شماره مجازی فالووران
هندوراس

پیش شماره تلفن کشور هندوراس

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور هندوراس 504+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در هندوراس استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی هندوراس را دارید، باید ابتدا 504+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


هندوراس دارای پیش شماره تلفن با کد 504 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در هندوراس حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره هندوراس که 00504 یا 504+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور هندوراس (Honduras)

لیست کد تلفن شهرهای هندوراس در حال اضافه شدن هستند…


504+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور هندوراس است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور هندوراس

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (504+) کشور هندوراس

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 50400 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور هندوراس (honduras)

لیست کد تلفن شهرهای هندوراس در حال اضافه شدن هستند…