با گردش در وبلاگ ما هدیه دریافت کنید
قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

راهکارهای افزایش ممبر واقعی تلگرام

بازدید : 52

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که می‌خواهید از تلگرام هم برای خود درآمد داشته‌ باشید. و به فکر راه‌اندازی یک کانال هستید. با ما در این مطلب همراه باشید. تا به شما بهترین روش‌های افزایش تعداد ممبر واقعی تلگرام را آموزش دهیم.

تلگرام یکی ‌از شبکه‌های اجتماعی محبوب و البته قدیمی است. که در دنیای تکنولوژی امروزی، جایگاه خاصی دارد. خیلی از ما در کانال‌های مختلف تلگرامی، عضو هستیم. گروه‌های مختلف خانوادگی و دوستانه را در این شبکه‌ی ‌اجتماعی داریم. و با استفاده از تلگرام، با بسیاری از دوستان و نزدیکان خود، ارتباط برقرار می‌کنیم. اما به تازگی، این شبکه‌ی اجتماعی، به مکانی برای کسب درآمد هم تبدیل شده ‌است. آن هم از طریق ایجاد کانال تلگرامی، عضوگیری و تبلیغات.

راهکارهای افزایش ممبر واقعی تلگرام

 

جهت افزایش ممبرهای واقعی کانال تلگرام خود چه کنیم؟

هدفتان را مشخص کنید

قبل از انجام هرکاری، اول مشخص کنید که این کانال تلگرامی را با چه هدفی ساخته‌اید. همین امر مشخص کننده‌ی واقعی یا فیک بودن اعضای کانال شماست. شما اگر بتوانید با شناسایی علایق مخاطبتان، مطالب مفید و مورد توجه او در کانال قرار‌دهید. بعد از مدتی، نه‌تنها اعضای کانال افزایش خواهد یافت. بلکه خواهید توانست با قراردادن تبلیغات در کانال خود، درآمدی هم داشته باشید.

 

از پروفایل‌های جذاب استفاده کنید

بعد از مشخص شدن نام کانال خود، به دنبال یک تصویر مناسب برای عکس پروفایل باشید. اگر این توانایی را داشته باشید که لوگوی مخصوص و منحصر به فرد کانال را هم طراحی کنید، مطمئنا در جذب افراد بیش‌تر، موفق‌تر خواهید ‌بود.

همچنین در بیوی تلگرام خود، کانال خود و فعالیتتان را به طور کامل معرفی کنید.

اگر با مشکل ارسال نشدن کد تلگرام هنگام ورود یا ثبت نام مواجه شدید، برای رفع آن به مقاله ما مراجعه نمایید.

 

تا سقف ۲۰۰ نفر از مخاطبانتان را می‌توانید در کانال اد کنید

بعد از ساخت کانال تلگرام، شما این امکان را دارید که ۲۰۰ نفر از مخاطبان خود را به کانالی که ساخته‌اید، اضافه کنید. اگر شما هوشمندانه عمل کنید. و افرادی را که مطمئن هستید به موضوع کانال شما علاقه‌ مندند، اد کنید، ممبرهای کانالتان به‌هیچ ‌وجه ریزش نخواهد داشت.

اگر به این تعداد افراد در میان مخاطبان خود دسترسی ندارید، می‌توانید به شیوه‌ی دیگری عمل کنید. به این صورت که به کانال‌ها و گروه‌های مشابه با نام کانال خودتان سر بزنید. در آن‌جا، افرادی را که در بحث‌ها بیش‌تر شرکت داشته‌اند. و نسبت به موضوع، علاقه‌مندی بیشتری از خود نشان داده‌اند را به کانالتان اضافه کنید.

 

محتوای باکیفیت تولید کنید

در تولید محتوا، به موضوع کانال، توجه ویژه داشته‌ باشید. سلیقه‌ی مخاطب را در نظر بگیرید. و از انتشار مطالب طولانی هم خودداری کنید.

دنیای امروز، به سرعت در حال حرکت است. و بسیاری از افراد هم سریع و گذرا به مطالب نگاه می‌کنند. بنابراین اگر شما تلاش کنید تا در حد چند جمله‌ی کوتاه، مطالب ارزشمندی را در اختیار مخاطب خود قرار دهید، بی شک در افزایش تعداد مخاطبانتان، بسیار موفق خواهید ‌بود.

برای اینکه حوصله‌ی مخاطبتان سر نرود، می‌توانید از تصایر مرتبط با موضوع و عکس نوشته‌ها هم کمک بگیرید.

افزایش-ممبر-واقعی-تلگرام-با-تولید-محتوای-باکیفیت

 

 

اعضای کانال را در تولید محتوا، شریک کنید

تعامل با مخاطب، می‌تواند برای آن‌ها بسیار جذاب باشد. مثلا برای آن‌ها نظرسنجی بگذارید که علاقه دارند درباره‌ی چه موضوعی مطلب بخوانند. سپس از آن‌ها بخواهید تا نوشته‌های خود را درباره‌ی موضوعی که درصد بیش‌تری از علاقه مندی را به خود اختصاص داده ‌است، برای شما ارسال کنند تا آن را با نام خودشان در کانال با دیگران به اشتراک بگذارید.

حتی می‌توانید برای جذابیت بیش‌تر کارتان، هر هفته یا هر ما مسابقه بگذارید. در کارتان نظم داشته ‌باشید. مثلا اگر مسابقه‌های هفتگی برگزار می‌کنید، آن را در ساعت و روز مشخصی برگزار کنید و زمان دقیق آن را از قبل به اعضا، اطلاع دهید. به ‌این‌ ترتیب و پس از برگزاری منظم مسابقات، اعضا برای شرکت در مسابقه، به شما اعتماد خواهند کرد. و دوستانشان را هم برای اینکه شانس خود را امتحان کنند، به کانال شما دعوت خواهند ‌کرد.

نگران هدیه‌های مسابقه هم نباشید. اگر کمی خلاقیت به خرج‌ دهید، می‌توانید انواع هدیه‌های مجازی را برای آن‌ها در نظر بگیرید. و به عنوان جایزه‌ی مسابقه، امکان آپلود آن هدیه‌ها را به برندگان مسابقات بدهید.

پیشنهاد می کنم مقاله نحوه ایجاد نظرسنجی در تلگرام را نیز مطالعه کنید.

 

در دادن اطلاعات، خسیس نباشید

اگر کاربران شما، بدانند که شما همه‌ی دانسته‌هایتان را صادقانه با آن‌ها به اشتراک می‌گذارید، حتما مطالبتان را دنبال خواهند کرد. پس روی اینکه چه چیزی قراراست به عنوان محتوا در کانال منتشر شود، حساسیت بیش‌تری به خرج دهید. و شک نداشته ‌باشید که از این زمانی که برای جمع‌آوری اطلاعات صرف می‌کنید، حتما بازدهی خوبی خواهید ‌گرفت. که یکی از آن‌ها هم، افزایش تعداد کاربران خواهد‌ بود.

راهکارهای افزایش ممبر واقعی تلگرام

 

افزایش ممبر واقعی با نوتیفیکیشن

یکی از روش‌های افزایش تعداد اعضای کانال تلگرامی، استفاده از نوتیفیکیشن است که با استفاده از پنل‌ پوش انجام می‌شود.

نوتیفیکیشن، با پایین کشیدن صفحه‌ی اسکرین، قابل مشاهده است. شما می‌توانید با این پیام، درخواست عضویت از مخاطبتان را به نمایش بگذارید. تا در صورت تمایل در کانال شما عضو شود.

یک روش مشابه همین نوتیفیکشن، روش عضوگیری با استفاده از پاپ آپ است. مزیت آن هم نسبت به نوتیفیکیشن، قیمت و کیفیت بهتر آن است. البته ریزش کمتری هم دارد. کسانی که قصد راه‌ اندازی کسب ‌و ‌کارهای جدید را دارند، با استفاده از این روش، بسیار زود به درآمد خواهند‌ رسید.

 

لینک کانالتان را در بیوی صفحه‌ی شخصی خود در تلگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی، بگذارید

اگر در شبکه‌های اجتماعی پرطرفدار مانند اینستاگرام و توییتر، صفحه‌ی شخصی دارید، حتما لینک کانال تلگرامی خود را در آن‌جا انتشار دهید. همچنین پیج‌های دیگری را که فعالیتی مشابه فعالیت شما دارند، پیدا کنید، در پیج آن‌ها کامنت بگذارید. و به ‌این ‌ترتیب برای کانال تلگرامی خود تبلیغ کنید.

 

از ربات‌های افزایش ممبر واقعی تلگرام، کمک بگیرید

استفاده از این ربات‌ها هم در افزایش تعداد کاربرانتان حتما موثر خواهد ‌بود. شاید برایتان جالب باشد که بدانید بسیاری از کانال‌های تلگرامی هم که الان با تعداد اعضای میلیونی در حال فعالیت هستند، در ابتدا برای عضوگیری از همین ربات‌ها استفاده می‌کرده‌اند.

برخی از نرم‌افزارها هم هستند که به شما این امکان را می‌دهند تا با جمع‌آوری رایگان سکه، ممبر به دست‌ آورید. احتمال دارد این ممبرها غیر فعال باشند، اما خیالتان از بابت اینکه فیک نیستند، راحت باشد.

برای آموزش چگونگی ساخت ربات در تلگرام به مقاله ما در سایت مراجعه نمایید.

راهکارهای افزایش ممبر واقعی تلگرام

 

از تبلیغات برای کانال خود غافل نشوید

اگر قصد دارید در مدت زمان کمتری، ممبر واقعی تلگرام شما بالاتر برود، باید کمی هزینه کنید. بسیاری از کانال‎های تلگرامی هستند که با دریافت هزینه، تبلیغ شما در کانال خود قرار می‌دهند. این تبلیغات محدود به تلگرام نمی‌شود. و شما می‌توانید از امکانات سایر شبکه‌های اجتماعی هم استفاده کنید.

البته قبل از انجام هر کاری، از معتبر بودن پیجی که می‌خواهید تبلیغات خود را به آن بسپارید، اطمینان حاصل کنید. و گول دنبال کننده‌های فیک بسیاری از صفحه‌ها را نخورید.

یک روش دیگر برای تبلیغات، تبلیغ در دایرکتوری‌های رایگان است.

یک روش ساده‌ی دیگر برای افزایش ممبر واقعی تلگرام این است که خودتان در گروه‌هایی که عضو هستید، به تبلیغ کانال خود بپردازید. مزیت این کار این است که دیگر مجبور نیستید برای تبلیغات خود، هزینه‌ی اضافی بپردازید.

البته برخی از گروه‌ها هستند که اجازه‌ی تبلیغات را به اعضای خود نمی‌دهند. و در صورت مشاهده‌ی لینک تبلیغ، منتشرکننده‌ی پیام را ریپورت می‌کنند. به همین دلیل قبل از تبلیغ برای کانال خود در گروه‌های دیگر، با ادمین گروه هماهنگ باشید. تا بعدا دچار مشکل نشوید.

برای تبلیغات، می‌توانید از دوستان و نزدیکان خود هم کمک بگیرید. مثلا از آن‌ها بخواهید که لینک کانال شما را در صفحه‌ی شخصی خود با دیگران به اشتراک بگذارند. به این ترتیب، کانال شما به تعداد افراد بیشتری شناسانده می شود. و پس از مدتی، تعداد اعضای کانالتان، رشد قابل توجهی پیدا خواهد کرد.

ما همچنین مقاله ای برای نحوه بازاریابی در تلگرام و مزایای آن تهیه کرده ایم.

 

کلام پایانی

در این مطلب تلاش کردیم تا به شما روش‌های افزایش تعداد اعضا را در برنامه تلگرام آموزش دهیم. یک نکته‌ی مهم دیگر برای افزایش ممبر واقعی تلگرام که در متن به آن اشاره نشد، تبادلات است. که شما می‌توانید در عوض تبلیغ سایر کانال‌ها در کانال خودتان، از آن‌ها بخواهید کانال شما را تبلیغ کنند.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، نظرات و سوالات خود را در رابطه با آن با ما در میان بگذارید. و از نوشته‌های دیگر وب سایت فالووران نیز دیدن کنید.

درباره ی شبنم فروزنده

مطلب پیشنهادی

افزایش فروش محصول در تلگرام

راه های افزایش فروش محصول در تلگرام

امروز با مقاله راه های افزایش فروش محصول در تلگرام با شما هستیم. همانطور که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *