قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

نکاتی برای استفاده از محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) در اینستاگرام

بازدید : 105

محتوای تولید شده توسط کاربر یکی از بهترین (و ارزان‌ترین) اشکال بازاریابی محتوا است. شما می‌توانید از قدرت نفوذ محتوای تولید شده توسط کاربر برای استراتژی برند خود استفاده کنید.

به اشتراک‌گذاری محتوای تولید شده توسط کاربر یا UGC یک راه مؤثر برای ایجاد عشق به برند خود است. همچنین موجب تقویت جامعه آنلاین خود در اینستاگرام می‌شود.

برند شما هرچقدر کوچک یا جدید باشد، همچنان افرادی هستند که در مورد شما صحبت می‌کنند. شما قطعاً می‌خواهید با این مشتریان وفادار و راضی در ارتباط باشید. این امر باعث بازگشت آنها به‌سوی شما می‌شود. همچنین سبب ایجاد اعتماد در میان سایر فالووران خود نیز می‌گردد.

مردم عاشق صحبت کردن در مورد محصولاتی هستند که سبک زندگی آنها را از طریق پلتفرم‌های اجتماعی منعکس می‌کنند. محتوای تولید شده توسط کاربر به گسترش تبلیغات در مورد برند شما کمک می‌کند. شما می‌توانید از آن به نفع خود استفاده کنید.

این راهنمای ما برای استفاده از محتوای تولید شده توسط کاربر است. شما می‌توانید به‌وسیله آن یک استراتژی بازاریابی در اینستاگرام ایجاد کنید. و نتایج بزرگی در رشد و تعامل فالووران مشاهده کنید.

 

محتوای تولید شده توسط کاربر چیست؟

محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) هر محتوایی است که به‌جای برندها توسط افراد ایجاد می‌شود. این محتوا می‌تواند متن، فیلم، عکس، نظرات و غیره باشد. مشتریان از طریق فید خود درباره برند یا محصولات شما، پستی را ارسال می‌کنند. برندها اغلب UGC را در حساب‌های خود در شبکه‌های اجتماعی، وب‌سایت و سایر کانال‌های بازاریابی به اشتراک می‌گذارند.

برندها بهترین محتوای کاربر را درباره خود از سراسر وب می‌یابند. سپس آن را در رسانه‌های اجتماعی یا سیستم‌عامل‌های دیگر خود قرار می‌دهند. درعین‌حال اعتبار لازم را به خالق اصلی (کاربر) اعطا می‌کنند. برای بسیاری از برندها، اینستاگرام بستر اصلی UGC است.

محتوای تولید شده توسط کاربر

کاربران با برجسته کردن نام و نمایش پست‌های برند شما، محصولات و خدمات شما را در معرض دید مخاطبان خود قرار می‌دهند. بهتر از این، شما نیز می‌توانید آن محتوا را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید. بدین ترتیب اعتبار خود را در این روند افزایش دهید.

آنچه UGC را بسیار منحصربه‌فرد می‌کند این است که کاربران تنها محصول یا خدمات شما را بررسی نمی‌کنند. یا حتی فقط به شما بازخورد نمی‌دهند. آنها درواقع برای تولید محتوا در مورد نام تجاری شما تلاش می‌کنند. این می‌تواند به ایجاد سطح عمیق‌تری از تعامل با مخاطبان جدید کمک کند. پتانسیل عظیمی در محتوای تولید شده توسط کاربر برای جذب ذهن و قلب مخاطبان وجود دارد.

محتوای تولید شده توسط کاربر همان بازاریابی اینفلوئنسری نیست، اگرچه این دو مشابه یکدیگر هستند. بازاریابی اینفلوئنسری زمانی است که با یک شخص (یا افراد) شریک شوید. سپس یک کمپین بازاریابی که برای هر دو طرف سودمند است را اجرا کنید. اما در UGC، کاربران “شریک بازاریابی” شما نیستند. حتی اگر به مشتریان انگیزه داده باشید، مانند کد تخفیف یا هدیه، که محتوای خودشان را در مورد برند شما ارائه دهند.

