با گردش در وبلاگ ما هدیه دریافت کنید
قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

راهکارهایی برای حل مشکل اکشن بلاک (Action Block) اینستاگرام

بازدید : 208

اگر این مقاله را می‌خوانید، احتمالاً به دنبال راه هایی برای چگونگی حل مشکل Action Block اینستاگرام هستید. اگر چنین است، پس شما در جای مناسبی هستید.

اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین پلتفرم های شبکه های اجتماعی است. این پلتفرم دستورالعمل هایی را برای کاربران تنظیم کرده است. که در صورت تمایل برای تبدیل شدن به اعضای قابل‌اعتماد و دائمی جامعه، باید از آنها پیروی کنید.

حتی با وجود این دستورالعمل ها، هنوز هم تعداد زیادی از افراد وجود دارند. که به دلیل انجام برخی اشتباهات، خطاها و یا عدم از پیروی از قوانین و محدودیت ها در اینستاگرام مسدود می‌شوند.

بنابراین آنها در جستجوی نکاتی درباره راه حل مشکل Action Block اینستاگرام هستند. سریع ترین راه برای پایان دادن به اکشن بلاک اینستاگرام، متوقف کردن استفاده از این سیستم عامل برای مدت زمان طولانی است.

سپس، از آنجا که اینستاگرام فعالیت های روزانه اکانت ها را پیگیری می‌کند. حذف تمام خدمات اتوماسیون اینستاگرام می‌تواند پایانی برای مشکل Action Block است. سرانجام، درخواستی به تیم Help Instagram بنویسید. تا ببینید آیا به یک دلیل نادرست با مشکل Action Block رو به رو شده‌اید یا خیر. همه این راهکارها به شما کمک می‌کند تا از مشکل اکشن بلاک اینستاگرام به سرعت رهایی یابید!

در اصل، Action Block اینستاگرام، راهی برای مجازات کاربرانی است که دستورالعمل های اینستاگرام را نقض می‌کنند. هنگامی که یک حساب کاربری مسدود شود، نمی‌تواند عملکردهای اصلی مانند لایک کردن، کامنت گذاشتن یا سایر موارد را انجام دهد. در حالی که عمده دلیل اینستاگرام برای مسدود کردن افراد، کنترل و محدود کردن ربات ها و کاهش اسپم است، بسیاری از افراد بی‌گناه نیز مورد غضب اینستاگرام قرار می‌گیرند. اگر شما هم یکی از آنها هستید، ما برای کمک به شما اینجا هستیم.

 

Action Block اینستاگرام چیست؟

برخی از افراد با فالو کردن و آنفالو زیاد اکانت ها، و کامنت گذاشتن بیش‌ازحد در مورد پست های مختلف در یک دوره کوتاه سعی می‌کنند فالووران خود را خیلی سریع رشد دهند. این اقدامات به نوعی سوءاستفاده از سیستم اینستاگرام به حساب می‌رود. به عبارت دیگر، برای محافظت از برنامه و جامعه آن، اینستاگرام اکانت هایی را که در رفتار اسپم دخیل هستند، پیدا کرده و بلاک می‌کند.

اینستاگرام کاربران را برای مشارکت در فعالیت های اسپم برای یک دوره زمانی خاص مسدود می‌کند. و پیام خطای “Action Blocked” را به آنها نشان می‌دهد.

اگر چنین پیامی را مشاهده کردید، به این معنی است که شما قوانین آنها را نقض کرده‌اید. و از انجام کارهای اصلی مانند لایک کردن و کامنت گذاشتن در مورد پست های مردم منع شده‌اید.

ذکر این نکته حائز اهمیت است که نقض‌کنندگان قوانین به طور خودکار توسط سیستم اینستاگرام کشف می‌شوند. سیستم خودکار اینستاگرام حساب شما را برای یک اشتباه غیرعمدی یا کوچک مسدود می‌کند. بدترین قسمت این است که دلیل مسدود کردن اقدامات برای اکانت شما را اظهار نمی‌کند.

اینستاگرام هرگز به کاربران هشدار یا دلایلی برای این کار نمی‌دهد.

 

انواع مشکل Action Block اینستاگرام

مشکل اکشن بلاک موقت اینستاگرام(Temporary action block)

نوع Action Block موقت دقیقاً همان گونه که از اسم آن مشخص است، موقتی است. مشکل اکشن بلاک موقتی در اینستاگرام رایج ترین نوع آن است. این مشکل می‌تواند ناشی از استفاده بیش‌ازحد از بعضی ویژگی های خاص اینستاگرام باشد. معمولاً این روش اینستاگرام تذکری برای کاربر به دلیل شکستن شرایط خدمات در حساب کاربری است. و خیلی سریع از چند ساعت تا ۲۴ ساعت منقضی می‌شود.

 

مشکل اکشن بلاک اینستاگرام دارای تاریخ انقضا (Action block with an expiration date)

مشابه مشکل Action Block موقت است. با این تفاوت که اینستاگرام زمان از پیش تعیین‌شده رفع مشکل Action Block را ارائه می‌دهد. به‌طورمعمول، این مشکل اکشن بلاک اینستاگرام از ۲۴ ساعت شروع می‌شوند. سپس هرچه بیشتر قوانین را نقض کرده باشید، زمان محدودیت افزایش می‌یابد. در برخی از حساب ها مشکل Action Block اینستاگرام تا ۳۰ روز ادامه دارد. بهترین راهکار این است که منتظر بمانید!

مشکل Action Block دارای تاریخ انقضا

 

مشکل اکشن بلاک بدون تاریخ انقضا در اینستاگرام (Action block without an expiration date)

مشکل Action Block بدون تاریخ انقضا اینستاگرام کاملاً واضح است. اینستاگرام شما را از حساب خود قفل خواهد کرد. یا مانع از انجام برخی اقدامات خاص برای مدت نامحدود می‌شود. این به‌طورمعمول زمانی اتفاق می‌افتد که یک حساب کاربری بسیاری از قوانین را نقض کرده باشد یا چندین Action Block موقت را دریافت کرده است.

مشکل Action Block بدون تاریخ انقضا

 

راهکارهای حل مشکل Action Block اینستاگرام

۱) حل مشکل Action Block اینستاگرام با تغییر آدرس IP آدرس خود

اگر اینستاگرام شما را مسدود کرده است، می‌تواند به این دلیل باشد که اینستاگرام آدرس IP و دستگاه شما را و نه حساب شما را مسدود کرده است. شما در دستگاه تلفن همراه خود، آدرس IP عمومی دارید. بنابراین سعی کنید آدرس IP خود را تغییر دهید. اولین راه حلی که باید امتحان کنید این است که به جای استفاده از Wi-Fi خود، اینترنت را به دیتای تلفن همراه تغییر دهید.

در صورتی که اینستاگرام، IP یا آدرس محل کار شما را پرچم گذاری یا ممنوع کرده باشد، تغییر منبع اتصال به اینترنت، ممکن است به حل مشکل Action Block  در اینستاگرام کمک کند.

شرط دیگر این است که شما از یک دستگاه دیگر استفاده کنید. هر دستگاه مجهز به اینترنت دارای دو آدرس IP خصوصی و عمومی است. روتر خانه شما با استفاده از آدرس IP عمومی اختصاص یافته توسط ارائه دهنده خدمات اینترنت شما به اینترنت متصل می‌شود. دستگاه شما دارای یک آدرس IP عمومی است. بنابراین، تغییر به یک دستگاه دیگر یا دیتای شخصی می‌تواند اکشن بلاک اینستاگرام را متوقف کند. زیرا شما خود را از آدرس IP مسدود شده، جدا کرده‌اید.

 

۲) حذف برنامه های شخص ثالث از اینستاگرام برای حل مشکل Action Block

یکی از دلایل اصلی بروز مشکل Action Block اینستاگرام، استفاده از برنامه های شخص ثالث برای افزایش لایک و فالووران شما است. اگر برای اتوماسیون اینستاگرام خود هر برنامه یا ربات شخص ثالث را اجرا می‌کنید، آن را متوقف کنید. به نظر می‌رسد برنامه های “آنفالو کردن افرادی غیر از فالووران یک اکانت” یک برنامه شخص ثالث بسیار محبوب در جامعه اینستاگرام است.

اینستاگرام از فعالیت های این ربات ها آگاه است. و پس از معرفی این ربات ها به الگوریتم برنامه، با به‌روزرسانی های بسیار در اینستاگرام، امروزه تشخیص آنها آسان تر شده است. یا برای رشد شخصی و غیر رباتی اکانت خود سرمایه گذاری کنید یا آن را به یک سرویس رشد اختصاصی بدهید که به راه‌حل‌های نرم افزاری تکیه نداشته باشد، و بدین گونه ایمن و مطمئن حساب خود را حفظ کنید.

بنابراین اگر برنامه ای را نصب کرده‌اید، وقت آن است که از آنها خداحافظی کنید. حساب خود را در اسرع وقت از وجود ربات ها پاک کنید.

 

۳) اکانت اینستاگرام را با سایر شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک لینک کنید

از آنجا که اینستاگرام فکر می‌کند که شما یک ربات هستید. باید با لینک کردن به حساب رسانه های اجتماعی دیگر مانند اکانت فیس بوک خود، به آنها ثابت کنید که یک فرد واقعی هستید. به این ترتیب، شما به اینستاگرام نشان می‌دهید که در واقع شما یک شخص واقعی هستید. که از یک حساب کاربری استفاده می‌کنید و یک ربات نیستید.

غالباً حساب های اینستاگرامی که به صورت ماشینی ساخته شده‌اند و یا به صورت ماشینی نگهداری می‌شوند با هیچ حساب فیس بوکی مرتبط نیستند. لینک اکانت اینستاگرام با سایر حساب های شبکه اجتماعی باعث ایجاد اعتماد بین شما و سیستم می‌شود. و به شما این امکان را می‌دهد که مشکل Action Block حساب کاربری خود را در ۲۴ ساعت آینده رفع کنید.

لینک کردن حساب اینستاگرام و حساب کاربری فیس بوک کار دشواری نیست. تمام آنچه شما باید انجام دهید این است که وارد تنظیمات برنامه شوید. و گزینه لینک به سایر اکانت های رسانه های اجتماعی (Linked account) را خواهید دید. هنگامی که روی آن گزینه کلیک می‌کنید، می‌توانید به راحتی حساب اینستاگرام و سایر حساب های اجتماعی خود را به هم وصل کنید.

لینک کردن به اکانت های دیگر برای حل مشکل Action Block اینستاگرام

 

۴) به اینستاگرام گزارش دهید و درخواست کنید که اکانت شما را از حالت Action Block خارج کند

هنگامی که پیامی مبتنی بر Action Blocked را در اینستاگرام دریافت می‌کنید. در صورتی که فکر می‌کنید اشتباهی مرتکب نشده‌اید، می‌توانید به اینستاگرام متوسل شوید. شما باید این مشکل را به اینستاگرام گزارش دهید. و آنها ممکن است پرونده شما را دوباره بررسی کنند. می‌توانید برای حل مشکل Action Block حساب کاربری خود، درخواستی را در اینستاگرام مطرح کنید.

در این روش، اکانت خود را توسط اینستاگرام تأیید می‌کنید. و اگر اینستاگرام با موفقیت هویت شما را تأیید کند، حساب شما را از حالت انسداد خارج می‌کند. تحقیق توسط نماینده پشتیبانی اینستاگرام انجام می‌شود. و اگر شما بی‌گناه شناخته شوید، بلافاصله حساب شما از حالت مسدود رهایی می‌یابد. مهم است که قبل از انجام این نوع اقدامات، دستورالعمل های اینستاگرام را بخوانید. و مطابق آن عمل کنید.

برای گزارش به اینستاگرام، برنامه اینستاگرام را از طریق تلفن خود باز کنید. به پروفایل خود بروید، روی منوی و سپس تنظیمات کلیک کنید. برای پشتیبانی به بخش Help رفته و روی گزارش یک مشکل (Report a problem) کلیک کنید. مشکلات خود را در اینستاگرام توضیح دهید و دکمه ارسال را بزنید. پس از ارسال آن، باید برای مدت زمانی منتظر بمانید تا پاسخی دریافت کنید.

گزارش مشکل برای حل مشکل Action Block اینستاگرام

 

۵) تمام فعالیت های اینستاگرام را برای ۲۴ تا ۴۸ ساعت متوقف کنید

این احتمال وجود دارد که اینستاگرام فقط برای مدت کوتاهی شما را مسدود کرده تا اقدامات شما را محدود کند. از آنجا که فعالیت بیش‌ازحد در حساب اینستاگرام شما متداول ترین دلیل دریافت پیام “Action Blocked” است. ممکن است ایده خوبی باشد که چند روزی از فالو کردن، لایک کردن و کامنت گذاشتن خودداری کنید تا از بروز مجدد خطای ناخواسته در اینستاگرام خودداری کنید.

از آنجا که اینستاگرام از یک سیستم پرچم گذاری استفاده می‌کند که کلیه محتوا را تعدیل می‌کند. مجبور خواهید شد که مدتی به آن فرصت دهید تا شما را از حالت انسداد خارج کند.

توصیه می‌کنیم حداقل ۴۸ ساعت تمام فعالیت های خود را در اینستاگرام متوقف کنید. اگرچه در برخی موارد، مشکل Action Block اینستاگرام ممکن است بیشتر مثلاً ۵ تا ۷ روز طول بکشد.

اگر با مشکل پاک شدن پست ها در اینستاگرام مواجه شده اید به راهنمای ما در سایت مراجعه نمایید.

 

۶) پروفایل اینستاگرام خود را کامل کنید

درصورتی که پروفایل شما ناقص باشد، تمام اطلاعات پروفایل را تکمیل نمایید. و همچنین اگر عکس پروفایل ندارید یک تصویر پروفایل در آن آپلود کنید. به پروفایل اینستاگرام خود بروید. روی ویرایش پروفایل کلیک کنید. و همه قسمت های خالی که هنوز پر نشده، به ویژه ویرایش بایگانی اینستاگرام خود را انجام دهید.

 

۷) لینک بیو خود را حذف کنید یا تغییر دهید

در صورت داشتن بیو، آن را بازنویسی کرده و لینک را از بیو حذف کنید. کار بسیار آسانی است. وجود لینک در بیو شانس شما را برای بروز مشکل Action Block اینستاگرام افزایش می‌دهد. و محدودیت عملکرد را برای شما به همراه خواهد داشت.

ممکن است به مقاله گذاشتن لینک در بیو علاقه مند باشید.

 

۸) تمام هشتگ ها را از پست های اخیر خود حذف کنید

برخی از هشتگ ها وجود دارند که توسط اینستاگرام ممنوع یا مسدود شده‌اند. چنین هشتگ هایی معمولاً ممنوع است زیرا به نظر نامناسب می‌رسند. در حالی که برخی هشتگ ها بی‌گناه هستند اما با عکس های نامناسب اسپم شده‌اند. هشتگ هایی که در هر دو دسته قرار می‌گیرند، معمولاً توسط اینستاگرام به طور دائم یا موقت مسدود می‌شوند.

برای آگاهی از هشتگ های ممنوع اینستاگرام به مقاله ما در سایت مراجعه کنید.

چنین هشتگ هایی را از پست های اخیر اینستاگرام خود حذف کنید. افراد زیادی گواهی داده‌اند که این ترفند برای آنها کار کرده است. و به نظر می‌رسد این سریع ترین راه برای حل مشکل Action Block اینستاگرام است. برخی از کاربران همچنین گزارش داده‌اند که استفاده از هشتگ های مختلف به طور مرتب به شما در جلوگیری از اکشن بلاک شدن در اینستاگرام کمک می‌کند. این اقدام به سیستم اطلاع می‌دهد که شما یک ربات و کاربر بیش فعال نیستید.

 

۹) برای مشکل Action Block  اینستاگرام کمی هزینه صرف تبلیغات کنید

اگر سرمایه مالی دارید، مقداری پول برای تبلیغات اختصاص دهید. و یکی از پست های خود را تبلیغ کنید. این مسئله در چندین مورد باعث شده است تا اکشن بلاک ها رفع شود. هزینه کردن برای تبلیغات (حتی به مقدار اندک) به شما در جلوگیری از یک اکشن بلاک دیگر در آینده کمک می‌کند.

 

 ۱۰) برنامه اینستاگرام را حذف کرده و مجدداً نصب کنید

این مرحله باید آخرین راه حل شما باشد، وقتی که تمام روش های فوق در رفع مشکل شما ناکام هستند. کاری که می‌توانید انجام دهید حذف برنامه اینستاگرام از دستگاه شما و پاک کردن تمام داده های قبلی آن و سپس نصب مجدد برنامه بعد از مدت زمانی است. بعد از نصب مجدد برنامه، بررسی کنید که آیا مشکل Action Block اینستاگرام رفع شده و همه چیز خوب است.

 

۱۱) رمز عبور را تغییر دهید

البته اگر هیچ یک از روش های فوق کار نکرد. تغییر گذرواژه معمولاً یک راه حل ساده برای برخی از جالب ترین مشکلات اینستاگرام است. برخی از مشترکین ما توانسته‌اند با تغییر ساده رمز عبور، بلاک اکشن اینستاگرام خود را رفع کنند.

 

 

اما اگر این راهکارها عملی نشود، چه باید کرد؟

راهکارهای مشکل Action Block موقتی

اگر هیچ یک از این روش ها برای شما کار نکرده‌اند متأسفانه باید منتظر بمانید. همان‌طور که ذکر شد، پیام Action Block اغلب با تاریخ انقضا همراه است. و به‌ندرت تاریخی برای انقضای آن ارائه نمی‌شود. اکشن بلاک ها معمولاً بین ۱۲ تا ۴۸ ساعت به طول می‌انجامند. اما گاهی اوقات تا دو هفته هم می‌توانند ادامه داشته باشند.

اگر این‌گونه باشد و شما نمی‌خواهید این مدت طولانی صبر کنید. می‌توانید در حالی که منتظر هستید تا مسدودیت اکانت برطرف شود، شروع به استفاده و رشد حساب دیگری کنید. فراموش نکنید که در صورتی که پیشتر نخواندید، چگونگی جلوگیری از اکشن بلاک را بررسی کنید. و اگر دستگاه دیگری دارید، توصیه می‌شود با استفاده از دیتای تلفن همراه، حساب جدید را در آن دستگاه راه اندازی کنید.

ما همچنین مقاله ای در مورد راه های افزایش امنیت اینستاگرام تهیه کرده ایم.

 

جلوگیری از مشکل Action Block اینستاگرام

اگر حساب شما بعد از استراحت موقت بازیابی شد، بهتر است در آینده مراقب باشید. از آنجا که الگوریتم اینستاگرام به طور مداوم با هر به روز رسانی تغییر می‌کند. هم علل مسدود شدن شما و هم شیوه های جلوگیری از آن ممکن است تغییر کند. با این حال، راه های تأیید شده ‌اندکی برای جلوگیری از Action Block در اینستاگرام وجود دارد:

 

۱٫     هنگامی که در اینستاگرام تازه وارد هستید، محتاطانه فعالیت کنید

مهم است که بلافاصله پس از ایجاد یک حساب کاربری جدید، از لایک کردن یا کامنت گذاشتن در مورد یک پست اینستاگرام خودداری کنید. این کار معمولاً توسط حساب های ربات انجام می‌شود.

کاری که پس از ایجاد یک حساب کاربری جدید باید انجام دهید. این است که شروع به ارسال عکس های شخصی خود کنید. قبل از لایک کردن یا کامنت گذاشتن در مورد پست های افراد دیگر، باید حداقل ده عکس ارسال کنید. عکس ها نباید در همان ساعت ارسال شوند. شما بهتر است روزانه دو عکس ارسال کنید.

هدف این است که به اینستاگرام نشان دهیم که شما یک کاربر معتبر هستید. و فقط در تلاش نیستید که این پلتفرم را اسپم کنید. پروفایل اینستاگرام خود را با نوشتن یک شرح حال کوتاه (bio) و بارگذاری یک تصویر پروفایل تکمیل کنید. با این کار به سیستم اینستاگرام نشان می‌دهید که پروفایل شما معتبر است.

 

۲٫    در اینستاگرام فعال باشید

همچنین مهم است که از قرار دادن تصاویر یا پست های عادی اجتناب کنید. ارسال پست حداقل هفته ای دو بار، به این سیستم اطلاع می‌دهد که شما یک ربات نیستید.

از آخرین به روز رسانی اینستاگرام، برنامه های شخص ثالث در حال افول هستند. اگر اینستاگرام مشکوک شود که شما و شخص ثالث هر دو در حساب کاربری شما هستید، با مشکل Action Block اینستاگرام مواجه خواهید شد.

یکی از محرک های بلاک شدن، حساب های غیرفعالی است. که هنوز هم به شدت روی سیستم عامل درگیر هستند. به عنوان مثال، اگر حساب شما همواره فعال است اما هرگز پستی ارسال نمی‌کنید. اکانت شما دائماً پرچم های قرمز را در اینستاگرام تکان می‌دهد.

 

۳٫   برای اجتناب از مشکل Action Block اینستاگرام اسپم نکنید

از ارسال نظرات و ایموجی های مضاعف خودداری کنید. به محض اینکه اینستاگرام چنین سوءاستفاده ای را تشخیص دهد، ممکن است حساب شما مسدود شود. سیستم تا زمانی که بخواهد یک Block Action را روی حساب شما قرار می‌دهد.

به‌طورمعمول این امر زمانی اتفاق می‌افتد که شما برای افزایش نرخ تعامل صفحه خود، برای تعداد زیادی از پست ها کامنت می‌گذارید. این نوع “کامنت های اسپم مانند” موجب مسدود شدن کامنت گذاشتن، لایک کردن و سایر تعامل ها می‌شود.

حتی اگر در مدت زمان مشخصی پیام های دایرکت زیادی را ارسال کنید. ممکن است از اقدام ارسال پیام از طریق دایرکت نیز بلاک شوید.

 

۴٫    موارد فالو/ آنفالو را در حداقل ممکن نگه دارید

از فالو کردن و آنفالو کردن تعداد زیاد افراد خودداری کنید. سیستم اینستاگرام به گونه ای پیکربندی شده که چنین اقدامی را یک رفتار رباتی و شبیه اسپم می‌داند. و در این صورت شما را اصطلاحا شادوبن می کند. اقدامات مربوط به فالو کردن/ آنفالو کردن برای هر حساب حدود ۰ تا ۲۰۰ عدد در روز است.

 

۵٫   تعداد فعالیت ها را کاهش دهید

به طور کلی، بیش‌ازحد لایک نکنید و کامنت نگذارید. شما همیشه باید چند ثانیه فاصله را پیش از لایک کردن چندین عکس حفظ کنید. همچنین، یک کامنت را مکرر ارسال نکنید.

تعدیل عملکرد شما برای فالو و آنفالو کردن نیز صادق است. روزانه تعداد افرادی را که فالو می‌کنید، بررسی کنید.

 

۶٫    از استفاده از برنامه های شخص ثالث خودداری کنید

اینستاگرام در مورد لایک ها، نظرات و فالووران جعلی و فیک بسیار سختگیر است. سعی کنید برای به دست آوردن محبوبیت در اینستاگرام از ربات ها استفاده نکنید.

اگر از برنامه های شخص ثالث موجود در AppStore یا Google play و همچنین ربات هایی که در اینترنت پیدا کرده‌اید استفاده کرده‌اید. حتماً از استفاده از آنها دست بکشید. و در عوض، فقط از خدمات ارگانیک یا آژانس رسانه های اجتماعی استفاده کنید. که در آن هر عمل به صورت دستی انجام می‌شود و نه به صورت خودکار. به این ترتیب، اقدامات در اینستاگرام دقیقاً شبیه به عملکرد خودتان خواهد بود.

 

۷٫   پروفایل اینستاگرام خود را کامل کنید

حتماً بیو، آدرس ایمیل و شماره تلفن مناسب را به پروفایل اینستاگرام خود اضافه کنید. همچنین، همان‌طور که در بالا گفته شد، سایر شبکه های اجتماعی خود را به حساب اینستاگرام خود لینک دهید.

 

دستورالعمل های انجمن اینستاگرام را بخوانید! ممکن است اقدامات دیگری وجود داشته باشد که می‌تواند باعث ایجاد مشکل Action Block در اینستاگرام برای شما شود. به همین دلیل خواندن و تلاش برای پیروی از قوانین مندرج در دستورالعمل انجمن اینستاگرام مهم است.

 

سخن پایانی

امیدواریم این مقاله مفید باشد. و درباره دلایلی که ممکن است منجر به Action Block اینستاگرام شود، ایده هایی را ارائه کرده باشیم.

ما می‌دانیم که بروز مشکل با پروفایل رسانه های اجتماعی خود می‌تواند ناامید کننده باشد. به خصوص وقتی که برای آن زمان و انرژی زیادی را صرف آن کرده‌اید. داشتن مشکل Action Block در اینستاگرام مانند داشتن یک ماشین است که قادر به راندن آن نیستید. بنابراین، با اندکی برنامه ریزی و انتخاب دقیق فعالیت ها و همچنین برنامه های شخص ثالث که قصد استفاده از آنها را دارید. می‌توانید از رشد مداوم، پایدار و ایمن اکانت اینستاگرام خود لذت ببرید.

درباره ی زهرا حدادی

مطلب پیشنهادی

ایجاد فاصله بین خطوط در بیو و کپشن اینستاگرام

نحوه ایجاد فاصله بین خطوط در کپشن و بیو اینستاگرام

آیا تاکنون در وضعیتی بوده‌اید که به ایجاد فاصله بین خطوط در کپشن و بیو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *