شماره مجازی فالووران
الجزایر

پیش شماره تلفن کشور الجزایر

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور الجزایر 213+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در الجزایر استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی الجزایر را دارید، باید ابتدا 213+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


الجزایر دارای پیش شماره تلفن با کد 213 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در الجزایر حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره الجزایر که 00213 یا 213+ هست استفاده شود.

213+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور الجزایر است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور الجزایر

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (213+) کشور الجزایر

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 21300 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور الجزایر (algeria)

لیست کد تلفن شهرهای الجزایر در حال اضافه شدن هستند…