قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

لیست کسانی که ما را در اینستاگرام بلاک کرده اند را چگونه پیدا کنیم؟

بازدید : 67,996

در این مقاله میخواهیم در مورد لیست کسانی که ما را در اینستاگرام بلاک کرده اند صحبت نماییم. حال میخواهیم بدانیم چه راهی برای فهمیدن بلاک اکانت اینستاگرام توسط دیگران وجود دارد. زیرا ممکن است افراد به دلایل خاصی بخواهند بدانند که آیا از پیج شخصی بلاک شده اند یا خیر!

مثلا خود شما ممکن است نام کاربری فردی را سرچ کنید. و در صفحه جستجو اکانت شخص مورد نظر را نبینید. در این حالت قطعا کنجکاو خواهید شد که شاید فرد شما را بلاک کرده است!

حتی شاید همیشه عکس ها و استوری های فردی را مشاهده میکردید. اما مدتی است که خبری از هیچ عکس و مطلبی نیست.

پس دانستن این موضوع به شما کمک میکند جواب سوالات خود را بگیرید. و اگر بلاک شده بودید دلیل را بررسی کنید.

 

آموزش ویدیویی پیدا کردن لیست کسانی که مارا در اینستاگرام بلاک کرده اند

در ویدیوی بالا به طور کامل در مورد نحوه فهمیدن بلاک توسط دیگران صحبت شده است. شما میتوانید با دیدن ویدیو و خواندن نکات زیر اطلاعات زیادی در این زمینه به در آوردید. پس حتما با ادامه مقاله لیست کسانی که ما را در اینستاگرام بلاک کرده اند همراه باشید.

فهمیدن بلاک شدن در اینستاگرام

قبل از اینکه راه های لیست کردن نام کسانی که مارا در اینستاگرام بلاک کرده اند  را مطرح کنیم. بهتر است این نکته را به شما بگوییم که همیشه سعی کنید کارهایی انجام ندهید که افراد شما را بلاک کنند.

زیرا این موضوع اصلا برای اکانت شما خوب نیست و اینستاگرام در صورت زیاد شدن تعداد بلاک ها عکس العمل نشان خواهد داد.

علاوه بر بلاک شدن توسط افراد شما ممکن است توسط اینستاگرام نیز بلاک شوید. برای جلوگیری از این مشکل حتما مقاله محدودیت های اینستاگرام را دنبال کنید.

لیست کسانی که مارا در اینستاگرام بلاک کرده اند

پس همیشه سعی کنید بسیار با دقت در اینستاگرام کاری را انجام دهید. مخصوصا اگر اکانت شما تجاری است. و نمیخواهید هیچگاه مشکلی برای کسب و کار شما ایجاد شود.

در این صورت مشکلی برای اکانت ما پیش نخواهد آمد و افراد شما را بلاک نمیکنند. پس به خاطر حفظ پیج در انجام کارهای خود کاملا محتاطانه عمل کنید.

اگر در اینستاگرام اکشن بلاک شد اید با مقاله چگونه از اکشن بلاک خارج شویم همراه شوید.

اکنون بیایید ببینیم که از کجا بدانیم که چه کسانی در اینستاگرام ما را بلاک کرده اند؟

فهمیدن این قضیه از طریق خود اینستاگرام امکان پذیر نیست. پس باید از روش های دیگری استفاده نمایید. چند راه برای فهمیدن این موضوع وجود دارد.

طریقه پیدا کردن لیست کسانی که مارا در اینستاگرام بلاک کرده اند

لیست کسانی که ما را در اینستاگرام بلاک کرده اند

برخی از ما میخواهیم لیست کسانی که مارا در اینستاگرام بلاک کرده اند را پیدا کنیم. اما متاسفانه چنین لیستی در هیچ برنامه ای نیز وجود ندارد و شما باید تک تک بررسی نمایید که آیا افرادی شما را بلاک کرده اند یا خیر؟

چگونه بفهمیم چه کسانی ما را بلاک کرده اند

چگونه بفهمیم چه کسانی ما را بلاک کرده اند

1- در لیست دنبال کنندگان خود اسم فرد مورد نظر را سرچ کنید. اگر از لیست شما حذف شده، احتمالا شما را بلاک کرده است.

2- اگر از اینکه نام کاربری شخص مورد نظر کاملا درست وارد کرده اید مطمئن هستید. ولی پروفایل او را در صفحه سرچ مشاهده نمیکنید احتمالا بلاک شده اید.

اما بهتر است روش های دیگر را نیز امتحان کنید. (چون ممکن است فرد مورد نظر شما، نام کاربری خود را تغییر داده باشد.)

 

فهمیدن بلاک اکانت اینستاگرام توسط دیگران با جستجوی نام کاربری

 

 

چرا باید فالوور ایرانی اینستاگرام خریداری کنید؟

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام می تواند باعث افزایش تعامل با کاربران شده و به رشد پیج شما کمک کند.

3- با اکانتی دیگر فرد مورد نظر را جستجو کنید. اگر نام او را یافتید پس حتما شخص اکانت اصلی شما را بلاک کرده است.

برای این کار نیز میتوانید از دوستان خود نیز کمک بگیرید و دیگر اکانت جدید نسازید.

4- اگر قبلا با فرد مورد نظر گفتگو داشته اید پس حتما به قسمت دایرکت سر بزنید. اگر چت شما ناپدید شده بود شما بلاک شده اید.

5- حتی اگر پروفایل فرد قابل دیدن بود. و با وجود اینکه تعداد پست ها درج شده اما پستی را نمایش نمیدهد و شما علامت no posts yet را مشاهده میکنید قطعا شما بلاک شده اید.

فهمیدن بلاک اکانت اینستاگرام توسط دیگران با استفاده از پست های فرد مورد نظر

(اکانت های که عمومی هستند نام کاربری آنها در سرچ نمایش داده میشود حتی اگر بلاک کرده باشند.)

6- راه دیگری که برای این کار وجود دارد این است از اپلیکیشن های بلاک یاب استفاده کنید. اگر برنامه مناسبی پیدا نکردید ما راه دیگری پیشنهاد میدهیم،

از آنجایی که افرادی که شما را بلاک میکنند قطعا از لیست آنها نیز آنفالو میشوید با نصب یک برنامه آنفالو یاب میتوانید متوجه شوید چه کسانی شما را آنفالو کرده اند. و با بررسی از طریق روش های بالا دریابید که چه تعداد از آنها شما را بلاک نموده اند.

یافتن لیست کسانی که مارا در اینستاگرام بلاک کرده اند

 

نکته مهم در استفاده از اپلیکیشن های بلاک یاب

نکته: بهتر است از اپلیکیشن های آنفالویاب برای پیدا کردن لیست کسانی که مارا در اینستاگرام بلاک کرده اند استفاده نکنید.

زیرا دو سه نمونه ای که از این اپلیکیشن وجود دارد، آمارهای دقیقی ارائه نداده اند. و ممکن است نصب آن ها برای شما مشکل ساز شود. زیرا اینگونه برنامه ها از طریق اینستاگرام تایید نشده هستند.

نکته مهم در استفاده از اپلیکیشن های بلاک یاب

اگر بلاک شده اید اما میخواهید صفحه فرد مورد نظر و پروفایل او را ببینید میتوانید از طریق سایت اینستاگرام اقدام کنید.

به این شکل که www.instagram.com را درون مرورگر وارد کرده و بعد از زدن اسلش (/) نام فرد مورد نظر را وارد میکنید. (توجه داشته باشید که در داخل سایت نیز باید به اکانت خود لاگین کنید.)

در سایت حتی اگر بلاک هم باشید پیجی را که دنبال او بوده اید نمایش خواهد داد.

نکته مهم در استفاده از اپلیکیشن های بلاک یاب و پیدا کردن لیست کسانی که مارا در اینستاگرام بلاک کرده اند با بلاک یاب

 

ارتباط با فرد بلاک کننده اکانت اینستاگرام

از آنجایی که شما نمیتوانید به طور مستقیم با فرد مورد نظر صحبت کنید. اما راهی برای برقراری ارتباط وجود دارد.

شما باید در زیر یک پست عمومی نام فرد مورد نظر را منشن کرده (نام کاربری فرد@) و پیام خود را برای او بنویسید.

افراد تمامی پیام هایی که آیدی آن ها منشن شده اند را میبینند حتی اگر بلاک کرده باشند. پس  شما میتوانید به راحتی ارتباط برقرار کنید.

لیست کسانی که مارا در اینستاگرام بلاک کرده اند با روش منشن کردن

نکته: اگر بلاک نشده بودید و فقط مطمئن نیستید که فرد مورد نظر استوری نمیگذارد و یا اکانت شما را پنهان نموده، میتوانید از دوستان و یا آشنایان مشترک خود بخواهید استوری آن فرد را بررسی کنند. تا شما مطمئن شوید از استوری ها پنهان شده اید یا خیر.

چگونگی فهمیدن اینکه چه کسانی اینستاگرام ما را بلاک کرده اند

هنوز راه دیگری برای فهمیدن پنهان سازی استوری ها وجود ندارد.

لیست کسانی که مارا در اینستاگرام بلاک کرده اند و ارتباط با فرد بلاک کننده

چگونه بفهمیم اینستاگرام ما را بلاک کرده است

اگر شما نمیتوانید کامنت بگذارید، دایرکت پیام دهید و در حالت کلی فعالیت های شما محدود شده است بدین معناست که از طرف اینستاگرام بلاک شده اید. اگر بار اول است که بلاک میشوید در مدت زمان کمی به حالت قبل بازخواهید گشت. اما اگر این اتفاق قبل از این هم افتاده مدت زمان آن طولانی تر میباشد.

چگونه بفهمیم اینستاگرام ما را بلاک کرده است

چگونه کسانی را که در اینستاگرام بلاک کرده ایم پیدا کنیم

اگر به دنبال راهی برای پاسخ به سوال چگونه کسانی را که در اینستاگرام بلاک کردیم پیدا کنیم هستید باید بگوییم که برای این کار، وارد پروفایل شخصی خود شوید، برروی سه نقطه بالای صفحه کلیک کنید، از بخش تنظیمات، قسمت Privacy and security، گزینه Blocked accounts را انتخاب نمایید. در این صورت لیست افرادی که بلاک نموده اید مشخص خواهد شد.

کلام آخر

ما در این مقاله بیان نمودیم که نمیتوان لیست کسانی که ما را در اینستاگرام بلاک کرده اند را مشخص نماییم و دیدن پروفایل کسانی که ما را بلاک کردند در اینستاگرام امکان پذیر نمیباشد.

نکته آخری که میخواهیم مطرح کنیم این است که اگر افراد زیادی شما را بلاک کنند، اینستاگرام فرض را بر این میگذارد که شما برای افراد زیادی ایجاد مزاحمت کرده اید و اکانت شما را به کل بلاک میکند. و شما دیگر نمیتوانید برای مطلبی کامنت بگذارید، لایک کنید و … .

پس حتما دقت داشته باشید که دچار این مشکل نشوید. زیرا هدف اینستاگرام این است که محیطی امن و آرام برای کاربران خود ایجاد کند. و با کوچکترین شکی به ایجاد مزاحمت پیج شما را مورد بررسی قرار میدهد.

 

درباره ی تیم محتوای فالووران

قبلی آموزش پازلی کردن عکس در اینستاگرام
بعد چگونه با یک ایمیل دو اکانت اینستاگرام بسازیم؟

مطلب پیشنهادی

استیکر سوال استوری اینستاگرام

سوال پرسیدن در استوری اینستاگرام با استیکر Question

آیا میدانید سوال پرسیدن در استوری اینستاگرام چقدر مهم است؟ آبا با استیکر سوال  کار …

28 دیدگاه
 1. سلام وقتتون بخیر وقتی کسی رو بلاک کردم بعد ان بلاکش کردم پیامش رو چطور میشه ببینم؟اصلا میشه

 2. سلام ی پیج رو فالو کردم منو بلاک کرده با این که اون پیج رو دیلیت کردم‌ ی پیج دیگ زدم باز اسمش نمیاد ولی با پیج قبلی هام میاد چرا؟

  • اگه از یک ایمیل و یا شماره مشترک استفاده کرده باشید نمیاره چون به احتمال زیاد تمام اکانت هایی که به اون شماره یا ایمیل متصل هستش رو بلاک کرده

 3. سلام خسته نباشید. من پروفایل کسی رو که پیجش شخصی بود رو در اینستاگرام مشاهده کردم البته نه من ایشون رو فالو دارم نه ایشون منو از بعضی از دوستان شنیدم که برنامه هایی هست که نشون میده چه کسی پروفایلتو دیده منم به همین دلیل شخص رو بلاک کردم فکر کردم شاید اینطوری نفهمه الانم بعضیا میگن برنامه هایی هست که نشون میده چه کسی بلاکت کرده .میشه بگید واقعا این پروفایل چک کردن و بلاک کردن با برنامه هایی مشخص میشه یا آنبلاک کردن؟ممنون

  • الناز میرزایی

   سلام دوست عزیز. وقت بخیر. برنامه ای نیستش که دقیق نشون بده چه کسی با چه مشخصاتی پروفایلوتونو دیده و یا بلاک کرده.

 4. سلام وقتتون به خیر خسته نباشید اگر کسی مارو تو اینستا بلاک کنه با اکانت دیگه از همون شماره میشه پیج اون شخصو دید ؟ و اینکه وقتی اسم یه فردو تو ایستا سرچ کنی وبالا نمیاره ولی از طریق مکالمه های قبلی میشه شاهد تغیر عکس نمایه فرد شد ایا بلاک شدیم یا نه

  • الناز میرزایی

   سلام وقت بخیر. توی اپدیت های اخیر اینستاگرام گزینه بلاک چندتایی اضافه شده و کاربر میتونه تمام اکانت هایی که با یک شماره و یا ایمیل خاص شده شدن رو بلاک کنه.
   برای سوال دوم هم باید بگم که اگه بلاک شده باشید پست ها برای شما قابل نمایش نیست.

 5. سلام وقتتون بخیر.اگر کسی رو که نه اون من رو فالو داره نه من اونو و بخوام بلاکش کنم آیا ممکن هست از یک طریقی متوجه بشه؟نرم افزاری یا اینکه داخل اینستا قابلیتی باشه که نشون بده بلاکش کردم هست؟

 6. سلام من طرف رو در پیج اصلیم مشاهده نمیکنم و نامش رو هم سرچ میکنم اصلا نمیاد بالا توی یکی از پیج هام …ولی پیام هاش موجود هست …و اینکه توی پیام ها هم که میرم توی پیجش که میرم فقط اسمش میاد…ولی پیام ها هستن …من هم محدودشان کردم….آیا مسدود شده بودم؟؟!

 7. سلام وقتتون بخیر یه سوال ، اگر با اطلاعات حساب یک اکانت سه پیج بسازیم و یک فردی یکی از اون پیج های زیر مجموعه رو بلاک کنه بقیه پیج ها هم بلاک میشن؟؟
  چون چنین اتفاقی افتاده و یکی از پیج های زیر مجموعه توسط دوستم به طور اتفاقی بلاک شده اما دو پیج زیر مجموعه دیگه بلاک نشده اما پیج اصلی بلاک شده
  یعنی اینکه اون پیج اصلی رو خودش بلاک کرد ؟،

  • الناز میرزایی

   سلام وقت بخیر. بله این امکان وجود داره که تمام اکانت های یک شماره و یا ایمیل رو به صورت یکجا بشه بلاک کرد.(اما میشه یکی یا دوتا رو هم به صورت جدا بلاک کرد)

 8. چرا با پیج های دیگه هم سرچ میزنم اصلا برام نمیاد پیج اون آدم ،اکانت های دیگه می‌سازم با اونا سرچ میزنم ولی اصلا پیجش نمیاد مگه میشه که یکاری کنه دیگه با هیچ پیجی نشه پیجشو دید؟

 9. سلام .میخوام کسی که من رو بلاک کرده رو بلاک کنم ولی اصلا اکانتش نمیاد حتی آیدیشو با @برای کسی فرستادم و ازون راه هم زدم بازم میزنه user not found .چطور میتونم اکانتشو بیارم و بلاکش کنم

  • الناز میرزایی

   مطمئن هستید که فرد اکانتش رو پاک نکرده؟ چون اگه فقط شما رو بلاک کرده باشه در گوشی های دیگه نشون میده

 10. سلام . چرا اینستای من به طور خودکار افراد رو بلاک میکنه ؟

  • الناز میرزایی

   مطمئنید فرد دیگه ای داخل اکانتتون نیست؟ تا حالا پیش نیومده به صورت اتوماتیک اینستاگرام مخاطبان یک فرد رو بلاک کنه.
   مگه اینکه شما خودتون موقع بلاک کردن یک فرد زده باشید همه اکانت های اون فرد بلاک بشه

 11. سلام وقتتون بخیر، ببخشید من یک پیج پرایوت رو یک بار بهشون دایرکت دادم فقط ،فالو ندارم، قبلا که میرفتم تو پیجشون میزد ای اکانت پرایوت است و پایینش یک سری ساجسشن میومد، الان میبینم دیگه هیچ ساجسشنی نمیاد و فقط به شکل بزرگ میزنه که پرایوت است، تعداد پست و فالورهاشون مثل سابقه ولی ، آیا من بلاک شدم؟

  • الناز میرزایی

   سلام نه بلاک نشدین. بعضی از مواقع اینستاگرام یک کارهایی رو به صورت آزمایشی انجام میده و این موضوع هم جدیدا برای برخی از اکانت ها اتفاق افتاده. مشکلی ایجاد نشده و فقط ممکنه تا یک مدت کوتاه شما ساجست ها رو مشاهده نکنید

 12. سلام مطلب خیلی عالی بود. فقط میخواستم بدونم میشه لیست کسایی ک بلاک کردیم رو پاک کنیم؟ یعنی نشون نده توی لیست؟

 13. سلام روزتون بخیر و شادی، یک نفر بلاکم کرده بود حالا از بلاک دراورده اما پست هاش بازم برام نمیاد چرا

  • الناز میرزایی

   سلام متشکر. چک کنید تو لیست بلاک های خودتون نباشه و اینکه یکبار از اکانت خارج بشید دوباره وارد بشید

 14. وقت بخیر. ببخشید میخواستم بدونم لیست کسایی که ما بلاک کرده ایم کجاست؟

  • الناز میرزایی

   وقت شما هم بخیر. داخل پروفایل روی سه نقطه ضربه بزنید. Blocked Users رو انتخاب کنید. لیست در این قسمت قرار داره

 15. محمد بهلولی

  باید در لیست فالور ها ببینیم هست یا نه اگر بود درسته وگرنه مسدود هست
  راه دیگر باید نام را جستجو کنیم اگر پیدا شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *