قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

نحوه ارسال پیام در ردیت

بازدید : 117

هر کسی که دارای یک اکانت ردیت باشد می‌تواند پیام های خصوصی برای سایر کاربران ارسال کند. اگرچه که این پیام ها فقط به متن محدود می‌شوند. ارسال پیام ردیت در وبسایت مبتنی بر موبایل آن و تغییر برنامه‌های مکرر تا حدودی ناقص است.

بنابراین ممکن است لازم باشد کاربران تلفن همراه برخی از راه‌حل‌ها را امتحان کنند.

باید بدانید که ردیت دو گزینه “پیام خصوصی/Private message” و “دایرکت/Direct” دارد. تفاوت آنها در این است که دومی جدیدتر از اولی است. اما، آنها کاملاً به هم ربط دارند.

ممکن است به مطالعه مقاله آموزش رفع مشکل باز نشدن پیام در دایرکت اینستاگرام علاقه مند باشید.

 

ارسال پیام در ردیت در وبسایت مبتنی بر موبایل

برای ارسال یک پیام در ردیت توصیه می‌کنیم از سایت کم‌حجم آن دیدن کنید.

سایت مبتنی بر موبایل ردیت دو نسخه یعنی reddit.com/.compact و m.reddit.com دارد. شما می‌توانید در هر یک از این سایت‌ها به پیام ها پاسخ دهید. اما فقط می‌توانید یک پیام جدید را در سایت کم‌حجم آن ایجاد کنید.

نحوه ارسال پیام در ردیت

شما همچنین می‌توانید در این سایت‌ها صندوق ورودی (inbox) خود را بررسی کنید. در سایت کم‌حجم، فقط روی پاکت نامه در سمت راست بالا کلیک کنید.

در سایت معمولی مبتنی بر موبایل، نماد منوی “همبرگر” را در بالا سمت راست (سه خط افقی) لمس کنید. در منوی کشویی که ظاهر می‌شود، دکمه صندوق ورودی را با نماد پاکت نامه انتخاب کنید.

نحوه ارسال پیام در ردیت

برای خواندن پیام‌هایی که کاربران دیگر برای شما ارسال کرده‌اند، تب “messages” را انتخاب کنید. برای پاسخ به یک پیام، این دستورالعمل‌ها را دنبال کنید:

 • در سایت فشرده/کم‌حجم: نماد چرخ‌دنده را در سمت راست پیام لمس کنید. سپس روی “reply” ضربه بزنید. پیام خود را تایپ کنید و “ارسال” را بزنید.
 • در سایت متداول: دکمه آبی رنگ “پاسخ” را در زیر پیام لمس کنید. پیام خود را در قسمت متن تایپ کنید و “ارسال” را فشار دهید.

نحوه ارسال پیام در ردیت

برای ایجاد و ارسال پیام جدید در ردیت، دکمه “ارسال پیام خصوصی” را در بالای صفحه صندوق ورودی لمس کنید. هر قسمت را پر کنید، از جمله Captcha، “آیا شما انسان هستید؟”، و سپس دکمه ارسال را بزنید.

نحوه ارسال پیام در ردیت

 

ارسال پیام در ردیت در وبسایت مبتنی بر دسکتاپ

برای بررسی صندوق ورودی خود، به سایت reddit.com مراجعه کرده و وارد حساب خود شوید. روی نماد پاکت نامه در کنار نام کاربری خود در نزدیکی گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.

 • همچنین می‌توانید، وقتی وارد سیستم شدید مستقیماً به com/message/inbox بروید.

نحوه ارسال پیام در ردیت

برای ارسال یک پیام خصوصی در ردیت، وقتی وارد صندوق ورودی خود شدید، برگه‌های بالای صفحه تغییر می‌کنند. برای رفتن به صفحه نوشتن پیام، روی برگه “ارسال پیام خصوصی” کلیک کنید. قسمت‌های “to”، “subject” و “message” را پر کنید و روی ارسال کلیک کنید.

 • همچنین می‌توانید مستقیماً به آدرس com/message/compose بروید.

نحوه ارسال پیام در ردیت

برای پاسخ به پیام ها، پس از شروع مکالمه، دیگر نیازی به پر کردن فرم ندارید. برای دیدن پیام های دریافتی خود کافیست به صندوق ورودی خود (پاکت نامه) بروید. برای نوشتن پاسخ روی لینک خاکستری “reply” در زیر پیام کلیک کنید.

نحوه ارسال پیام در ردیت

برای یافتن لینک ارسالی در صفحه کاربری، هر زمان که نام کاربری را مشاهده می‌کنید (معمولاً در زیر مقاله ارسال شده یا نظری که کاربر نوشته است)، می‌توانید برای بازدید از صفحه کاربر، روی آن کلیک کنید.

در آن صفحه، به دنبال یک لینک کوچک “ارسال پیام خصوصی” در ردیت در گوشه بالا سمت راست، در زیر مقدار کارما باشید.

نحوه ارسال پیام در ردیت

اگر به بازاریابی در اسنپ چت علاقه مند هستید، برای یادگیری نکات آن مقاله ما را در سایت بخوانید.

 

ارسال پیام در اپلیکیشن ردیت

برای ارسال پیام در برنامه ردیت، در بالا سمت راست به دنبال یک پاکت نامه بگردید. برنامه رسمی ردیت با به‌روزرسانی منظم درحال‌توسعه است. بسیاری از کاربران هنوز از یکی از چندین برنامه غیررسمی استفاده می‌کنند.

در برخی از نسخه‌های برنامه‌های اندروید، با لمس آیکون پاکت نامه در بالا سمت راست می‌توانید به صندوق ورودی پیام برسید.

نحوه ارسال پیام در ردیت

اگر نماد پاکت نامه را در اندروید مشاهده نمی‌کنید، برای باز شدن کشوی نویگیشن، صفحه را به سمت چپ بکشید. نماد پاکت نامه را در لیست انتخاب کنید.

نحوه ارسال پیام در ردیت

روی برگه صندوق ورودی در پایین برنامه iOS ضربه بزنید. برنامه رسمی ردیت برای iOS، آیکون پاکت نامه را در لبه پایین صفحه قرار داده است.

نحوه ارسال پیام در ردیت

به‌جای گشتن در بین گزینه‌های صندوق ورودی، می‌توانید ارسال پیام در ردیت را از طریق صفحه کاربر انجام دهید. مراحل هر برنامه کمی متفاوت است، اما روند کلی این است:

 • نام کاربری نوشته‌شده با حروف کوچک را درست در زیر یا بالای یک پست انتخاب کنید. اگر نام کاربری آن شخص را نمی‌بینید، ابتدا روی پست یا دکمه گسترش “…” ضربه بزنید.
 • روی نماد پاکت نامه یا دکمه “ارسال پیام” ضربه بزنید.
 • پیام خود را تایپ کنید و “ارسال” را فشار دهید تا پیام به نام کاربری که انتخاب کرده‌اید منتقل شود.

نحوه ارسال پیام در ردیت

اگر می خواهید با نحوه ساخت اکانت ردیت آشنا شوید به مقاله ما در سایت مراجعه نمایید.

 

مدیریت نوتیفیکیشن پیام های ارسالی

نوتیفیکیشن های دریافتی چت ردیت ۲ نوع است. اولی زمانی که شخصی درخواست گفتگو با شما را دارد. برای شما نوتیفیکیشنی ارسال می‌شود.

همچنین برای هر پیام جدید یک نوتیفیکیشن برای شما ارسال می‌شود. شما می‌توانید نوتیفیکیشن هر نوع‌ چتی را که می‌خواهید را روشن یا خاموش کنید.

برای روشن یا خاموش کردن نوتیفیکیشن پیام ارسال شده در دسکتاپ، می‌توانید به صفحه تنظیمات خود بروید و به پایین “Message options” بروید.

برای نسخه اندروید و iOS اپلیکیشن می‌توانید از طریق برنامه می‌توانید به صفحه تنظیمات کاربر خود بروید و روی “notification preferences” ضربه بزنید.

برای مدیریت نوتیفیکیشن های اینستاگرام به مقاله ما در سایت مراجعه نمایید.

 

چگونگی حذف پیام ارسالی در چت

نحوه ارسال پیام در ردیت

از طریق برنامه تلفن همراه، می‌توانید پیامی را که ارسال کرده‌اید فشار دهید و نگه دارید. سپس “Delete message” را برای حذف آن انتخاب کنید.

پیام های حذف شده برای همه کاربران (نه فقط خود شما) حذف می‌شوند.

توجه داشته باشید که فقط پیام های ارسال شده چت توسط خودتان را می‌توانید حذف کنید نه پیام‌هایی را که دریافت کرده‌اید.

حتما با روش های حذف پیام های تلگرام آشنا هستید؟

 

نکاتی برای پیام ها در ردیت

 • ردیت به شما امکان افزودن پیوست به پیام های خصوصی را نمی‌دهد. می‌توانید تصاویر را در سایت دیگری بارگذاری کنید (مانند imgur) و لینک تصویر را در پیام خود قرار دهید.
 • برای ارسال پیام به همه ناظران یک گروه چت ردیت، ابتدا /r/ و سپس نام subreddit را در قسمت “To” در صفحه نوشتن پیام دنبال کنید.
 • اگر می‌خواهید در یک چت بمانید اما نمی‌خواهید نوتیفیکیشن های مربوط به آن را دریافت کنید، نماد تنظیمات را در سمت راست بالای گپ انتخاب کرده و بی‌صدا کردن نوتیفیکیشن ها را روشن کنید.
 • برای ریپورت کردن یک پیام ارسال شده در ردیت، اگر از برنامه ردیت در تلفن خود استفاده می‌کنید، با فشار دادن طولانی روی پیام می‌توانید هر پیام را در یک گپ گزارش دهید. اگر از ردیت در رایانه خود استفاده می‌کنید آیکون پرچم را انتخاب کنید. با این کار پنجره‌ای باز می‌شود. در آنجا می‌توانید اطلاعات و دلایل را قبل از ارسال به ردیت برای بررسی و اقدام، به آن اضافه کنید.
 • برای مسدود کردن یک کاربر، به صفحه تنظیمات گپ بروید که همه اعضای یک گپ را لیست می‌کند. اگر بر روی یک کاربر ضربه بزنید، گزینه‌های “view profile”، “report” یا “block” را خواهید دید. روی block ضربه بزنید. مسدود کردن کاربر از چت باعث مسدود شدن کاربر در کل ردیت خواهد شد.
 • پس از ترک یک چت، دیگر هیچ پیام دیگری از شخص / افراد موجود در آن دریافت نخواهید کرد.

پیشنهاد می کنم مقاله ارسال پیام های ناپدیدشونده در دایرکت اینستاگرام را نیز مطالعه کنید.

 

سخن پایانی

در ردیت ارسال پیام می‌تواند هم به‌صورت خصوصی و هم در چت‌های گروهی باشد. در ردیت، شما قادر به ارسال دایرکت (یک پیام خصوصی) به هرکسی که مایل هستید، می‌باشید.

می‌توانید برای برقراری ارتباط با کاربر دیگر درباره موضوعی مربوط به شما دونفر پیام خصوصی ارسال کنید. ارسال پیام در ردیت اکنون، هم برای کاربران وبسایت و هم کاربران موبایل امکان‌پذیر است.

درباره ی زینت حدادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *