چشم گیر میتواند همانطور که در مقاله بازاریابی در اینستاگرام اشاره کردیم بسیار در بهتر شدن وضعیت پیجتان و رشد آن کمک کننده باشد.

برای این منظور لازم نیست خرج زیادی بکنید و یا نیاز به دانش زیادی ندارید. شما با اپلیکیشن های موبایلتان هم میتوانید این کار را انجام دهید. به هرحال فیلترهای اینستاگرام هم به خودی خود تا حد زیادی عکس های شما را ارتقا میدهند.

برای آموزش نحوه تغییر و تنظیم شدت فیلتر های اینستاگرام با ما همراه شوید.

 

آموزش ویدئویی تغییر شدت فیلتر های اینستاگرام

راز اینکه عکس هایتان را در اینستاگرام خوب ادیت کنید این نیست که بدانید چه کار باید بکنید. (زیرا استفاده از فیلترهای اینستاگرام بسیار ساده است.) بلکه این است که بدانید چه موقع باید ادیت بیشتر را متوقف کنید.

هر کس می تواند مقدار زیادی کنتراست و باقی افکت ها را به عکس اضافه کند و به این جمع بندی برسد که به عکس استایل داده است.

با همه گیر شدن گوشی های هوشمند اپلیکیشن های ادیت زیادی هم تولید شدند و بعضا بسیار خوب و حرفه ای هم عمل میکنند. ولی در هر صورت ادیت های همه افراد درست نیستند. و به عکس استایلی که باید و شاید را نمیدهند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اپلیکیشن های ادیت اینستاگرام به مقاله بهترین اپلیکیشن های ادیت عکس از وبسایت فالووران مراجعه کنید.

دلیل این امر این است که همه افراد لزوما مقادیر درست کنتراست را اضافه نمی کنند. همین استدلال درباره فیلترهای اینستاگرام هم درست است.

چگونگی تغییر یا تنظیم شدت فیلتر های اینستاگرام

قبلا وقتی که اینستاگرام برای اولین بار رونمایی شد؛ فیلترهای اینستاگرام صرفا دو حالت داشتند : روشن یا خاموش. هیچ مقدار میانی موجود نبود.

این باعث می شد خیلی از افراد کلا از فیلترهای اینستاگرام استفاده نکنند.

اما الان فیلتر های زیادی در اینستاگرام موجود است که شما می توانید شدت آنها را تنظیم کنید. که اثرات زیان آوری بر روی عکستان نگذارد.

در ادامه به بررسی چگونگی تغییر یا تنظیم شدت فیلتر های اینستاگرام می پردازیم.

 

مراحل تنظیم شدت فیلتر های اینستاگرام

اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید و عکسی را که می خواهید باز کنید. مثلا من یک عکس پرتره را برای تست کردن فیلترهای اینستاگرام انتخاب کردم.

در عکس زیر تفاوت فیلتر ۱۰۰ و ۷۳ و ۲۰ را میبینید.

تنظیم شدت فیلتر های اینستاگرام

روی فیلتری که می خواهید اضافه کنید را لمس کنید تا آن را اعمال کنید. به طور پیش فرض فیلتر های اینستاگرام با حداکثر شدت اعمال می شوند. یعنی مثل عکس زیر:

مراحل تنظیم شدت فیلتر های اینستاگرام

برای اینکه شدت فیلتر اینستاگرام را کم کنید؛ فقط دوباره آن را لمس کنید.

شما یک نوار از صفر تا صد (یک اسلاید) را می بینید. می توانید با آزمون و خطا مقدار درست از این فیلتر ها را انتخاب کنید.

در صورتی که اسلاید را به چپ بکشید شدت فیلتر کمتر می شود؛ اگر به راست بکشید شدت فیلتر زیاد می شود. به این صوزت می توانید شدت فیلتر اینستاگرام را تنظیم کنید.

برای خیلی از عکس ها مقادیر نزدیک ۱۹ و ۲۰ اثر زیبا و لایت می گذارد. ولی باز هم بسته به عکستان مقادیری که انتخاب میکنید میتواند متفاوت باشد.مراحل تنظیم شدت فیلتر های اینستاگرام

حال اگر فیلتر دیگری را روی این عکس اعمال کنید مثل قبلی با بیشترین قدرت اعمال می شود و شما باید آن را تنظیم کنید. درست مثل کاری که بالا کردیم.

 

جمع بندی:

در این مقاله نحوه تغییر یا تنظیم شدت فیلتر های اینستاگرام را آموختیم.

ادیت کردن یک عکس در اینستاگرام نیاز به صرف وقت و آزمون و خطا دارد. شما حتی بدون نیاز به نصب اپلیکیشن های دیگر میتوانید تصاویر را ادیت کنید.

ولی بهتر است برای آن وقت کافی صرف کنید و حالات مختلف را امتحان کنید.

هر کدام از فیلترها مانند یک طعم بستنی هستند. سلیقه افراد متفاوتند ولی بعضی از طعم ها پرطرفدارترند. از امتحان کردن فیلترهای جدید نترسید. موفق باشید!

درباره ی پارمیدا گرانفر

مطلب پیشنهادی

آرشیو استوری اینستاگرام

آرشیو استوری اینستاگرام _ یادآور استوری های قدیمی

اینستاگرام هر بار با قابلیت های فوق العاده خود ما را هیجان زده می کند. …