قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

استیکر جدید support small business برای دوران کرونا

بازدید : 94

بیماری همه گیر COVID-19 مشکلات ویرانگری را در مشاغل کوچک ایجاد کرده است. و تأثیر آن بر روی سیستم عامل های رسانه های اجتماعی نیز وجود دارد. برند ها پست کمتری می گذارند. و هزینه کمتری هم برای تبلیغات اجتماعی خرج می کنند. در نتیجه، درآمد و مشارکت آنها از امور اجتماعی به شدت سقوط کرده است. در این مقاله ابتدا به مقدمه ای در مورد چرایی طراحی استیکر support small business اینستاگرام می پردازیم. سپس نحوه استفاده از این استیکر را ذکر می کنیم.

در بررسی بازاریابی COVID-19، ما دریافتیم که ۶۵٪ از بازاریابان کاهش چشمگیر درآمد را مشاهده کرده اند. ۷۴٪ دفعات ارسال خود را کاهش داده اند. و ۶۹٪ هزینه تبلیغات خود را کاهش داده اند.

واضح است که بازاریابان و برندها در رسانه های اجتماعی به راحتی این کار را می کنند. و اینستاگرام را با شبکه های دیگر جایگزین می کنند. اما این برای اینستاگرام اصلا خوشایند نیست. برای اپلیکیشن  اینستاگرام، این دوره خوشایند نبوده است.

۳۴٪ از پاسخ دهندگان در یک نظرسنجی اظهار داشتند که تمرکز خود را از اینستاگرام به توییتر تغییر داده اند. در نتیجه، میزان جذابیت فالوورها در اینستاگرام ۱۴ درصد افت داشته است. اگرچه گمان می کنیم این روند به دلیل اخبار بیشتر توییتر باشد. اما خبر خوبی برای اینستاگرام نیست.

اینستاگرام در تلاش برای جلب نظر کاربران و بیان یک پیام اجتماعی قوی، در ماه جاری چندین استیکر مربوط به COVID-19 را راه اندازی کرده است. بعد از برچسب های “متشکرم” (thank you) و “در خانه بمان” (stay home)، جدیدترین موارد اضافه شده در کنسول برچسب اینستاگرام استیکر “پشتیبانی از مشاغل کوچک” (support small business) است.

برچسبهای Stay Home همه چیز در مورد انزوای اجتماعی و برچسبهای Thank You در مورد نشان دادن قدردانی از کسانی بود که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا  هستند. در واقع برای قدردانی از کادر درمان. برچسب در خانه بمان برای جلوگیری از گسترش ویروس بود. برچسب های پشتیبانی از مشاغل کوچک، همانطور که از نامش پیداست، مربوط به همراهی مشاغل کوچک در این دوران سخت است. که بیشترین سختی را متحمل می شوند.

 

معرفی استیکر کسب و کار کوچک پشتیبانی جدید در اینستاگرام

در مورد این ویژگی جدید که به شما امکان می دهد یافته های خود از بیزنس های کوچک مورد علاقه خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید کنجکاو هستید؟

یا شاید شما یک شرکت انفرادی هستید که  این استیکر می تواند به استراتژی بازاریابی اینستاگرام شما برای تجارت شما کمک کند. اگر می خواهید استراتژی های بازاریابی تان برای اینستاگرام را به روز کنید می توانید به مقاله استراتژی های بازاریابی اینستاگرام از وبسایت فالوران مراجعه کنید.

در هر صورت، پاسخ ها را در همین نوشته دریافت می کنید. پس با ما همراه باشید

استیکر support small business

 

استفاده از برچسب جدید استوری های اینستاگرام نمی توانست از این ساده تر باشد. این دقیقاً مانند هر استیکر دیگری کار می کند. البته مزیت اضافه تری دارد که آن  تبلیغ کسب و کارهای کوچک در اینستاگرام است.

در اینجا نحوه استفاده از آن آمده است:

  • یک عکس یا فیلم برای پس زمینه استوری اینستاگرام خود انتخاب کنید.
  • روی نماد استیکرها ضربه بزنید.
  • روی استیکر support small business ضربه بزنید.
  • کسب و کار کوچکی را که می خواهید تبلیغ کنید جستجو کنید.
  • نسخه ای از استوری مورد نظر برای استفاده را انتخاب کنید.
  • استوری اینستاگرام خود را ارسال کنید.

ببینید، ما به شما گفتیم این کار آسان بود. با این حال، یک نکته اضافی جالبی وجود دارد که در سایر استیکرها وجود ندارد: یک استوری مشترک اینستاگرام! 

ویژگی اشتراکی استوری اینستاگرام چیزی است که این استیکر  را از بقیه متمایز می کند.

این یک فرصت واقعی برای ارتقا تجارت شما و دستیابی به مخاطبان هدف جدید است. به علاوه، شما حتی می توانید فالوورهای خود را رشد دهید!

 

هنگامی که یک کاربر اینستاگرام استیکر کسب و کار کوچک را در استوری خود به اشتراک می گذارد، به یک استوری مشترک اضافه می شود.

این بدان معنی است که هر فالوور آن کاربر، پست خود را همراه با هر پست دیگری از صفحات اینستاگرام که دنبال کرده اند و آن استیکر را به اشتراک گذاشته اند، مشاهده خواهد کرد.

این اساساً یک فهرست مفید استوری از مشاغل کوچک است – درست در دستان کاربران اینستاگرام!

این یک روش عالی برای اکانت های اینستاگرام است. که می توانند مشاغل کوچک را در اینستاگرام برای پشتیبانی پیدا کنند.

به علاوه، استوری اشتراکی پشتیبانی از مشاغل کوچک (support small business) در بالای نوار استوری اینستاگرام ظاهر می شود. در مورد جلوتر از همه بودن و در مرکز توجه بودن صحبت می کنیم.

 

استفاده از استیکر support small business برای جذب فالوور

در اینجا چند روش جالب ارائه شده است. که می توانید در مورد جذب فالوور برای خود و گسترش سطح دسترسی خود با استیکر support small business فکر کنید.

شما نمی خواهید این نکات اینستاگرام کسب و کار کوچک را فراموش کنید. پس به این فکر کنید که چگونه می توانید آنها را در استراتژی اینستاگرام خود بگنجانید!

 

  1. از فالوورهای خود بخواهید که استیکر را به اشتراک بگذارند

اول و مهمترین، از فالوورهای خود بخواهید که استیکر را به اشتراک بگذارند. اگر این احساس کمی عجیب است، به یاد داشته باشید که برچسب برای کمک به شما در هنگام شیوع COVID- 19 طراحی شده است.

بزرگترین حامیان شما فالوورهای شما هستند. و یکی از دارایی های اصلی شما در اینستاگرام برای تجارت کوچک فالوورهای شما محسوب می شوند.

خواه با شوخ طبعی از فالوورهایتان این را بخواهید، و خواه صادقانه به آنها بگویید. چرا که این امر مهم است. ما شرط می بندیم که فالوورهای شما بیش از این خوشحال خواهند شد که با این روش کوچک در پیشرفت شما سهیم شوند.

 

  1. یک به اصطلاح جنبش #SupportSmallBusiness را شروع کنید 

شبکه سازی و مشارکت همه در نحوه رشد تجارت کوچک خود در اینستاگرام نقش دارد.

به همین دلیل ایجاد فرصت های بیشتر در سراسر دنیا برای این موارد بسیار تأثیرگذار است – برای خود و سایر پروفایل های تجاری!

مشاغل مورد علاقه ی خود را در نظر بگیرید. و در یک روز در مورد یک موضوع خاص با استفاده از این استیکر آنها را ساپورت کنید.

از آنها بخواهید که شما را در پست تگ کنند. بنابراین می توانید پستی که در آن تگ شده اید را دوباره منتشر کنید. این شبکه ای که ساخته اید منجر به تعاملات بیشتر با شما و دیگران می شود.

وقتی یک کسب و کار در برچسب تگ می شود، آنها نوتیفیکیشنی  را در DM دریافت می کنند. که به آنها امکان می دهد استوری را دوباره به اشتراک بگذارند. و به طور بالقوه خودشان وارد عمل می شوند!

استیکر support small business

 

این یک روش کم هزینه و با تأثیر زیاد است. دسترسی بیشتر، ایجاد شبکه و ایجاد یک سر و صدا در شبکه اجتماعی شما. بعلاوه، شما در حمایت از کل یک جامعه کوچک تجاری کمک می کنید. و همه ما در این کار هستیم. 💖

 

  1. از این استیکر در مسابقات و هدایای اینستاگرام خود استفاده کنید

بسیاری از حساب های کسب و کار اینستاگرام از مزایای گروهی برای گسترش دسترسی خود استفاده می کنند. قوانین ورود معمولاً شامل لایک کردن یک پست، دنبال کردن صفحات هر کسی که در این مسابقه شرکت می کند و تگ کردن یک دوست است!

اگر در مسابقه بعدی اینستاگرام خود انعطاف دارید. از دنبال کنندگان خود بخواهید که این استیکر را برای اطلاع رسانی در مورد یک کسب و کار در بخش تبلیغات به اشتراک بگذارند. می توانید این مرحله اضافی را به قوانین مسابقه اضافه کنید. یا یکی دیگر از دستورالعمل های ورود را با این دستورالعمل جایگزین کنید.

همچنین شما می توانید برای روش های دیگر انتخاب برنده به مقاله چند روش هوشمندانه ی انتخاب برنده در اینستاگرام مراجعه نمایید.

 

آیا راهنمایی یا ایده هوشمندانه دیگری برای درج استیکر support small business در استراتژی بازاریابی اینستاگرام خود دارید؟ در نظرات زیر برای سایر خوانندگان به اشتراک بگذارید! 👇

 

درباره ی پارمیدا گرانفر

مطلب پیشنهادی

محدود کردن زمان استفاده از اینستاگرام

مدیریت و محدود کردن زمان استفاده خود از اینستاگرام

اشتباه نکنید. ما طرفدار پر و پا قرص اینستاگرام و تمام آنچه که رسانه های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *