شماره مجازی فالووران
باربادوس

پیش شماره تلفن کشور باربادوس

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور باربادوس 1-246+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در باربادوس استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی باربادوس را دارید، باید ابتدا 1-246+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


باربادوس دارای پیش شماره تلفن با کد 1-246 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در باربادوس حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره باربادوس که 001-246 یا 1-246+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور باربادوس (Barbados)

لیست کد تلفن شهرهای باربادوس در حال اضافه شدن هستند…


1-246+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور باربادوس است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور باربادوس

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (1-246+) کشور باربادوس

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 1-24600 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور باربادوس (barbados)

لیست کد تلفن شهرهای باربادوس در حال اضافه شدن هستند…