شماره مجازی فالووران
باهاما

پیش شماره تلفن کشور باهاما

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور باهاما 1-242+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در باهاما استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی باهاما را دارید، باید ابتدا 1-242+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


باهاما دارای پیش شماره تلفن با کد 1-242 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در باهاما حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره باهاما که 001-242 یا 1-242+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور باهاما (Bahamas)

لیست کد تلفن شهرهای باهاما در حال اضافه شدن هستند…


1-242+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور باهاما است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور باهاما

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (1-242+) کشور باهاما

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 1-24200 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور باهاما (bahamas)

لیست کد تلفن شهرهای باهاما در حال اضافه شدن هستند…