لایک بگیر اینستاگرام

هنگام استفاده از اپ لایک بگیر از Google Play حتما فیلتر شکن خود را روشن کنید.
در حال آماده سازی بخش درآمدزایی اپ هستیم. در این روش روزی کمتر از یک ساعت زمان لازم هست. عزیزانی که در اپ ثبت نام کنند و موارد گفته شده رو انجام دهند در اولویت سیستم درآمدزایی قرار می گیرند.

دریافت سکه از لایک بگیر

برای دریافت فالوور و لایک
1 سکه = 1 لایک
2 سکه = 1 فالو
برای سفارش لایک و فالوور
1 فالو = 2 سکه
1 لایک = 1 سکه
با توجه به موارد بالا شما عزیزان به ازای هر لایک می توانید یک لایک سفارش دهید.
Pick Follow Official Logo profile
تنها اپ لایک بگیر ایرانی که امکان جمع کردن روزانه بیش از 6000 سکه در آن وجود دارد. می توانید با استفاده از سکه ها سفارش لایک و فالو ثبت کنید.
هم چنین میتوانید از طریق فروش سکه ها درآمد داشته باشید.
تمامی مراحل دریافت سکه اتومات هست. تنها کافیه اکانت های خود را به لایک بگیر اضافه کرده و لایک اتومات را فعال کنید؛ بدین ترتیب میتوانید روزی 5000 سکه بدست آورید. این یعنی سفارش 5k لایک باکیفیت. قیمت این لایک در بازار حداقل 10 هزار تومان هست. یعنی روزانه حداکثر نیم ساعت کار میتوانید 50 هزار تومان درآمد داشته باشید.

عکس های از محیط برنامه لایک بگیر

آموزشات گام به گام اپلیکیشن پیک فالو

پیک فالو اولین اپلیکیشن لایک بگیر رایگان در ایران ، است که از طریق آن می توانید سفارش لایک ثبت کنید و همچنین با فروش سکه های جمع آوری کرده درآمد داشته باشید.

لایک بگیر، بهترین و باصرفه ترین برنامه افزایش لایک اینستاگرام رایگان در ایران

برای دریافت فالوور بگیر اینستاگرام کلیک کنید.

بهترین برنامه لایک بگیر را از ما بخواهید زیرا ....

با فعالیت روزانه میتوانید تا 1k لایک فعال جذب پیجتان کنید.

بدون هیچ سر در گمی و راحتی در کار با پنل

دارای پشتیبانی میباشد.

رزوانه با نیم ساعت فعالیت تا 100 هزار تومان میتوانید درآمد داشته باشید

سوالات متداول راجع به اپ لایک بگیر

آیا لایک بگیر نامحدود میباشد؟

برای دریافت لایک محدودیتی وجود ندارد. میتوانید از لایک بگیر نامحدود هر روز پیج خود رو رشد دهید.

آیا افزایش لایک اینستاگرام رایگان پر سرعت میباشد؟

اپ لایک بگیر سرعت خوبی دارد و جزو لایک بگیر های پر سرعت دنیا میباشد.

آیا لایک بگیر حرفه ای هست؟

بی شک جزو اولین لایک بگیر های حرفه ای هست که بصورت اتومات میتوانید به کسب درآمد بپردازید.

آیا لایک بگیر اینستاگرام با سکه هست؟

اکثر برنامه های لایک بگیر با سکه کار می کنند و پیک لایک هم از آنها مستثنی نیست. این اپ هم جرو لایک بگیر اینستاگرام با سکه میباشد.

افزایش لایک اینستاگرام رایگان مشکلی برای اکانت من به وجود نمی آورد؟

خیر; اگر لایک بگیر اینستاگرام ما را انتخاب نمایید و روزانه تعداد بسیار زیادی لایک دریافت نکنید مشکلی برای اکانت شما ایجاد نمیشود.

آیا برای همیشه باید از برنامه لایک بگیر اینستاگرام استفاده نمایید تا بتوانیم لایک‌های های زیادی به دست آورم؟

نیازی نیست همیشه از برنامه لایک بگیر اینستاگرام استفاده نمایید زیرا با بالا رفتن تعاملات پیج دیگر، میزان لایک افزایش پیدا میکند.

لایک بگیر اینستاگرام​ فالووران

احتمالا شما یکی از علاقه‌مندان اینستاگرام هستید؛ اگر همینطوره با ما همراه باشید؛ همان طور که می‌دانید این اپلیکیشن، پلتفرم است که می‌توان با آن عکس‌ها و ویدئوهای مختلفی را به اشتراک گذاشت. در طرف مقابل مخاطبان می‌توانند نسبت به عکس‌ها و ویدئوها میزان علاقه‌مندی خود را نشان دهند.

تمامی عکس‌ها و ویدئوهای به اشتراک گذاشته شده توسط فالوورها Like می‌شوند. همین امر سبب رقابت بین پیج‌های مختلف می‌شود.به بیانی دیگر می‌توان گفت که هر پست با مقدار لایک‌هایی که دارد اهمیت پیدا می‌کند. به خصوص زمانی که شما یک بلاگر یا اینفلوئنسر باشید به لایک اهمیت ویژه‌ای می‌دهید.

مسلماً برای دیده شدن کسب و کار شما نیاز است که پست‌هایتان مقدار زیادی لایک بگیرد. چرا که هرچه مقدار لایک‌های شما بیشتر باشد بدون شک میزان دیده شدن نیز افزایش پیدا می‌کند.

لایک بگیر اینستاگرام رایگان

در حال حاضر و با پیشرفت علم اپلیکیشن‌های مختلفی به وجود آمده‌اند که با کمک آنها می‌توان مقدار لایک هر پست را افزایش داد. لایک بگیر اینستاگرام رایگان یکی از این اپلیکیشن‌هاست که به شدت در بین افراد به محبوبیت رسیده است.

با استفاده از لایک بگیر اینستاگرام رایگان می‌توانید بدون هزینه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن تعداد لایک واقعی پست‌های خود را بیشتر کنید. برای دریافت برنامه لایک بگیر تنها کافی است از مارکت‌های ایرانی اقدام به دانلود کنید.

معرفی لایک بگیر اینستاگرام رایگان سکه

برنامه لایک بگیر یک برنامه ایرانی است که برای افزایش تعداد لایک‌ها در اینستاگرام به کار می‌رود. این اپلیکیشن ایرانی به منظور استفاده در گوشی‌های اندروید طراحی شده است. از طرفی افراد می‌توانند بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای لایک بگیر را دانلود کرده و از آن استفاده کنند.

به بیانی دیگر با لایک بگیر اینستاگرام رایگان سکه می‌توان با کمک افراد حقیقی، میزان لایک را افزایش داد. منظور از افراد حقیقی افرادی هستند که همانند شما در اینستاگرام فعال هستند و حضور واقعی دارند. در صورتی که برخی از اپلیکیشن‌ها توسط ربات‌ها، میزان لایک را افزایش می‌دهند. اتفاقا پس از مدتی ریزش زیاد پیدا می‌کنند و عملاً چیزی از لایک‌های اعمال شده برای شما باقی نمی‌ماند. خوشبختانه لایک بگیر چنین نیست و پست‌های شما را از طریق افراد حقیقی لایک می‌کند.

پس تحقیقات و تجربیات نشان می‌دهد که می‌توانید با خیال راحت از این اپ محبوب و کاربردی استفاده کنید بدون آنکه هزینه‌ای را پرداخت کنید.

نحوه کار با اپلیکیشن لایک بگیر

افرادی که تابه‌حال با اپلیکیشن افزایش لایک اینستاگرام رایگان یا اپلیکیشن‌های مشابه کار نکرده‌اند نگرانی‌هایی در این خصوص دارند. برای کار با این اپلیکیشن در اولین قدم نیاز است که لایک بگیر را دانلود کرده و بر روی گوشی خود نصب کنید. بعد از نصب برنامه از شما نام کاربری و پسورد خواسته می‌شود که در این قسمت می‌بایست اطلاعات اکانت اینستاگرام خود را وارد کنید.

لازم است گفته شود که به منظور دریافت لایک یا هر خدمات دیگری می‌بایست مقدار سکه‌های خود را افزایش دهید. میزان سکه‌‌ها از طریق لایک پست دیگران افرایش پیدا می‌کند. البته گفته شود که پس از ورود به برنامه به شما ۱۰ سکه داده می‌شود.

سپس برای دریافت لایک گزینه لایک بگیر را از قسمت پایین سمت راست انتخاب کرده و میزان لایک موردنیاز را وارد می‌کنید. در ضمن حداقل میزان لایک درخواستی ۳۰ عدد است و کمتر از آن امکان دریافت لایک وجود ندارد.

برای اینکه بتوانید میزان لایک موردنظر را ثبت کنید نیاز است که ۶۰ سکه داشته باشید. همان طور که اشاره کردیم می‌توانید با لایک پست‌هایی که به شما نمایش داده می‌شود مقدار سکه خود را افرایش دهید.

البته راه دیگری هم برای افزایش سکه وجود دارد که آن نیز پرداخت مبلغ مشخصی است که لایک بگیر برای شما تعیین کرده است. پس از دریافت سکه می‌توانید به قسمت “لایک بگیر” رفته و پست موردنظر خود را انتخاب کنید.

قابلیت‌های بهترین لایک بگیر اینستاگرام رایگان

بدون شک هر اپلیکیشنی، مزیت‌های خاص خود را دارد. اپلیکشن لایک بگیر از این قضیه نه تنها مستثنی نیست بلکه با مزیت‌های رقابتی و هیجان انگیز توانسته‌ است بیشترین توجه را به خود جلب کند. شاید جاهای مختلفی اسم برنامه لایک بگیر را شنیده باشید اما تمایز آن را با دیگر برنامه‌ها ندانید. در ادامه دقیقا قصد داریم به سوال شما پاسخ دهیم تا با مزایا بهترین لایک بگیر اینستاگرام رایگان آشنا شوید.

  • امکان دریافت سکه با لایک پست‌های دیگران
  • بازدید پروفایل و لایک پست‌های شما توسط افراد حقیقی و فعال
  • دسترسی کامل به خدمات مختلف
  • استفاده راحت از برنامه لایک بگیر
  • امکان خرید سکه به صورت آنی و درون برنامه‌ای
  • افرایش تعداد لایک ها به صورت طبیعی
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده همه دیدگاه ها

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای