قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

نحوه کسب درآمد از آپارات

بازدید : 347

در این مقاله بهتر است درباره کسب درآمد از آپارات صحبت کنیم. همانطور که همه ما میدانیم آپارات یکی از سایت های محبوب ایرانی هاست. زیرا افراد زیادی در آن کلیپ های آموزشی و یا فیلم ها دنبال میکنند.استفاده از سایت آپارات به دلیل محبوب بودن آن و بازدید کنندگان بسیار زیاد همیشه جزو آن دسته از روش هایی است که برای کسب درآمد میتوان از آن استفاده کرد.

ما به شما در این مقاله طریقه کسب درآمد از آپارات را آموزش خواهیم داد پس تا انتهای آن با ما همراه باشید.

اما چگونه میشود در آپارات درآمد کسب کرد؟ ما در ادامه این مقاله به طور مفصل درباره این موضوع صحبت خواهیم کرد.

استفاده از آپارات به دلیل محبوب بودن آن و بازدید کنندگان بسیار زیاد همیشه جزو آن دسته از روش هایی است که برای کسب درآمد میتوان از آن استفاده کرد.

نحوه کسب درآمد از آپارات

نحوه کسب درآمد از آپارات

برای اینکه بتوانید از طریق آپارات درآمد کسب کنید یکسری قوانین وجود دارد که با رعایت آن میتوانید به درآمد برسید. قبل از رعایت قوانین باید یک حساب کاربر در این سایت داشته باشید.

اگر از قبل حساب دارید که خیلی بهتر خواهد بود. اما اگر تازه تصمیم به فعالیت در آپارات گرفته اید بباید یک حساب ایجاد کنید.

برای این کار به صفحه درآمدزایی آپارات بروید. حال کافیست روی درخواست عضویت کلیک نمایید. در این قسمت اگر از قبل حساب دارید آن را وارد کرده در غیر این صورت حساب جدیدی بسازید.

برای آموزش ساخت کانال آپارات و آشنایی با تنظیمات آن مقاله ما را در سایت مطالعه کنید.

 

بخش های مختلف صفحه کسب درآمد آپارات

بخش های مختلف صفحه کسب درآمد آپارات

بعد از این کار و ورود به قسمت درآمد زایی با چند تب مختلف رو به رو خواهید شد. در تب اول انتخاب نوع فعالیت قرار دارد. دو وضعیت را مشاهده میکنید.

1- تولید کننده محتوا هستم

2- بازنشردهنده محتوا هستم

اگر شما حالت اول را انتخاب کنید از نظر آپارات ارزشمندتر است. زیرا افرادی که محتوای جدید تولید میکنند میتوانند درآمد بیشتری نیز کسب کنند.

اما این در صورتی است که شما به تولید یک محتوای ویدیویی تسلط داشته. و بتوانید موضوع و یا تخصصی را به دیگران آموزش دهید.

اگر شما در این زمینه تخصص دارید و میدانید که میتوانید یک محتوای باکیفیت و عالی تولید نمایید گزینه اول را انتخاب نمایید.

در حالت دوم شما میتوانید از ویدیوهای ساخته شده توسط افراد دیگر استفاده نمایید. حتی ترجمه ویدیوها، افکت گذاری روی آنها و تغییرات اینچنینی در این دسته قرار دارند.

البته در این حالت طبق تجربیات جدید کاربران درآمد بسیار پایین بوده است. و یا حتی به تازگی درآمدی به آنها تعلق نمیگیرد. (اما هنوز صحت این موضوع به اثبات نرسیده است.)

تب بعدی بررسی کانال شما نام دارد. در این قسمت برای تولید کنندگان محتوا 200 عضو و 3000 ساعت بازدید ویدیو طی سه ماه گذشته لازم است.

تا زمانی که ویدیوهای شما به این حدنصاب نرسیده باشند شما نمیتوانید از طریق آپارات کسب درآمد کنید. همچنین شما باید 10 ویدیو برای کانال خود تولید کرده باشید.

اگر شما بازنشردهنده محتوا باشید تعداد اعضا باید 2000 نفر باشد. و طی سه ماه گذشته 5000 ساعت بازدید داشته باشید.

علاوه بر آن شما باید 20هزار دقیقه ویدیو در کانال خود نشر داده باشید.

نکته: ساعات بازدید مربوط به کل ویدیوهای شماست و فقط برای یک ویدیو بررسی نمیشود.

در تب های بعدی نیز تعرفه ها و تکمیل اطلاعات وجود دارند. که به دلیل توضیح واضح در سایت آپارات این قسمت ها توضیح داده نمیشود.

حال شاید برای شما این سوال ایجاد شود که چگونه باید بازدید ویدیو ها را افزایش دهیم؟ ما به شما خواهیم گفت.

ارگ به دنبال کسب درآمد از سایر شبکه های اجتماعی هستید، پس مقاله نحوه درآمدزایی از اینستاگرام را از دست ندهید.

 

نحوه بالا بردن بازدید ویدیو در آپارات

نحوه بالا بردن بازدید ویدیو در آپارات

برای بالا بردن بازدید یک ویدیو  و  کسب درآمد از آپارات شما باید نکات مختلفی را رعایت نمایید. این نکات عبارت اند از:

  1. تولید ویدیو با کیفیت: اگر تولید کننده محتوا هستید باید سعی کنید فیلم هایی با نور و کیفیت تصویر عالی تولید نمایید. حتی به عنوان یک بازنشر دهنده باید از میان ویدیوهای موجود آنهایی را انتخاب کنیم که کیفیت بالایی دارند. اگر از ویدیوهای بی کیفیت استفاده نمایید مسلما استقبال خوبی از کانال شما نخواهد شد.
  2. انتخاب عنوان مناسب: در هر شبکه اجتماع
  3. ی عنوان یک محتوا بسیار اهمیت دارد. زیرا افراد در مرحله اول یک عنوانی را جست و جو کرده. و براساس ارتباط عنوان ها با موضوع مورد نظر خود آن را انتخاب میکنند. پس برای هر ویدیو یک عنوان مرتبط و جذا بگذارید. عنوان هایی مانند آموزش اول، درس اول و… به تنهایی اصلا مناسب نیستند.
  4. دسته بندی درست: دسته بندی بسیار زیاد در بازدید تاثیرگذار است. زیرا کانال ها براساس دسته بندی ها به نمایش در می آیند. شما نیز باید دسته مرتبط و درست را انتخاب کنید اگر میخواهید افراد زیادی ویدیوی شما را ببینند.
  5. هدفمندی ویدیوها: باید ویدیوهایی بسازید یا نشر دهید که مردم به آنها علاقه نشان خواهند داد. و همچنین مخاطبان زیادی دارد. اگر برای مثال شما درباره یکی از زیر شاخه های رشته برق یک ویدیوی بسیار تخصصی تولید نمایید مسلما بازدید الایی نخواهد داشت. اما اگر موضوعات عمومی تر را انتخاب کنید میتوانید مخاطبان زیادی را جذب نمایید.
  6. ارتباط با کاربران: سعی کنید پاسخ سوالات کاربران را بدهید و با آنها ارتباط برقرار کنید. اگر سوالات آنها زیاد و مشابه است میتوانید در قالب یک ویدیو به سوالات آنها پاسخ دهید. و در زیر ویدیوی اصلی آن را اعلام نمایید.

ممکن است به آموزش نحوه کسب درآمد از تیک تاک نیز علاقه مند باشید.

جمع بندی

ما در این مقاله سعی نمودیم به شما بگوییم که چگونه میتوانید از طریق آپارات درآمد کسب کنید.

با توجه به میزان محبوبیت بالایی که آپارات دارد به راحتی میتوانید با استفاده از دستورالعمل هایی که در بالا گفته شد از کسب در آمد از آپارات داشته باشید این بستگی زیادی به نوع محتوایی که شما تولید میکنید هم دارد اگر محتوای شما منحصر به فرد باشد به مراتب از لحاظ درآمدی و میزان بازدید رشد بالایی خواهید داشت.

اگر این سوال در ذهن شما ایجاد شده که میزان درآمد از آپارات چقدر است؟ باید بگوییم که در صورت بازنشردهنده بودن آپارات به ازای هر 1000 دقیقه بازدید 60 تومان به شما میدهد. اما در صورت تولید ویدیو این مبلغ بین 200 تا 700 تومان خواهد بود.

این میزان درآمد بسیار کم است. اما میتوان با بالا بردن بازدید های یک ویدیو درآمد بهتری به دست آورد.

اگر شما میخواهید به درآمد بهتری از طریق تولید محتوای ویدیویی برسید بهتر است از یوتیوب استفاده کنید.

با اینکه یوتیوب محدودیت هایی برای کاربران  ایرانی دارد. اما میتوان از طریق های مختلفی در آن کسب درآمد نمود.

حتما بخوانید: برای آموزش نحوه کسب درآمد از یوتیوب مقاله ما را در سایت بخوانید.

نکته: اگر کسب درآمد از طریق آپارات را آغاز نموده اید. به خاطر داشته باشید تا زمانی که درآمد شما به 150 هزارتومن نرسیده باشد. پول به حساب شما واریز نخواهد شد. زمانی که از این مبلغ عبور کند اول هر ماه به حساب شما واریز میگردد.

هر زمان نکات بیشتری در مورد کسب درآمد از آپارات مشاهده نمودیم. حتما آنها را با شما به اشتراک میگذاریم. تا بتوانید هرچه بهتر کسب درآمد کنید.

 

درباره ی تیم محتوای فالووران

قبلی حذف تیک دوم در تلگرام _ عدم نمایش تیک دوم
بعد نحوه ایجاد پست نظرسنجی در تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *