فالوور بگیر اینستاگرام

در هنگام دانلود اپ فالوور بگیر از Google Play حتما فیلتر شکن خود را روشن کنید.

در حال آماده سازی بخش درآمدزایی اپ هستیم. در این روش روزی کمتر از یک ساعت زمان لازم هست. عزیزانی که در اپ ثبت نام کنند و موارد گفته شده رو انجام دهند در اولویت سیستم درآمدزایی قرار می گیرند.

پلن دریافت سکه از فالوور بگیر پیک فالوو

برای دریافت فالوور و لایک

1سکه = 1 لایک
2 سکه = 1 فالوو

برای سفارش لایک و فالوو

1 فالوو = 2 سکه
1 لایک = 1 سکه

این یعنی برای هر لایکی که انجام دادین میتونید 1 لایک برای پست خودتون درخواست بدین.

اولین فالوور بگیر ایرانی که میتوانید روزی تا 5000 سکه جمع کرده و برای پیج خود سفارش لایک و فالوو داشته باشید.

هم چنین میتوانید با فروش سکه هایی که جمع کردین کسب درآمد داشته باشید.

کلیه مراحل دریافت سکه اتومات هست و شما با اضافه کردن اکانت به فالوور بگیر پیک فالوو و درخواست فالوو و لایک اتومات میتوانید روزانه تا 5000 سکه بدست آورید. این یعنی سفارش 5k لایک باکیفیت. قیمت این لایک در بازار حداقل 10 هزار تومان هست. یعنی روزانه حداکثر نیم ساعت کار میتوانید 50 هزار تومان درآمد داشته باشید.

عکس های از محیط برنامه فالوور بگیر

آموزشات گام به گام اپلیکیشن پیک فالو

پیک فالو اولین و بهترین اپلیکیشن فالوور بگیر در ایران ، است که می توانید به طور رایگان از امکانات آن استفاده کرده و روزانه 5000 سکه جمع کنید؛ با استفاده از این سکه ها می توانید سفارش فالوور و لایک ثبت کرده و حتی در آینده کسب درآمد داشته باشید.

دانلود اپلیکیشن فالوور بگیر پیک فالو

گام اول

با کلیک بر روی دکمه زیر برنامه فالوور بگیر پیک فالو را به طور رایگان دریافت نمایید. بهتره در این مرحله فیلترشکن خود را روشن کنید.

ثبت نام در اپلیکیشن پیک فالو

گام دوم
برای ثبت نام یا ساخت اکانت در برنامه پیک فالو تنها نیاز است شماره همراه و ایمیل تان را وارد کرده و برای اکانت خود رمز بگذارید.

افزودن پیج اینستاگرام

گام سوم

شما می توانید تا 5 پیج اینستاگرام را وارد برنامه پیک فالو کنید.

به شما توصیه می کنیم پیج اصلی خود را وارد برنامه نکرده و از پیج های فیک استفاده نمایید.

با افزایش کیفیت پیج، می توانید سکه بیشتری دریافت کنید.

منظور از پیج با کیفیت، پیجی است که دارای عکس پروفایل، اسم و بیو ایرانی و تعدادی پست باشد.

لطفا توجه کنید رمز پیج شما در برنامه ذخیره نمی شود؛ بنابراین از این بابت نگرانی نداشته باشید.

فالو و لایک دستی

گام چهارم

شما می توانید با استفاده از پیج هایی که وارد اکانتتان کردید، فالو و لایک انجام دهید؛ به ازای هر فالو دو سکه و هر لایک یک سکه دریافت خواهید کرد.

فعال کردن قابلیت فالو و لایک خودکار

گام پنجم

با فعال کردن قابلیت فالو و لایک خودکار، برنامه به طور اتومات با استفاده از پیج های شما فالو و لایک انجام می دهد در این حین نیاز نیست برنامه را باز نگه دارید برای مثال می توانید سایر شبکه های اجتماعی مثل واتس اپ یا اینستاگرام خود را چک کنید.

به این ترتیب سکه های بیشتری دریافت خواهید کرد؛ تنها نیاز است در این حین اینترنت خود را روشن بگذارید.

در رابطه با میزان مصرف اینترنت خود نگران نباشید؛ چرا که برنامه پیک فالو بهینه بوده و میزان مصرف اینترنت آن حداقل می باشد در حد دانلود چند عکس.

در آخر

گام ششم
در آخر با استفاده از سکه هایی که دریافت کرده اید، می توانید برای پیج اینستاگرامی خود و دیگران سفارش فالوور و لایک ثبت نمایید.

در آینده

گام هفتم

در آینده با فروش سکه ها به ما می توانید کسب درآمد داشته باشید.

سوالات متداول راجب اپ فالوور بگیر

آیا فالوور بگیر نامحدود میباشد؟

برای دریافت فالوور محدودیتی وجود ندارد. میتوانید از فالوور بگیر نامحدود پیک فالوو هر روز پیج خود رو رشد دهید.

آیا فالوور بگیر پر سرعتی میباشد؟

اپ پیک فالوو سرعت خوبی دارد و جزو فالوور بگیر های پر سرعت دنیا میباشد.

آیا فالوور بگیر حرفه ای هست؟

بی شک جزو اولین فالوور بگیر های حرفه ای هست که بصورت اتومات میتوانید به کسب درآمد بپردازید.

آیا فالوور بگیر اینستاگرام با سکه هست؟

اکثر برنامه های فالوور بگیر با سکه کار می کنند و پیک فالوو هم از آنها مستثنی نیست. این اپ هم جرو فالوور بگیر اینستاگرام با سکه میباشد.

فالوور بگیر اینستاگرام مشکلی برای اکانت من به وجود نمی آورد؟

خیر; اگر فالوور بگیر اینستاگرام ما را انتخاب نمایید و روزانه تعداد بسیار زیادی فالوور دریافت نکنید مشکلی برای اکانت شما ایجاد نمیشود.

آیا برای همیشه باید از برنامه فالوور بگیر اینستاگرام استفاده نمایید تا بتوانیم فالوورهای های زیادی به دست آورم؟

نیازی نیست همیشه از برنامه فالوور بگیر اینستاگرام استفاده نمایید زیرا با بالا رفتن تعاملات پیج دیگر نیازی به استفاده از این برنامه نمیباشد و افراد به طو ارگانیک شما را فالوو میکنند.

پیک فالوو ، بهترین و باصرفه ترین برنامه فالوور بگیر در ایران

استفاده از فالوور بگیر اینستاگرام چه فایده ای دارد؟

بالا بردن فالوورها از طریق روش های ارگانیک میتواند بسیار زمانبر باشد و در بسیاری از مواقع باید هزینه زیادی برای تبلیغات بپردازید. اما با استفاده از برنامه فالور بگیر اینستاگرام بدون پرداخت هزینه و در مدت زمان کمی میتوانید فالوورهای بسیار زیادی به پیج خود اضافه کنید.

با فعالیت روزانه میتوانید تا 1k فالور فعال جذب پیجتان کنید.

بدون هیچ سر در گمی و راحتی در کار با پنل

دارای پشتیبانی میباشد.

رزوانه با نیم ساعت فعالیت تا 100 هزار تومان میتوانید درآمد داشته باشید

چرا باید از برنامه فالوور بگیر اینستاگرام استفاده کنیم؟

پیشرفت و کسب درآمد بالا در اینستاگرام برای بسیاری از کاربران به یک آرزو تبدیل شده است. زیرا رقابت بین کسب و کارهای مختلف بسیار زیاد میباشد و تمامی افراد نمیتوانند به راحتی کسب درآمد کنند.

البته باید این را نیز مطرح نماییم که افزایش فالوور و گسترش پیج عملی دور از ذهن نیست و تنها باید برای آن هزینه و زمان صرف کنید. اما در همین حین ممکن است رقیبان بسیار زیادی از شما پیشی بگیرند و همین موضوع باعث شود شما ناامید شوید و پیج خود را رها کنید. اما اگر در ابتدا به کمک برنامه فالوور بگیر اینستاگرام فالوورهای خود را افزایش داده و سپس به کمک روشهای ارگانیک پیج خود را گسترش دهید، روند رشد پیج بسیار سریع تر خواهد شد.

فالوور بگیر اینستاگرام با سکه

فالوور بگیر اینستاگرام پیک فالوو بهترین و تکمیل ترین برنامه فالوور بگیر در ایران میباشد که میتوانید بدون هزینه از تمامی امکانات این برنامه استفاده نمایید و در کمترین زمان فالوور های خود را افزایش دهید.

فالوور بگیر ضد بلاک پیک فالوو باکیفیت ترین در ایران

بهترین برنامه فالوور بگیر را از ما بخواهید زیرا...

برنامه فالوور بگیر پیک فالوو کاملا بدون مشکل و پرسرعت میباشد. شما به کمک این برنامه میتوانید فالوورهایی کاملا واقعی را دریافت نموده و تعاملات پیج را بالا ببرید. به طور کلی برنامه فالوور بگیر بی نهایت ما برای افرادی که میخواهند از یک برنامه کامل و بی عیب و نقص برای بالا بردن تعداد فالوورهای خود استفاده کنند بسیار کارآمد خواهد بود.

برنامه فالوور بگیر چگونه کار میکند؟

شما در ابتدا باید برنامه فالوور بگیر اینستاگرام را دانلود و نصب نمایید. پس از نصب شما به صفحه اینستاگرام منتقل می شوید و از طریق آن وارد حساب کاربری خود شده و باید مشخصات اکانت را وارد نمایید.

اکنون میزکار اکانت خود را مشاهده خواهید نمود. شما باید از طریق این برنامه افراد مختلفی را فالوو کنید تا بتوانید سکه جمع آوری کنید و سپس به کمک سکه ها، برای پیج خود فالوور سفارش دهید.

برای اینکه بتوانید سکه های خود را افزایش دهید باید وارد بخش سکه بگیر شده و شروع به فالوو کردن اکانت ها کنید. پس از آن با سکه های به دست آمده وارد بخش فالوور بگیر شوید و درخواست دریافت فالوور کنید.

4 8 رای ها
guest
6 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده همه دیدگاه ها