قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

چگونه پیج خود را در لیست پیشنهادی اینستاگرام یا همان suggested قرار دهیم؟

بازدید : 258

لیست پیشنهادی اینستاگرام موضوعی است که امروز می خوواهیم آن را مورد بررسی قرار دهیم. قطعا خیلی از افراد زمانی که برای اولین بار اینستاگرام را نصب می کنند و یک اکانت برای خودشان ایجاد می کنند، نیت اصلیشان از این کار این است تا از امکانات اصلی و جذاب اینستاگرام بهره ببرند؛ یا به نوعی می خواهند تا در شبکه مجازی متفاوتی فعالیت داشته باشند.

اما یکی از نکاتی که هر فردی پس از ورود به اینستاگرام، جذب آن می شود و نکته حائز اهمیتی برای هرکسی به شمار می رود، تعداد فالوور های پیج آن شخص است. قرار گرفتن در لیست پیشنهادی اینستاگرام می تواند در افزایش فالوور های پیجتان کمک کند.

در مقاله ای ما به شما روش های فهمیدن آنفالو شدن را آموزش دادیم؛ حال قصد داریم تا به شما آموزش دهیم که چگونه در لیست پیشنهادی اینستاگرام برای فالو شدن قرار بگیرید؛ چرا که یکی از راه های بالا بردن فالوور های پیجتان این است که پیج خود را در لیست پیشنهادی اینستاگرام قرار بدهید و بدین وسیله توسط پیج های دیگر دنبال شوید.

 

همه چیز در رابطه با لیست پیشنهادی اینستاگرام

 

لیست suggested بر چه اصولی نمایش داده می شود؟

لیست پیشنهادی اینستاگرام یا همان suggested قابلیت جذاب و جدیدی است که توسط اپلیکیشن اینستاگرام ارائه شده است و فقط در دو حالت به شما نمایش داده می شود.

اولین حالت زمانی است که شما به پیج شخصی می روید و آن فرد را فالو می کنید؛ در آن لحظه لیستی برایتان ظاهر می شود که در آن لیست افرادی برای فالو کردن و دنبال کردن به شما پیشنهاد می شود.

قرار گرفتن در لیست پیشنهادی اینستاگرام

در دومین حالت زمانی که شما به قسمت سرچ اینستاگرام مراجعه می کنید، قسمتی با عنوان suggested وجود دارد که افرادی برای فالو کردن به شما پیشنهاد می شوند. البته این قسمت به طور موقت در اپدیت جدید اینستاگرام به قسمت responding to covid19 جهت بیماری کرونا تغییر یافته است. شما می توانید لیست پیشنهادی در قسمت سرچ اینستاگرام را حذف کنید. در مقاله ای جدا به حذف کردن سابقه سرچ اینستاگرام پرداخته ایم.

قسمت سرچ و لیست پیشنهادی اینستاگرام

اما این سوال در بین خیلی ها وجود دارد که این لیست، بر چه مبنایی نمایش داده می شود. زمانی که شما به پیجی مراجعه می کنید و آن پیج را فالو می کنید، لیست پیشنهادی اینستاگرام تمامی افرادی را برای فالو کردن به شما پیشنهاد می کند که در حیطه کاری همان پیج فالو شده فعالیت داشته باشند.

به طور مثال در نظر بگیرید که پیجی را در زمینه تجاری فالو کرده اید، در آن لحظه اینستاگرام پیج هایی را به شما پیشنهاد می کند که در زمینه تجاری فعالیت می کنند.

اما اصول نمایش کاربران مختلف، در قسمت سرچ اینستاگرام متفاوت تر است؛ مبنا و اصول نمایش کاربران مختلف در این قسمت به موارد زیر بستگی دارد:

  • تعداد فالوور های آن پیج
  • تعداد بازدیدها از آن پیج
  • تعداد پست ها و تعداد لایک های پست ها
  • تعداد کامنت های درج شده

چگونه در لیست suggested قرار بگیریم؟

 

چگونگی قرار گرفتن در لیست پیشنهادی اینستاگرام

 

قرار گرفتن در لیست suggested اینستاگرام، به هدف این که فالوورهایتان افزایش یابد، راه عملی خاصی ندارد و بستگی به فعالیتتان در اینستاگرام دارد. برای قرار گرفتن در این لیست چهار نکته کلیدی است که بایستی رعایت کنید.

  • اولین نکته این است که بایستی فعالیتتان در اینستاگرام بالا باشد و تا حد امکان سعی کنید Live یا همان پخش زنده از خودتان بگذارید. تلاش خود را بکنید تا در لایوهایتان کارهایی انجام دهید تا برای فالوورها جذاب باشد. این اولین راه برای قرار گرفتن در لیست suggested است.
  • دومین نکته ای که بایستی رعایت کنید، این است که پست و استوری های زیادی بگذارید و همچنین لایک و کامنت ها از آمار خوبی برخوردار باشند.
  • سومین نکته ای که به شما کمک می کند، تا در لیست پیشنهادی اینستاگرام قرار بگیرد، این است که از تعداد فالوور های زیادی برخوردار باشید.
  • چهارمین نکته ای که در این مسیر می تواند کارآمد باشد، تعداد کامنت ها یا همان پیام هایی است که برای شما فرستاده می شود. هر میزان که تعداد کامنت های دریافت شده یا حتی فرستاده شده بیشتر باشد، احتمال قرار گرفتن در لیست suggested هم بیشتر است.

 

 

در این مقاله تیم فالووران تمامی تلاش خود را کرد تا شما را با ویژگی suggestion اپلیکیشن اینستاگرام آشنا کند؛ همچنین در این مقاله راه های مختلف برای قرار گرفتن در لیست پیشنهادی اینستاگرام گفته شد. امیدواریم که این مقاله مورد رضایت شده بوده باشد.

 

 

درباره ی محمد جواد پیوندی

مطلب پیشنهادی

فعال سازی دکمه تماس یا contact در اینستاگرام

فعال سازی دکمه تماس یا contact در اینستاگرام

در صفحات بیرینسی اینستاگرام قابلیت های مختلفی ارائه می شود که یکی از آنها اضافه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *