قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

مدیریت چندین اکانت توییتر

بازدید : 64

اگر استراتژی توییتر شما شامل چندین حساب است، شما به سازماندهی حساب نیاز دارید. در غیر اینصورت خطر ارسال پیامی برای حساب شخصی خود در پروفایل کسب و کار خود دارید. یا چنان غرق شوید که فرصت تعامل با مشتریان خود را از دست دهید. در این مقاله، ما مراحل گام به گام مدیریت چندین اکانت توییتر خود را شرح داده ایم.

مدیریت چندین اکانت توییتر

در این مقاله با موارد زیر آشنا خواهید شد:

  • مدیریت چندین اکانت توییتر 
  • افزودن و حذف حساب های توییتر

برای ساخت یک اکانت توییتر و آشنایی با قابلیت های آن مقاله ما را در سایت بخوانید.

 

مدیریت چندین اکانت توییتر

تمام کاری که برای دسترسی هر حساب توییتر انجام می دهید یک بار ورود به سیستم است. از آن به بعد، شما بین این حساب ها در برنامه توییتر رفت و برگشت می کنید. وارد سیستم می شوید تا زمانی که تصمیم بگیرید از سیستم خارج شوید.

پس از دسترسی به تمام حساب های خود در این برنامه، می توانید مکالمه داشته باشید. تصاویر و یا فیلم بارگذاری کنید. همچنین در زمان واقعی در گپ های توییتر شرکت کنید.

طبق توییتر، شما می توانید هر بار در دسکتاپ خود فقط به یک حساب توییتر وارد شوید. یعنی به ازای هر مرورگر. فقط در صورت دسترسی به توییتر از طریق وب، می توانید همزمان در یک حساب توییتر، در همان مرورگر وارد شوید.

اگر می خواهید همزمان به چندین حساب وارد شوید، می توانید با استفاده از مرورگرهای مختلف این کار را انجام دهید.

اگر به دنبال تبلیغات در توییتر هستید، پس مقاله نحوه ایجاد کمپین تبلیغات در توییتر مناسب شماست.

مدیریت چندین اکانت توییتر

 

۵ نکته برای مدیریت چندین اکانت توییتر

  1. توییت های یکسان را تکرار نکنید

کپی کردن توییت های خود در یک حساب واحد یا ارسال پیام مشابه دقیق در حساب های مختلف، باعث صرفه جویی در وقت و تلاش می شود. اما این هزینه دارد.

خطر ایجاد اسپم یا عمل ربات گونه است که می تواند فالووران شما را از خود بیگانه کند. توییتر نیز این کار را دوست ندارد. و به همین دلیل ممکن است حساب شما را علامت گذاری کند.

در عوض، می توانید از پیام رسان اصلی استفاده کنید. و آن را با متن، تصاویر یا هشتگ های مختلف کمی تغییر دهید.

 

  1. از گوش دادن اجتماعی استفاده کنید

مطمئناً، ارسال قسمت بزرگی از شبکه های اجتماعی است. اما گوش دادن نیز به همین ترتیب است. آنقدر درگیر اشتراک مطالب خود نشوید. که بحث های مهمی را که مربوط به تجارت شما هستند از دست دهید.

این ها به شما این فرصت را می دهد تا به نگرانی های مشتری پاسخ دهید. با کاربران جدید ارتباط برقرار کنید. و اعتبار خود را ایجاد کنید.

 

  1. شامل تصاویر و فیلم ها

آیا می دانید توییت های دارای عکس تا ۳۱۳٪ جذابیت بیشتری دارند؟

افزودن عکس، فیلم، گیف، اینفوگرافیک یا تصاویر کمک می کند تا توییت های شما برجسته شوند. همچنین توجه مخاطبان شما را جلب کنند.

همانند اهمیت سایز عکس و فیلم در اینستاگرام در اینجا نیز اهمیت دارد.

 

  1. ارسال در زمان مناسب

برای مدیریت چندین اکانت توییتر زمان ارسال مهم است. وقتی مخاطب شما فعال است، می خواهید پست ارسال کنید. بنابراین بیشتر احتمال دارد محتوای شما را ببیند و به اشتراک بگذارد.

این بدان معناست که در ۳:۰۰ بامداد هیچ پستی ارسال نکنید. مگر اینکه در تلاش برای رسیدن به خون آشام ها یا والدین جدید باشید.

اما به یاد داشته باشید، هر یک از حساب های توییتر شما مخاطبان کمی متفاوتی را جذب خواهد کرد. به این معنی که بهترین زمان برای ارسال ممکن است برای هر حساب متفاوت باشد.

برای یافتن بهترین زمان ارسال پست در اینستاگرام به مقاله ما مراجعه نمایید.

مدیریت چندین اکانت توییتر

 

  1. عملکرد خود را پیگیری کنید

با آنالیز کردن می توانید عملکرد خود را کنترل کنید. به دنبال روندها و الگوهای اصلاح استراتژی توییتر خود باشید. آیا یکی از حساب های توییتر شما بهتر از دیگری است؟ برای فهمیدن دلیل آن از تجزیه و تحلیل توییت های توییتر خود استفاده کنید.

گزارش های دقیق همچنین می تواند به شما کمک کند تا تأثیر خود را نشان دهید. برای مشتریان توضیح دهید که چگونه استراتژی اجتماعی به تجارت آنها کمک می کند. و اندازه گیری تأثیر شما به شما کمک می کند وقت خود را به طور موثر در امور اجتماعی مدیریت کنید.

حتی ممکن است زمان کافی برای راه اندازی حساب توییتر دیگر پیدا کنید. یکی از موثرترین راه ها برای مدیریت چندین اکانت توییتر آنالیز کردن عملکرد اکانت های شما است.

 

جابجایی بین چندین اکانت در توییتر

توییتر به شما امکان می دهد حداکثر پنج حساب اضافه و مدیریت کنید. هنگام مدیریت چندین اکانت توییتر با مراحل زیر می توانید بین چندین حساب جابجا شوید:

مرحله ۱: با شروع ابتدا به صفحه اصلی توییتر خود بروید. روی دکمه بیشتر در فهرست سمت راست کلیک کنید. سپس نماد + را در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید.

مدیریت چندین اکانت توییتر

مرحله ۲: روی افزودن یک حساب موجود کلیک کنید. به سیستم حساب های دیگر خود وارد شوید.

مدیریت چندین اکانت توییتر

وقتی حساب (های) اضافی خود را اضافه کردید. می توانید با فشار دادن طولانی روی آیکون پروفایل خود، بین آنها جابجا شوید. همچنین می توانید با ضربه زدن روی آیکون پروفایل خود، حساب ها را از فهرست بالا تغییر دهید. سپس روی آیکون (های) پروفایل کوچکتر و اضافی در کنار نماد بیشتر ضربه بزنید.

آیا با راه های افزایش رایگان فالوور توییتر آشنا هستید؟

 

جابجایی بین چندین اکانت با برنامه تلفن همراه توییتر

هنگام مدیریت چندین اکانت توییتر با مراحل زیر می توانید بین چندین حساب جابجا شوید:

مرحله ۱: برنامه را باز کنید. حال روی آیکون پروفایل خود در گوشه بالا سمت چپ برای باز کردن منو استفاده کنید.

مدیریت چندین اکانت توییتر

مرحله ۲: روی آیکون … در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید. سپس روی Add a account موجود در فهرست ضربه بزنید.

مدیریت چندین اکانت توییتر

مرحله ۳: جزئیات ورود خود را وارد کنید. پس از ورود به سیستم، سایر آیکون های حساب خود را در بالای فهرست مشاهده خواهید کرد.

 

وارد شدن همزمان چندین اکانت توییتر در Twitter Lite

  • در بالا سمت چپ، روی آیکون نمایه خود ضربه بزنید.
  • گزینه More (سه نقطه) را انتخاب کنید.
  • از اینجا می توانید یک حساب موجود اضافه کنید.

پس از افزودن حساب (های) خود، می توانید نماد پروفایل خود را فشار دهید. سپس با ضربه زدن روی نماد (های) آیکون کوچکتر بین آنها جابجا شوید.

برای حذف یکباره توییت های خود مقاله ما را در سایت مطالعه کنید.

 

حذف یکی از اکانت های توییتر خود

اکنون که می دانید چگونه مدیریت چندین اکانت توییتر را در دست بگیرید. با اضافه و جابجایی چندین اکانت توییتر تا به اینجا نیز آشنایی دارید. در این صورت روند حذف یک حساب آشنا به نظر می رسد!

برای حذف یک حساب توییتر در دسکتاپ، فقط به پروفایلی که می خواهید حذف کنید بروید. سپس از سیستم خارج شوید. به این صورت شما به حساب های دیگر خود وارد خواهید شد.

مدیریت چندین اکانت توییتر

همچنین می توانید روی آیکون … کلیک کنید تا لیستی از حساب های توییتر متصل خود را باز شود. سپس از همه آن ها در یک مکان خارج شوید.

مدیریت چندین اکانت توییتر

برای حذف حساب توییتر در تلفن همراه، روی دکمه tap ضربه بزنید.

منوی بازشو با لیستی از حساب های متصل خود را مشاهده خواهید کرد.

روی ویرایش در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید. سپس حساب های انتخابی خود را حذف کنید.

ممکن است به ایجاد چند حساب اینستاگرام در یک موبایل نیز علاقه مند باشید.

 

جمع بندی

سرانجام، داشتن چندین حساب کاربری روش خوبی برای جدا نگه داشتن زندگی تجاری و شغلی شما است. اما ایجاد چندین حساب کاربری برای آزار و اذیت مردم ناراحت کننده است.

اگر کسب و کار های متفاوتی دارید می توانید برای هر کدام اکانت جداگانه ای ایجاد کنید. با مدیریت چندین اکانت توییتر می توانید شغل های بیشتری را مدیریت کنید.

درباره ی امیر حسین محمدی

مطلب پیشنهادی

ایجاد گروه در توییتر

ایجاد گروه در توییتر چگونه امکان پذیر است؟

در این مقاله به آموزش ساخت گروه در توییتر می پردازیم. شبکه های اجتماعی زیادی وجود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *