شماره مجازی فالووران
جزایر کیمن

پیش شماره تلفن کشور جزایر کیمن

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور جزایر کیمن 1-345+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در جزایر کیمن استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی جزایر کیمن را دارید، باید ابتدا 1-345+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


جزایر کیمن دارای پیش شماره تلفن با کد 1-345 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در جزایر کیمن حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره جزایر کیمن که 001-345 یا 1-345+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور جزایر کیمن (Cayman Islands)

لیست کد تلفن شهرهای جزایر کیمن در حال اضافه شدن هستند…


1-345+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور جزایر کیمن است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره جزایر کیمن

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (1-345+) کشور جزایر کیمن

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 1-34500 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور جزایر کیمن (cayman-islands)

لیست کد تلفن شهرهای جزایر کیمن در حال اضافه شدن هستند…