شماره مجازی فالووران
استرالیا

پیش شماره تلفن کشور استرالیا

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور استرالیا 61+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در استرالیا استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی استرالیا را دارید، باید ابتدا 61+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


استرالیا دارای پیش شماره تلفن با کد 61 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در استرالیا حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره استرالیا که 0061 یا 61+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور استرالیا (Australia)

نام شهر پیش شماره تلفن شهر
آدلاید (Adelaide) 08
بریزبن (Brisbane) 07
تاونزویل (Townsville) 07
داروین (Darwin) 08
سانشاین کوست (Sunshine Coast) 07
سیدنی (Sydney) 02
ملبورن (Melbourne) 03
نیوکاسل (Newcastle) 02
هوبارت (Hobart) 03
ولونگونگ (Wollongong) 02
پرت (Perth) 08
کانبرا (Canberra) 02
کرنز (Cairns) 07
گلد کوست (Gold Coast) 07
گیلانگ (Geelong) 03

61+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور استرالیا است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور استرالیا

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (61+) کشور استرالیا

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 6100 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور استرالیا (australia)

لیست کد تلفن شهرهای استرالیا در حال اضافه شدن هستند…