شما می‌توانید محتوای تولید شده توسط کاربر را یک بازاریابی دهان‌به‌دهان بدانید.

 

انواع مختلف محتوای تولید شده توسط کاربر

انواع محتوای تولید شده توسط کاربر در اینستاگرام بی‌نهایت است. برخی از انواع عمده عبارتند از:

 • پست ها
 • استوری ها
 • بررسی‌های محصول یا خدمات
 • کامنت ها
 • فیلم‌های تولید شده توسط کاربر
 • انتقادات
 • پادکست‌ها

مطالعه مقاله کامل ترین آموزش نحوه ی پین کردن کامنت در اینستاگرام توصیه می شود.

 

چرا محتوای تولید شده توسط کاربر برای برندها مهم است؟

محتوای تولید شده توسط کاربر می‌تواند مزایای باورنکردنی برای استراتژی بازاریابی شما داشته باشد. درواقع، این یکی از مفیدترین و مقرون‌به‌صرفه ترین استراتژی‌هایی است که می‌توانید پیاده‌سازی کنید. UGC برای برندها به جهت ایجاد یک جامعه پرجنب‌وجوش و درگیر با محتوایی که مخاطبان شما آن را دوست دارند، اهمیت دارد.

 

مقرون به صرفه

هزینه بازنشر محتوای تولید شده توسط کاربر بسیار کمتر از هزینه ایجاد و انتشار مداوم محتوای جدید است.

حتی ایجاد انگیزه برای UGC به‌طورکلی هزینه بسیار کمتری نسبت به ایجاد مداوم محتوای تبلیغاتی خواهد داشت. این به شما کمک می‌کند تا اعتماد را از راه‌هایی که با تبلیغات امکان‌پذیر نیست، افزایش دهید.

 

ارتقا اصالت و ایجاد اعتماد

تحقیقات نشان می‌دهد که مصرف‌کنندگان به‌طورکلی UGC را اصیل‌تر و معتبرتر می‌دانند. زیرا این محصول درواقع از طرف “افراد واقعی” و نه از یک برند تولید می‌شود. به همین دلیل، آنها تمایل بیشتری به اعتماد کردن به آن محتوا دارند. این امر باعث افزایش اعتبار در برندها می‌شود. اکثر مردم اظهار می کنند کمتر از نیمی از برندها محتوای معتبر ایجاد می‌کنند.

محتوای تولید شده توسط کاربر

ایجاد سطح اعتماد یکی از بهترین راه‌ها برای تحریک مشتریان به اقدام و شروع ایجاد روابط پایه است.

 

ایجاد تعامل در جامعه خود

رسانه‌های اجتماعی دروازه‌ای است که به برندها اجازه برقراری ارتباط با مخاطبان را می‌دهد. با استفاده از UGC، برندها به کاربران واقعی این فرصت را می‌دهند تا داستان‌های واقعی را تعریف کنند. چیزی که ممکن است ذاتاً در محتوای تولید شده توسط برند وجود نداشته باشد. ازآنجاکه UGC یک حس اصالت و اعتماد ذاتی دارد، کاربران نیز بیشتر با آن تعامل می‌کنند.

بازنشر مجدد UGC در اینستاگرام در مقایسه با سایر اشکال محتوا می‌تواند موجب تعامل بیشتری شود. این مزیتی است که شما نمی‌توانید آن را نادیده بگیرید. نسل جدید و سایر نسل‌ها به محتوای تولید شده توسط کاربران ۵۰٪ بیشتر از سایر رسانه‌ها اعتماد دارند. محتوای تولید شده توسط کاربر واقعاً فریبنده است.

محتوای تولید شده توسط کاربر

به علاوه، می‌توانید در نظر فرد خالق اصلی محتوا، جذابیت عمده‌ای کسب کنید. بگذارید بگوییم یک کاربر در مورد نام تجاری شما پستی را ارسال می‌کند. سپس شما پست آن کاربر را در اینستاگرام دوباره ارسال می‌کنید. در این صورت کاربر احساس می‌کند که شما از او به‌عنوان مشتری قدردانی می‌کنید. بنابراین احساس تعامل بیشتری با تجارت شما می‌کند.

هنگامی‌که برند شما آنها را تبلیغ می‌کند، دوپامین هجوم می‌آورد! بنابراین حتی نسبت به نام تجاری شما احساس  بهتری پیدا می‌کنند. این می‌تواند وفاداری بیشتر به برند را افزایش دهد. به‌علاوه آنها را ترغیب به خرید از شما و اشتراک‌گذاری پست بیشتر از شما کند.

 

افزایش دسترسی (Reach)

هرچه تعداد افراد بیشتری در مورد برند شما صحبت کنند، دامنه دسترسی شما گسترده‌تر می‌شود. این گسترش شبکه شما همچنین طبیعی‌تر و بدون دردسرتر می‌شود. زیرا مشتریان شما به‌طور مثبت شما را به دوستان و آشنایان خود معرفی می‌کنند.

محتوای تولید شده توسط کاربر

هیچ دسترسی بهتر از دسترسی طبیعی “دهان‌به‌دهان” وجود ندارد.

 

به خاطر ماندن

ازآنجاکه، UGC جذاب‌تر و قابل‌اعتمادتر دیده می‌شود، نسبت به سایر اشکال محتوا فراخوانی بیشتری دارد. نسل جدید، UGC را نسبت به محتوایی که از منابع جریان اصلی می‌آید، ۳۵٪ بیشتر به یاد می‌سپارند.

 

هدایت تصمیم‌گیری برای خرید

وقتی مردم به شما اعتماد می‌کنند، با شما تعامل می‌کنند و شما را به یاد می‌آورند. در کل، این بدان معناست که احتمال خرید آنها از شما نیز بیشتر است. تمام مزایای قبلی محتوای تولید شده توسط کاربر، درنهایت منجر به تأثیر بر تصمیمات خرید می‌شود. تقریباً ۸۰ درصد مردم اعلام کرده اند UGC تأثیر زیادی در تصمیمات خرید آنها دارد. آنها ادعا دارند که این شاخص خوبی برای ارزیابی کیفیت یک برند، محصول یا خدمات است.

محتوای تولید شده توسط کاربر مانند بررسی محصول است. مصرف‌کنندگان “توصیه‌های شخصی” افرادی را که برند را امتحان کرده‌اند می‌خواهند. آنها از افرادی مانند خودشان که به همان سبک زندگی آنها زندگی می‌کنند، نظر و پیشنهاد می‌خواهند.

هنگام به اشتراک‌گذاری محتوای تولید شده توسط کاربر که برای هدایت خریدها طراحی‌شده است، استوری های اینستاگرام را فراموش نکنید. با تلفیق بی‌واسطه بودن استوری ها و قدرت هایلایت استوری، می‌توانید آلبومی ماندگار ایجاد کنید. این آلبوم به خریداران بالقوه اجازه می‌دهد تا هر زمان که بخواهند به تماشای آنها ادامه دهند. تا بدین ترتیب برای خرید از وب‌سایت شما احساس اعتماد و راحتی کنند.

محتوای تولید شده توسط کاربر

اگر از بازاریابی محتوای تولید شده توسط کاربر استفاده نمی‌کنید، ابزاری قدرتمند را که می‌تواند مستقیماً به فروش بیشتر منجر شود از دست می‌دهید.

محتوای تولید شده توسط کاربر تأثیرگذار و مورد استقبال قرارگرفته است. و هیچ راهی بهتر از تبلیغ افرادی که برند شما را دوست دارند نیست.

 

چند روش اصلی برای استفاده از محتوای تولید شده توسط کاربر در اینستاگرام

۱٫      میل تجاری ایجاد کنید.

انسان ذاتاً حسود است! به اشتراک‌گذاری محتوای استثنایی تولید شده توسط کاربر راهی عالی برای دامن زدن به تمایل آنها به برند است. مثلاً برای برندهای گردشگری و سبک زندگی، نمایش مقصد خود از چشم بازدیدکننده بسیار قدرتمند است.

این استراتژی برای محصولات نیز مفید است. شما می‌توانید تفاوت محصولات جدید و تجربه مشتری از استفاده از محصول را به نمایش بگذارید. این یک روش عالی برای ایجاد تمایل مصرف‌کننده به یک محصول جدید است.

