قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

چگونه در لایکی معروف شویم و فالوورهای زیادی بگیریم

بازدید : 672

با موضوع چگونه در لایکی معروف شویم با شما هستیم. امروز قصد داریم به معرفی راه های افزایش فالوور برنامه لایکی بپردازیم. اما قبل از آن چند کلمه ای در مورد این برنامه صحبت میکنیم. این برنامه که قبلا نام آن LIKE Video بوده برای ویرایش و ساخت ویدیو به کار میرود.

کاربران میتوانند دقیقا همان کارهایی که در تیک تاک انجام میدادند در این برنامه نیز انجام دهند. در لایکی فیلترها و افکت های بسیار جذاب و متنوعی وجود دارد. که همه میتوانند از آنها بهره ببرند.

با اینکه برنامه های بسیار زیادی برای ویرایش ویدیو وجود دارند. اما لایکی توانسته محبوبیت بالایی پیدا کند.

افراد به دلایل زیادی مانند ساخت دابسمش، معروف شدن در شبکه اجتماعی های دیگر و… ویدیوهای خود را در لایکی میسازند.

به همین دلیل است که تصمیم گرفته ایم در مورد راه های افزایش فالوور در این برنامه صحبت کنیم. تا بتوانید در خود این شبکه اجتماعی نیز بدرخشید.

چگونه در لایکی معروف شویم؟

چگونه در لایکی معروف شویم

از آنجایی که راه های معروفیت در هر شبکه اجتماعی متفاوت است، باید این کار را برای شبکه اجتماعی هایی که در آنها فعالیت دارید بیاموزید. تا بتوانید خیلی زود محبوب و معروف شوید.

یکی از قابلیت های جالب لایکی این است که شما را براساس میزان فعالیت رتبه بندی میکند. یعنی هرچقدر بیشتر فعالیت کنید امتیاز بیشتری نیز خواهید گرفت.

چگونه در لایکی معروف شویم

همچنین در سطح  های بالاتر امکانات و افکت های بیشتری به شما نمایش خواهد داد.

یکی از دلایل فعالیت افراد و محبوبیت لایکی نیز همین موضوع است. زیرا افراد با فعالیت علاوه بر دیده شدن از امکانات بیشتری میتوانند استفاده نمایند.

حال که در مورد این قابلیت جذاب صحبت نمودیم. وقت آن رسیده راه های جذب فالوور و سوال چگونه در لایکی معروف شویم را  پاسخ دهیم.

برای آشنایی کامل با تنظیمات و ترفندهای لایکی مقاله ما را در سایت مطالعه نمایید.

چگونه در لایکی فالوور بگیریم

برای معروفیت در لایکی باید فالوورهای زیادی بگیرید. اما چگونه در لایکی فالوور بگیریم را در ادامه بیان خواهیم نمود.

۱- یک فرد سرگرم کننده باشید

در لایکی یک فرد سرگرم کننده باشید

شاید اکنون به این موضوع فکر میکنید که زمانی که یک ویدیوی جدی میسازید چطور سرگرم کننده نیز باشید؟

از آنجایی که بیشتر ویدیوهای لایکی سرگرم کننده و جذاب هستند. شما حتی اگر ویدیوی جدی نیز میسازید باید بتوانید حالت شوخ طبعی و انرژی بخشی را داشته باشید. تا توجه افراد را به خود جلب نمایید.

هرچقدر ویدیوی شما جذابتر و حرفه ای تر باشد، ساده تر میتوانید جذب مخاطب نمایید.

چگونه در لایکی فالوور بگیریم

فراموش نکنید شما رقبای بسیار زیادی دارید. برای دیده شدن باید منحصر به فرد و متفاوت باشید. و همچنین از قوانین جذب مانند لبخند، صحبت کردن دلنشین و…. استفاده نمایید.

 

۲- نقاط قوت خود را به خوبی بشناسید

اگر به افراد اینفلوئنسر و یا بلاگر ها در اینستاگرام دقت کرده باشید. متوجه خواهید شد که هرکدام از آنها در زمینه ای خاص فعالیت میکنند. و سعی میکنند در آن زمینه اطلاعات خود را بالا ببرند.

برای مثال فردی که ویدیوهای انگیزشی و کسب درآمد تولید میکند فن بیان بسیار قوی دارد. و اطلاعات خود را در زمینه های روانشناسی، فن بیان و مهارت های ارتباطی بالا میبرد. و همچنین سعی میکند با افراد موفق دیگر ارتباط برقرار کند. و از آنها مهارت های جدید بیاموزد.

پس شما چه یک برنامه نویس باشید، چه یک آشپز و یا یک مربی. باید بتوانید مهارت های خود را بالا ببرید. و با زبان و بیان کاملا شیوا آنها را به دیگران ارائه دهید.

اگر در زمینه طنز فعالیت میکنید کار شما در برنامه لایکی ساده تر خواهد بود. زیرا با استفاده از افکت های های بسیار جذاب این برنامه میتوانید خود را به دیگران نشان دهید.

اما اگر حیطه کاری شما جدیست فقط با کمی خلاقیت میتوانید اعضای پیج خود را بالا ببرید.

 

۳- مطمئن شوید مخاطبان به چه محتواهایی نیاز دارند

محتواها در برنامه لایکی

شما قبل از ساخت اکانت و فعالیت در آن باید بدانید که مخاطبان بیشتر چه چیزهایی را میپسندند. یکی از مهمترین راه های افزایش فالوور برنامه لایکی این است که بدانید مخاطبان از چه ویدیوهایی استقبال میکنند.

اگر بابت این موضوع مطمئن نیستید میتوانید دو الی سه ویدیو در حوزه های مختلف تولید کنید. سپس براساس لایک ها و نظرات متوجه شوید از کدام ویدیو استقبال بیشتری شده است.

بعد از اینکه علایق مخاطبان را شناختید میتوانید در آن حوزه فعالیت حرفه ای خود را آغاز نمایید.

فراموش نکنید که ایده گرفتن از ویدیوهای دیگران میتواند موثر باشد. (اما کپی برداری نکنید و با خلاقیت کل ویدیو را تغییر دهید.)

همچنین میتوانید از دوستان و یا افرادی که در این برنامه فالوورهای زیادی دارند کمک بگیرید. تا بتوانید ویدیوهای جذابی تولید نمایید.

۴- محتواهای باکیفیت تولید کنید

در لایکی محتواهای باکیفیت تولید کنید

علاوه بر موضوع، نیاز مخاطبان، میزان سرگرم کنندگی ویدیو و… کیفیت ویدیوها بسیار مهم است.

افرادی که از دوربین های باکیفیت استفاده میکنند و دوربین را در یک جای ثابت قرار میدهند بسیار ساده تر میتوانند مخاطب جذب کنند. زیرا عصر حاضر، عصر تکنولوژی است و بیشتر فیلم ها و ویدیوها با کیفیت بسیار بالا ارائه میشوند.

پس برای دیده شدن باید این اصل را رعایت نمود. هرچقدر بیشتر به کار خود اهمیت دهید. و زمان بگذارید مخاطبان متوجه این موضوع میشوند. و آنها نیز به شما اهمیت میدهند.

علاوه بر این کار تعامل داشتن را نیز فراموش نکنید. شما باید سعی کنید در ویدیوها حداکثر ارتباط را با مخاطبان برقرار کنید. طوری که فرد احساس کند شما فقط برای او صحبت میکنید.

 

۵- مخاطبان را به مشارکت تشویق کنید

یکی از روش های پاسخ به سوال چگونه در لایکی معروف شویم این است که تعامل را بالا ببرید.

حتما بارها در شبکه های اجتماعی دیگر مانند اینستاگرام دیده اید که صاحبان و یا مدیران پیج با گذاشتن پست هایی افراد را به صحبت کردن تشویق میکنند.

برای مثال با پرسیدن یک سوال چالپ برانگیز ذهن افراد را درگیر میکنند. و مخاطب حس میکند که جواب او میتواند بسیار جذاب باشد.

هدف مدیران این است که با مخاطبان ارتباط برقرار کنند. و سعی کنند حس مشارکت را در دیگران برانگیخته کنند و موفق نیز میشوند.

پس شما نیز باید مشابه این کار را انجام دهید. زیرا یکی دیگر از راه های افزایش فالوور در برنامه لایکی برقراری ارتباط با دیگران میباشد.

هرچقدر ارتباط صمیمانه تری با کاربران برقرار کنید مسلما محبوب تر خواهید بود. این را فراموش نکنید که مخاطبان و توجه به آنها مهمترین راه جذب آنها در هر شبکه اجتماعی است.

تا زمانی که آنها با شما احساس راحتی نکنند. و ویدیوهای شما را دوست نداشته باشند. نمیتوانید پیشرفت کنید و توسط افراد دیگر دیده شوید.

 

۶- افراد معروف لایکی را بشناسید و با آنها ارتباط برقرار کنید

افزایش فالوور برنامه لایکی با شناسایی افراد معروف

علاوه بر برقراری ارتباط با مخاطبان باید بتوانید با افراد پرطرفدار و مشهور لایکی نیز ارتباط برقرار کنید. هرچقدر افراد مشهور بیشتری را بشناسید. و با آنها در ارتباط باشید بسیار ساده تر میتوانید مخاطب جذب کنید.

این کار ممکن است کمی سخت و یا زمان بر باشد. اما با کمی ملایمت و پشتکار میتوانید با آنها ارتباط برقرار کنید. یا از طریق آنها تبلیغ شوید.

همچنین با دقت به نوع حرف زدن، نوع ویدیوها و… میتوانید متوجه شوید که آنها چطور به فالوورهای بالا رسیده اند. و در واقع راز موفقیت آنها چیست.

۷- هشتگ ها فراموش نشوند

یکی دیگر از روش های پاسخ به سوال چگونه در لایکی معروف شویم هشتگ ها هستند. ممکن است ما یک پیج خاص را نشناسیم. اما با سرچ یک کلمه با صفحات مختلف زیادی رو به رو شویم که با توجه به نوع ویدیو، جذب آن شده و آن پیج را دنبال نماییم.
این کار از طریق هشتگ ها اتفاق می افتد.

زمانی که شما برای پست های خود هشتگ مرتبط بگذارید به نوعی افراد را دعوت کرده اید تا از ویدیوی شما دیدن کنند.

اگر موارد بالا را رعایت کرده باشید و از هشتگ ها نیز استفاده نمایید مسلما بسیار زیاد دیده خواهید شد.

هشتگ ها بسیار مهم و اساسی هستند. استفاده از آنها را جدی بگیرید. و حتی الامکان سعی کنید آنهایی را انتخاب کنید که مرتبط هستند و افراد از آنها استقبال میکنند.

اگر میخواهید با قانون های هشتگ گذاری آشنا شوید حتما با مقاله انتخاب هشتگ مناسب برای اینستاگرام همراه باشید. در این مقاله به طور کامل در مورد هشتگ ها توضیح داده شوده است. با اینکه این مقاله کلی است. اما میتوانید از ترفندهای آن در برنامه لایکی نیز استفاده نمایید.

 

۸- ایجاد مزاحمت نکنید

 در لایکی ایجاد مزاحمت نکنید

درست است که باید برای جذب مخاطب تلاش نمایید و از راه های مختلف مخاطبان را به صفحه خود دعوت کنید. اما گاهی وقت ها ارتباط زیاد باعث ایجاد مزاحمت خواهد شد.

اگر شما به صورت مداوم پست بگذارید، وقتی یک فالوور صفحه خود را باز کند و چندین ویدیو از شما ببیند مسلما همه آنها نخواهد دید و حس میکند که شما بیش از حد پست میگذارید.

پس شما نباید این حس را در افراد به وجود بیاورید که خسته کننده هستید.

شما برای بالا بردن امتیاز و سطح خود نباید مخاطبان را قربانی کنید. اگر به اندازه پست بگذارید، به اندازه ارتباط برقرار کنید و … علاوه بر بالا رفتن سطح قطعا مخاطبان خود را نیز از دست نخواهید داد.

همچنین مخاطبان خلی بیشتر ویدیوهای شما را میبینند. و واکنش های خوبی نشان خواهند داد.

۹- ترندها را دنبال کنید

چگونه در لایکی معروف شویم؟ با دنبال کردن ترندها

ترند به پست های پربازدید و معروف گفته میشود که افراد بسیار زیادی از آنها استقبال میکنند. پس شما برای پیشرفت نیاز دارید از آنها کمک بگیرید.

فقط کافیست یک هشتگ هایی را سرچ کنید. و در میان آنها پربازدیدترین ها را مشاهده کنید.

این کار باعث میشود ذهن شما برای ساخت ویدیوهای جدید بازتر شود. و ساده تر بتوانید تصمیم بگیرید که کدام موضوعات برای شما بهتر هستند.

با این کار مخاطبان این هشتگ ها، ویدیوهای شما را نیز در کنار ویدیوهای دیگر مشاهده میکنند. و این موضوع بسیار به نفع شما خواهد بود.

 

۱۰- قبل از ساخت ویدیو خوب فکر کنید

ساخت ویدیو خوب در لایکی

همه شما این را میدانید که باید قبل از اینکه هرکاری را شروع نمایید خوب به آن فکر کنید. در زمینه ساخت ویدیو و پست گذاشتن نیز دقیقا به همین شکل است.

قبل از ساخت ویدیو خوب به موضوع آن فکر کنید. و مواردی مانند مکان فیلم برداری، تجهیزات، نور، لباس و … را در نظر بگیرید.

اینها موضوعاتی هستند که افراد به آنها توجه میکنند. برای مثال اگر نور خیلی شدید باشد. و صورت شما به خوبی دیده نشود یک نقص محسوب خواهد شد.

یا اگر برای ساخت یک ویدیوی رسمی و یا آموزشی از لباس های راحتی مانند اسلش یا لباس های خانگی استفاده کنید اصلا وجه خوبی نخواهد داشت. به همین دلیل است که میگوییم به همه موارد خوب فکر کنید.

علاوه بر اینها باید ویدیوی خود را بارها ببینید. و حتی نظرات اطرافیان را در مورد آن بپرسید. این کار به شما کمک میکند تا ویدیوهای بی عیب و نقص تری بسازید.

باید ویدیو از نظر خود شما و اطرافیانتان جذاب، باکیفیت و متفاوت باشد. در این صورت میتوانید تا حدودی مطمئن شوید که دیگران نیز از آن استقبال خواهند کرد.

اگر بخواهیم یک موضوعی را به عنوان نکته در نظر بگیریم، باید بگوییم که هرچقدر دقت بیشتری برای ساخت ویدیو به خرج دهید مسلما نتیجه بهتری نیز خواهید گرفت.

پس به بک گراند ویدیو، شرایط محیطی که در آن قرار دارید. نوع فیلم برداری، رنگ های به کار برده شده در محیط فیلم برداری و لباس خود دقت داشته باشید.

اینها نکات بسیار ریزی هستند. که ممکن است در بسیاری از مواقع نادیده گرفته شوند.

چگونه در برنامه لایکی فالوور بگیریم

چگونه در برنامه لایکی فالوور بگیریم

بسیاری از شما عزیزان از ما پرسیده اید که چگونه در برنامه لایکی فالوور بگیریم؟ در این مورد باید بگوییم که شما با ساخت ویدیوهای جذاب و اشتراک آنها میتوانید جذب فالوور نمایید. پس به فکر روش های فرعی  نباشید و سعی کنید با نشان دادن ویدیوهای خود جذب فالوور کنید.

جمع بندی

نکات و راهکارها در مورد چگونه در لایکی معروف شویم را بیان نمودیم تا افراد زیادی بتوانند از آن نتیجه های بسیار خوبی بگیرند.

نیز میتوانید در این برنامه مهیج فعالیت های خود را افزایش دهید و بازدیدهای بالایی بگیرید.

نکته آخری که باید مطرح کنیم. این است که شما در هر شبکه اجتماعی که فعالیت میکنید باید محتواهای منحصر به فرد و جذاب تولید کنید تا بتوانید نظر دیگران را به خود جلب کنید.

خود برنامه لایکی نیز در عرض ۲ سال توانست کاربران زیادی پیدا کند. با وجود اینکه برنامه های مشابه بسیاری در این زمینه وجود دارد.

پس مهم این است که امکانات بیشتری به مردم ارائه دهید. و خود را در ذهن آنها جای دهید تا دوست داشته باشند شما را دنبال کنند.

اگر ویدیوهای خسته کننده و یا خشک بسازید خیلی زود مخاطبان را از دست خواهید داد. زیرا رقیبان شما با کمی خلاقیت میتوانند کاربران شما را به سمت خود جذب نمایند.

امیدواریم مطلب چگونه در لایکی معروف شویم برای شما مفید بوده باشد. هر زمان که با راه جدیدی برای جذب فالوور در لایکی رو به رو شدیم. حتما آن را با شما به اشتراک خواهیم گذشت. تا بتوانید هرچقدر بیشتر تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید.

در انتهای مقاله میخواهیم به شما پیشنهاد دهیم با فالوور رایگان بازدید پیج اینستاگرام خود را بالا ببرید.

 

درباره ی تیم محتوای فالووران

تمامی آموزش های تیم فالووران با عشق و علاقه برای کاربران تدارک دیده میشود تا بتوانند در زمینه شبکه های اجتماعی دانش خود را بالا ببرند
قبلی قابلیت access data در اینستاگرام
بعد دانلود ویدئو از لایکی بدون واترمارک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *