شماره مجازی فالووران
کامرون

پیش شماره تلفن کشور کامرون

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور کامرون 237+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در کامرون استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی کامرون را دارید، باید ابتدا 237+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


کامرون دارای پیش شماره تلفن با کد 237 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در کامرون حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره کامرون که 00237 یا 237+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور کامرون (Cameroon)

لیست کد تلفن شهرهای کامرون در حال اضافه شدن هستند…


237+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور کامرون است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور کامرون

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (237+) کشور کامرون

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 23700 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور کامرون (cameroon)

لیست کد تلفن شهرهای کامرون در حال اضافه شدن هستند…