محبوب ترین اینفلوئنسر های ایرانی در اینستاگرام

بازدید : 642

اینفلوئنسر های ایرانی در اکثر شبکه‌های اجتماعی فعالیت دارند. معمولاً این افراد در دنیا افراد معروفی محسوب می‌شوند. آن‌ها می‌توانند مخاطبان خود را با جریان زندگی و فعالیتشان همراه کنند.

به جرئت می‌توان گفت بیشتر افراد جامعه در اینستاگرام حساب کاربری دارند. برخی افراد به صورت تفریحی و در حالی که اکسپلور اینستاگرام را بررسی می‌کنند مشغول اند. و برخی دیگر برای کسب درآمد از اینستاگرام استفاده می‌کنند.

در ادامه قصد داریم به معرفی پرطرفدارترین اینفلوئنسر های ایرانی بپردازیم. که هر کدام در حوزه‌های مختلف مشغول به کار هستند. در عین حال افراد زیادی را با خود همراه و در نهایت نظر آنها را به خود جلب می‌کنند.

نقش‌های متفاوت اینفلوئنسر های ایرانی کدام‌اند؟

یک اینفلوئنسر می‌تواند نقش‌های مختلفی را ایفا کند که همگی بر کمک به کسب‌وکار در دستیابی به اهداف و گسترش دامنه آن متمرکز هستند. اگر چه بسیاری از این افراد برای خود و مخاطبان خود محتوا تولید می‌کنند، اما می‌توانند در کنار برند، محتوای تخصصی نیز تولید کنند. در زیر فقط دو نقش بسیار مهم که یک influencer ایرانی می‌تواند انجام دهد، توضیح داده شده است.

ارائه یک برند در بازار

وقتی یک فرد تأثیرگذار برای ایجاد پلتفرم خود سخت کار کرده است، معمولاً به نیازها و خواسته‌های مخاطبان خود آگاه است؛ بنابراین، این موضوع به آنها بینشی منحصر به فرد از عملکرد آن بازار را می‌دهد. سپس اینفلوئنسر های ایرانی می‌توانند با این مخاطبان ارتباط برقرار کنند و توضیح دهند که چرا یک محصول یا خدمات خاص به بهترین وجه برای آنها مناسب است. ناگفته نماند، ااین افراد می‌توانند از طیف وسیعی از پلتفرم‌ها برای برقراری ارتباط پیام‌های خود استفاده کنند و به کسب‌وکارها دامنه وسیع‌تری از کل پایگاه مشتریان خود را بدهند.

همکاری در ارائه خدمات یا محصولات

یک influencer موفق می‌داند که چگونه به طور مؤثر با یک برند همکاری کند تا بهترین نتایج را تضمین کند. برای مثال، می‌تواند مجموعه‌ای از ویدئوها را در کانال YouTube خود درباره محصول شما تولید کنند یا از استوری اینستاگرام استفاده کنند تا اطمینان حاصل کنند که مخاطبان شما با به‌روزرسانی‌های کسب‌وکار شما درگیر هستند. این می‌تواند به ایجاد یک رابطه قوی و مفید بین برند شما و یک تأثیرگذار کمک کند و فرصت های آتی زیادی ایجاد کند.

 

 influencer به چه کسی گفته می‌شود؟

این افراد با اعمال و رفتار خود می‌توانند بر دیگران تأثیرگذار باشند. به طور مثال در گذشته بازیگران سینما و افراد معروف و شناخته شده بر مردم و افراد مختلف اثرگذار بودند. اما امروزه این افراد جایگاهی متفاوت دارند.

طبق آمار و ارقام اینستاگرام جز پرطرفدارترین و محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی است. این افراد معمولی هستند و می‌توانند جزء فوتبالیست‌ها، بازیگران، خواننده‌ها هم نباشند. اما به مراتب فالووران زیادی دارند و تأثیرگذاری آنها بر روی مخاطبان زیاد می‌باشد.

اینفلوئنسر های ایرانی با تولید محتوای مناسب و مرتبط با حیطه کاری خود، نظر مخاطبان را جلب می‌کنند. تولید محتوای این افراد می‌تواند متفاوت باشد. برخی ویدئو سرگرم کننده و طنز تولید می‌کنند. برخی دیگر روزمرگی‌های زندگی خود را به نمایش می‌گذارند و برخی دیگر در حوزه استایل و طراحی لباس فعالیت دارند. البته که تنوع و موضوع‌های مختلفی در سبک تولید محتوای آن‌ها وجود دارد.

برای اینکه بیشتر با این افراد در ایران آشنا شوید، آنها را در دسته‌های مختلف بررسی می‌کنیم. در لیست پرطرفدارترین کاربران ایرانی ما نامی از سلبریتی‌ها وجود ندارد و فقط افرادی را در لیست قرار می‌دهیم که به صورت عادی وارد اینستاگرام شدند و با تولید محتوای مرتبط در اکانت خود مخاطبان زیادی را به خود جلب کردند.

پیشنهاد ما: اینفلوئنسر مارکتینگ در ایران

اینفلوئنسر های ایرانی

حال قصد داریم کاربران فعال و محبوب ایرانی را در حوزه‌های مختلف را به شما معرفی نماییم.

محتوای ویدئویی سرگرم کننده

بخش و تولید محتوای سرگرم کننده بیشترین جذابیت را برای مخاطبان اینستاگرام داشته است. محمد امین کریم پور با 4.8 میلیون فالوور در صدر جدول قرار دارد. و به عنوان پرطرفدارترین تولیدکننده ویدئو طنز و ایفلونئنسر ایرانی شناخته شده است. سپس میلاد با 4 میلیون و عرفان علیرضایی با 3.6 میلیون فالوور به ترتیب به عنوان تولید کننده محتوای طنز شناخته شده‌اند.

اینفلوئنسر های ایرانی

این افراد در هر محتوای ویدئو طنز خود تبلیغاتی را می‌پذیرند یا در ویدئوهای آنها نشانه‌هایی از اسپانسرینگ را مشاهده خواهید کرد که توسط آن کسب درآمد می‌کنند.

 

حوزه آشپزی

آشپزی از دسته تولید محتواهای است که بیشتر افراد به خصوص خانم‌ها از آن استقبال زیادی می‌کنند. در اینستاگرام با افرادی در این حوزه آشنا می‌شوید که به تست غذاهای مختلف و آشپزی‌های متنوع مشغول هستند. نواب ابراهیمی با 1.5 میلیون فالوور در صدر جدول افراد محبوب حوزه آشپزی قرار دارد. سپس مستر تیستر و امیر جابری با 1.1 میلیون فالوور به عنوان پر طرفدارترین این افراد قرار گرفته‌اند.

بهترین اینفلوئنسر های ایرانی

افراد محبوب حوزه آشپزی می‌توانند با آموزش‌های مختلف و جذاب، کاربران زیادی را کسب کنند. با گرفتن تبلیغات در حوزه مربوطه و معرفی برندهای مختلف درآمدی داشته باشند.

بهترین اینفلوئنسر های ایرانی در زمینه آرایش و زیبایی

اکانت‌های تولید محتوای آرایشی بیشتر دختران و خانم‌ها را در رده‌های سنی مختلف به خود جذب می‌کنند. صدف بیوتی یکی از معروف‌ترین کاربران ایرانی است که در صدر جدول افراد محبوب در حوزه آرایشی قرار دارد. الناز گلرخ با 2.8 میلیون فالوور و ملینا تاج با 1.4 میلیون فالوور جزء معروفترین آن‌ها می‌باشند.

اینفلوئنسر ایرانی

حوزه توریسم و گردشگری

این روزها رفتن به طبیعت و گذراندن ساعاتی از اوقات فراغت در فضای باز و بکر به شدت مورد توجه مردم قرار گرفته است. طرفداران طبیعت و سفر علاقه‌مند هستند تا مکان‌های مختلف و زیبا را کشف کنند و به تمام نقاط ایران سفر کنند.

این روزها کاربران فعال در اینستاگرام با رفتن به شهرهای مختلف و معرفی اماکن دیدنی به طور غیر مستقیم کسب درآمد می‌کنند. طبق آمار گرفته شده آسوده ایمر از پرطرفدارترین کاربران ایرانی در زمینه گردشگری است. هدی رستمی و صحرا با داشتن فالوور های کمتر نسبت به آسوده ایمر مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته‌اند.

اینفلوئنسر های ایرانی

البته در حیطه‌های مختلف افراد معروف و مشهور زیادی می‌باشند. که به عنوان کاربران ایرانی تولید محتوای کاربردی و جذاب دارند. اما ما دراین مقاله به سه نفر اول که بیشترین فالوور ها را داشته‌اند، اختصاص دادیم.

To have a lot of credit, you need to buy Quora followers

حوزه تکنولوژی و بازی

در حوزه تکنولوژی و بازی افرادی مثل امیررضا سعیدی و میا و مهدی شجاعی که با نام مبونیوز در اینستاگرام اکانت دارد، از کاربران فعال می‌باشند. این افراد با تولید محتوای جذاب و به روز سعی در جذب افراد مختلف دارند و با تست کردن گوشی‌های جدید، خبرهای حوزه تکنولوژی و آموزش‌های ترفندهای اینترنتی خود را در بین افراد دیگر برجسته می‌کنند.

بهترین اینفلوئنسر های ایرانی

البته کاربران پرطرفدار دیگری هستند که در زمینه تکنولوژی و بازی فعالیت کنند. اما به منظور شناخت بیشتر با حوزه کاری آن‌ها و حیطه‌های تولید محتوای مختلف، تعداد محدودی از افراد را معرفی کردیم.

آشپزی نواب ابراهیمی، مستر تیستر و امیر جابری
محتوای ویدئویی و سرگرم کننده محمد امین کریم پور، میلاد و عرفان علیرضایی
توریسم و گردشگری هدی رستمی، صحرا و آسوده ایمر
تکنولوژی و بازی امیررضا سعیدی، میا و مهدی شجاعی
آرایش و زیبایی صدف بیوتی، ملینا تاج و الناز گلرخ

سؤالات متداول

1. هزینه استخدام اینفلوئنسر های ایرانی چقدر است؟
جواب: این هزینه می‌تواند با توجه به محبوبیت آنها و پلتفرمی که می‌خواهید برای تبلیغ محصول یا خدمات خود استفاده کنید، متفاوت باشد.

2. بهترین مکان‌ها برای یافتن افراد تأثیرگذار کجا هستند؟
influencer های زیادی وجود دارد که همه آنها را می‌توان به راحتی در شبکه‌های اجتماعی پیدا کرد. هنگامی که فرد تأثیرگذار مناسب برای نام تجاری خود را پیدا کردید، با استفاده از حساب تجاری که در بیو آنها ذکر شده است به آنها ایمیل بزنید.

سخن پایانی

ممکن است با گذشت زمان اینفلوئنسر های ایرانی زیادی در اینستاگرام افزوده شوند و جزء برترین‌ها باشند. اگر شما کاربران فعالی در اینستاگرام می‌شناسید که از قلم افتاده‌اند به ما معرفی کنید تا افراد بیشتری با آنها آشنا شوند و از تولید محتوا و آموزش‌های آنها بهره ببرند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

درباره ی تیم محتوای فالووران

تمام مقالات نوشته شده توسط تیم محتوای فالووران بصورت جامع و کامل هستند و شما می توانید براحتی و بدون هیچ شکی از محتوای فالووران استفاده کنید، چون که تیم محتوای فالووران متشکل از زبده ترین و برترین نویسنده ها، در زمینه شبکه های اجتماعی است.
قبلی حالت create mode استوری اینستاگرام
بعد بازیابی پیام‌های پاک شده تلگرام (ریکاوری تلگرام)

مطلب پیشنهادی

اینفلوئنسر مارکتینگ

اینفلوئنسر و اینفلوئنسر مارکتینگ در اینستاگرام به چه معناست؟

این که اینفلوئنسر مارکتینگ در اینستاگرام چیست و به چه کسی Influencer می‌گویند، سؤال خیلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *