شماره مجازی فالووران
هائیتی

پیش شماره تلفن کشور هائیتی

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور هائیتی 509+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در هائیتی استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی هائیتی را دارید، باید ابتدا 509+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


هائیتی دارای پیش شماره تلفن با کد 509 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در هائیتی حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره هائیتی که 00509 یا 509+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور هائیتی (Haiti)

لیست کد تلفن شهرهای هائیتی در حال اضافه شدن هستند…


509+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور هائیتی است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور هائیتی

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (509+) کشور هائیتی

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 50900 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور هائیتی (haiti)

لیست کد تلفن شهرهای هائیتی در حال اضافه شدن هستند…