 

۲٫      وفاداری به برند را به نمایش بگذارید (و از آن الهام بگیرید).

ایجاد میل به معنای این است که مردم برای اولین بار برند شما را تجربه کنند. ایجاد وفاداری به برند عبارت است از تقویت روابط طولانی‌مدت که منجر به خریدوفروش در طول زمان می‌شود.

محتوای تولید شده توسط کاربر

 

افرادی که محتوای تولید شده توسط کاربر را ایجاد و به اشتراک می‌گذارند احتمالاً از بزرگترین طرفداران شما خواهند بود. آنها احتمالاً بیش از یک بار از شما خرید کرده‌اند. اگر آنها فقط یک خرید داشته‌اند، احتمالاً یک خرید معنادار بوده است. UGC به شما امکان می‌دهد تا از این هیجان تجاری استفاده کنید! و احساس وفاداری مداوم را در افرادی که ممکن است کمتر با نام تجاری شما آشنا باشند تقویت کنید.

به اشتراک‌گذاری UGC می‌تواند با نشان دادن میزان اهمیت شما به تجربه مشتری، به ایجاد وفاداری به برند کمک کند.

 

۳٫      یک کتابخانه محتوا ایجاد کنید.

ایجاد محتوای جدید، تازه و جذاب برای کانال‌های رسانه‌های اجتماعی می‌تواند یک چالش همیشگی باشد. کمپین های محتوای تولید شده توسط کاربر راهی برای کمک به ایجاد کتابخانه محتوای شما است. بنابراین شما همیشه مطالب مرتبط را برای به اشتراک گذاشتن در اختیار دارید.

این یک منبع عالی و مداوم از نظر بصری سازگار و مطابق با ظاهر اینستاگرام برند است.

 

۴٫      از محتوای ارسالی یاد بگیرید.

چه محتوای ارسالی را به اشتراک بگذارید یا نه، از آن یاد بگیرید. محتوای تولید شده توسط کاربر علاوه بر اینکه یک منبع بازاریابی قدرتمند است، منبع بسیار خوبی برای تحقیقات مشتری است. اطمینان حاصل کنید که شما زمانی را صرف مشاهده UGC ایجادشده توسط فالووران خود می‌کنید. سپس آنها را برای درس‌هایی که می‌تواند به بهبود تلاش‌های شما در بازاریابی اجتماعی کمک کند، تجزیه‌وتحلیل می‌کنید.

به‌عنوان‌مثال، ممکن است متوجه شوید فالووران از محصولات یا خدمات شما به روش‌هایی استفاده می‌کنند که در نظر نگرفته‌اید. یا ممکن است مشاهده کنید که آنها دوست دارند از محصولات شما در ترکیب با محصول دیگری استفاده کنند. این می‌تواند فرصتی را برای شما ایجاد کند تا با برند دیگری شریک شوید.

محتوای تولید شده توسط کاربر

در طرف مقابل، به تصاویری که شما انتظار داشتید مشاهده کنید، اما فالووران آن را ایجاد نکرده‌اند، فکر کنید. از این اطلاعات -یا کمبود اطلاعات- برای بررسی فرضیات خود در مورد چگونگی فکر مردم در مورد محصولات و برند خود استفاده کنید.

همچنین نگاهی به هشتگ هایی که مردم در ترکیب با هشتگ برند شما استفاده می‌کنند، داشته باشید. ممکن است برخی از هشتگ های در حال ظهور را کشف کنید که هنوز از آنها مطلع نیستید.

در آخر، به زبانی که مردم در پست های محتوای تولید شده توسط کاربر استفاده می‌کنند، نگاهی بیندازید. وقتی در مورد محصولات یا خدمات شما صحبت می‌کنند، از چه نوع کلماتی استفاده می‌کنند؟ شما ممکن است روش‌های جدید تفکر یا صحبت در مورد پیشنهاد خود را پیدا کنید. شاید این موارد با روش‌هایی که مصرف‌کنندگان با برند شما تطبیق می‌یابند، همخوانی بیشتری داشته باشد.

 

روش‌هایی برای یافتن محتوای تولید شده توسط کاربر

۱٫     تگ های خود را بررسی کنید.

اگر کسی پستی از شما را در فید اینستاگرام یا استوری خود قرار دهد، احتمالاً برند شما را تگ می‌کند. بنابراین حتماً به منشن های خود توجه داشته باشید. دریابید چه کسی در مورد آن صحبت می‌کند و برند شما را تگ می‌کند. در صورت مشاهده تگ، پست را مجدداً ارسال کنید.

ممکن است مطالعه مقاله پنهان سازی تصاویر تگ شده در اینستاگرام برای شما مفید باشد.

 

۲٫      هشتگ ایجاد کنید.

#Starbucks یکی از محبوب‌ترین تگ ها در اینستاگرام است. این غول قهوه موفقیت بزرگی در زمینه راه‌اندازی محصولات جدید به دست آورده است. این موفقیت را تنها مدیون بازاریابی دهان‌به‌دهان در شبکه‌های اجتماعی است.

محتوای تولید شده توسط کاربر

ایجاد هشتگ برند دارای دو هدف نتیجه محور است. نخست، راهی آسان برای ارسال محتوا به مردم می‌دهد. دوم، به شما کمک می‌کند تا صدای تجاری و زاویه‌ای منحصربه‌فرد به برند خود بدهید.

به‌علاوه داشتن هشتگ برند یک روش عالی برای یافتن همه محتواهای تولید شده توسط کاربر خود در یک نقطه است. شما به‌راحتی هشتگ خود را جستجو می‌کنید، و همه پست های اخیر با این تگ ظاهر می‌شوند.

شاید به مطالعه مقاله چگونه هشتگ های مناسب انتخاب کنیم علاقه مند باشید.

اگر می‌خواهید UGC بیشتری به دست آورید، توصیه می‌شود یک هشتگ ایجاد کنید. بدین ترتیب می‌توانید تمام مطالب خود را در یک مکان نگه دارید. این به شما اطمینان می‌دهد که هیچ چیزی را از دست نمی‌دهید. به‌علاوه کاربران شما درمی‌یابند که چگونه با کسب‌وکار شما تعامل کنند.

 

۳٫      جستجوی UGC با ابزار رسانه های اجتماعی

آیا تمرکز شما فقط بر جمع‌آوری محتوای تولید شده توسط کاربر است که تگ شده یا دارای هشتگ است؟ در این صورت تعداد زیادی از محتوای بالقوه را از دست می‌دهید. به‌عنوان بخشی از برنامه آنالیز اجتماعی خود، باید مراقب همه صحبت‌ها پیرامون برند یا محصولات خود در رسانه‌ها باشید. حتی اگر تگ نشده باشید.

این همان جایی است که ابزارهای رسانه‌های اجتماعی و تبلیغات خوب قدیمی به خوبی جواب می‌دهند!

مطالعه مقاله معرفی ۳۲ اپلیکیشن کاربردی اینستاگرام که نباید از دست بدهید توصیه می شود.

 

۴٫      درخواست محتوای تولید شده توسط کاربر کنید.

تا زمانی که شما یک برند بزرگی مانند استارباکس یا نایک نباشید، احتمالاً هجوم UGC نخواهید داشت. مگر اینکه آن را بخواهید.

محتوای تولید شده توسط کاربر

مشتریانی که برند شما را دوست دارند احتمالاً خوشحال خواهند شد که در مورد شما صحبت کنند. به‌خصوص اگر برند شما سبک زندگی آنها را نشان دهد تمایل آنها بیشتر می‌شود.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که از کاربران خود بخواهید (و گاهی اوقات مشوق آن باشید).

 

۵٫      در مورد نوع محتوایی که می‌خواهید شفاف باشید.

سازندگان UGC می‌خواهند شما محتوای آنها را به اشتراک بگذارید. این بدان معنی است که آنها می‌خواهند شما به آنها بگویید چه نوع محتوایی را به‌احتمال‌زیاد به اشتراک می‌گذارید.

محتوای تولید شده توسط کاربر

فقط ۱۶ درصد از برندها راهنماهای روشنی در مورد ایجاد و به اشتراک‌گذاری نوع محتوای تولید شده توسط كاربران ارائه می‌دهند. از خاص بودن نترسید! به اشتراک گذاشتن مطالب متناسب با نیازهای شما را برای افراد آسان کنید.

البته، این بدان معناست که شما باید درک درستی از آنچه می‌خواهید از UGC به دست آورید داشته باشید. مانند هر ابزار بازاریابی، بازاریابی محتوای تولید شده توسط کاربر نیاز به یک استراتژی دارد. مطمئناً، تگ شدن در تصاویر زیبا توسط مردم بسیار خوشایند است. اما چگونه می‌توانید از آن محتوا برای حمایت از اهداف بازاریابی خود استفاده کنید؟

با توجه به استراتژی شبکه‌های اجتماعی خود، به دنبال راه‌های همسو شدن UGC با اهداف بازاریابی موجود خود باشید. سپس، بر اساس این اطلاعات به کاربران بگویید دقیقاً چه نوع محتوایی را می‌خواهید.

 

۶٫      میزبان یک مسابقه باشید.

بسیاری از مشاغل با برگزاری یک مسابقه یا دادن هدیه به موفقیت رسیده‌اند. به مشتریان بگویید که اگر محتوایی با هشتگ شما ایجاد کنند، وارد مسابقه می‌شوند. برای اعطای جایزه یا کد تخفیف قرعه‌کشی کنید.

محتوای تولید شده توسط کاربر

پیشنهاد می کنم مقاله چند روش هوشمندانه انتخاب برنده در قرعه کشی مسابقه های اینستاگرام را مطالعه نمایید.

در ابتدا، ممکن است مجبور شوید انگیزه ایجاد کنید تا کاربران محتوای خود را ایجاد کنند. اما این می‌تواند اثر گلوله برفی داشته باشد.

هرچه افراد بیشتری پست درباره شما به اشتراک بگذارند شما پست های بیشتری برای بازنشر خواهید داشت. این باعث می‌شود دامنه تأثیر شما بیشتر و گسترده‌تر ‌شود. در نتیجه شما محتوای تولید شده توسط کاربر بیشتری خواهید دید.

 

بهترین روش ها برای به اشتراک گذاری محتوای تولید شده توسط کاربر

۱٫      همیشه از خالق پست درخواست اجازه کنید.

همان‌طور که ذکر شد، هشتگ برند یک روش عالی برای جمع‌آوری محتوای تولید شده توسط کاربر است. بااین‌حال، حتی اگر پستی حاوی تگ شما باشد، بهتر است اجازه بخواهید.

هشتگ ها ممکن است گاهی داستان خود را داشته باشند. افراد ممکن است از هشتگ های برند شما استفاده کنند. بدون اینکه لزوماً بدانند شما آنها را به یک کمپین محتوای تولید شده توسط کاربران فراخوان کرده‌اید. بازنشر آن محتوا بدون اجازه صریح راهی مطمئن برای از بین بردن حسن نیت برند شماست. همچنین موجب آزار برخی از بهترین طرفداران شما می‌شود.

وقتی شما درخواست اجازه می‌کنید، به خالق اصلی پست نشان می‌دهید که از محتوای آنها قدردانی می‌کنید. همچنین آنها از به اشتراک گذاشته شدن پست خود با مخاطبان شما هیجان‌زده می‌شوند. به‌علاوه وقتی صحبت از نگرانی‌های مربوط به کپی‌رایت می‌شود، شما خود را از مشکلات دور نگه می دارید.

 

۲٫      به سازنده اصلی پست اعتبار دهید.

هنگام به اشتراک گذاشتن محتوای تولید شده توسط کاربر، مطمئن شوید که اعتبار شفافی را به خالق اصلی اختصاص می‌دهید. آنها را مستقیماً در پست تگ کنید. مشخص کنید که آیا از تصاویر بصری آنها، کلمات آنها یا هر دو استفاده می‌کنید.

محتوای تولید شده توسط کاربر

ارائه اعتبار مناسب روشی مهم برای شناخت کار تولیدکنندگان محتوا است. به آنها کمک می‌کند تا از استفاده و ارسال پست درباره برند شما هیجان‌زده شوند. این مزیت باعث می‌شود که هواداران و فالووران دریابند که این محتوا واقعاً توسط شخصی خارج از شرکت شما ایجادشده است.

