شماره مجازی فالووران
بوتان

پیش شماره تلفن کشور بوتان

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور بوتان 975+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در بوتان استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی بوتان را دارید، باید ابتدا 975+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


بوتان دارای پیش شماره تلفن با کد 975 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در بوتان حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره بوتان که 00975 یا 975+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور بوتان (Bhutan)

نام شهر پیش شماره تلفن شهر
تراشی یانگتسه (Trashiyangtse) 4
تراشیگانگ (Trashigang) 4
تیمفو (Thimphu) 2
جاکار ( Jakar) 3
سامدروپ جونگخار (Samdrup Jongkhar) 7
وانگدی فودرانگ (Wangdue Phodrang) 2
پارو (Paro) 8
پماگاتشل (Pemagatshel) 7
پوناخا (Punakha) 2
گلیفو (Gelephu) 6

975+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور بوتان است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور بوتان

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (975+) کشور بوتان

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 97500 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور بوتان (bhutan)

لیست کد تلفن شهرهای بوتان در حال اضافه شدن هستند…