 

۳٫      قدردان باشید و تشکر کنید.

وقتی شخصی زمانی را برای ایجاد و ارسال پستی درباره شما صرف می‌کند، قدردان او باشید. شما می‌توانید علاوه بر تگ کردن شخص در هنگام بازنشر پست، بر روی پست اصلی در صفحه کاربر نیز کامنت بگذارید. بدین ترتیب احترام و قدردانی خود را به او ابراز کنید. این کار احساس خاصی را در آنها ایجاد می‌کند و موجب وفاداری مخاطب خواهد شد.

 

۴٫      سرعت عمل داشته باشید.

استوری ها در اینستاگرام و فیسبوک محبوبیت روزافزونی پیدا می‌کنند. مصرف‌کنندگان ممکن است نخواهند یک “پست فید” کامل را به شما اختصاص دهند! اما آنها با استفاده از استوری محصول شما را نمایش می‌دهند.

محتوای تولید شده توسط کاربر

اما استوری ها فقط ۲۴ ساعت طول عمر دارند. بنابراین برای UGC باید تگ ها، تگ های جغرافیایی و هشتگ ها را هر روز بررسی کنید. شما می‌خواهید قبل از اینکه استوری (و محتوای کاربر شما) از بین برود، سریعاً دوباره آن را ارسال کنید.

UGC می‌تواند یک روش عالی برای ایجاد استوری های شما بدون ایجاد محتوای تازه و زیاد باشد.

 

سخن پایانی

اساساً، محتوای تولید شده توسط کاربر موج جدیدی از بازاریابی معتبر است. به اشتراک‌گذاری UGC می‌تواند یکی از مؤثرترین راه‌ها برای نشان دادن اهمیت دادن به مخاطبان شما باشد.

UGC می‌تواند راهی بزرگ برای تقویت تلاش‌های تبلیغاتی شما، کاهش زمان، هزینه و تلاش برای ایجاد برند شما باشد. می‌توانید از UGC برای تأثیرگذاری بهتر بر روی مخاطبان استفاده کنید.

درباره ی زینت حدادی

مطلب پیشنهادی

چگونه بفهمیم چند نفر در اکانت اینستاگرام ما هستند ؟

چگونه بفهمیم چند نفر در اکانت اینستاگرام ما هستند ؟

این روزها بسیاری از افراد از ما سوال میکنند که چگونه بفهمیم چند نفر در …

11 دیدگاه

 1. sdfsdfsdfsf9834ufjdf;dfdffgdfgdfgd

 2. تفاوت UCC با UGC چی هست؟

  • امین اسم زاده

   هر دو به معنای محتوای تولید شده توسط کاربر هست، UCC مخفف User-Created Content هست و UGC مخفف User-Generated Content که معنای مشابهی دارند.

 3. همکاری با اینفلوئنسر هم به نوعی UGC میشه؟

  • امین اسم زاده

   کمی به هم شباهت دارند ولی UGC دامنه وسیع تری رو دربرمی گیره، مقرون به صرفه هست و گاها قابل اعتمادتر هست.

 4. عکس های داخل سازمانی هم UGC به حساب میرن؟

  • امین اسم زاده

   بله، این عکس ها هم به نوعی محتواهای تولید شده توسط کارمندان یا همکاران و به عبارتی همون UGC هستند.

 5. محتوای تولید شده توسط کاربر هزینه هم داره؟

  • امین اسم زاده

   کم هزینه ترین شکل بازاریابی هست ولی ممکن هست که برای اخذ اجازه و رضایت یک کاربر نیاز به پرداخت هزینه باشه.

 6. میشه چندتا ابزار برای ردیابی هشتگ و محتوای تولید شده توسط کاربر معرفی کنید؟

  • امین اسم زاده

   به راحتی در خود اینستاگرام میتونید هشتگ ها رو ردیابی و دنبال کنید. علاوه بر اینستاگرام از ابزارهایی مثل Tagboard و Talkwalker هم مناسب انجام این کار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *