شماره مجازی فالووران
هنگ کنگ

پیش شماره تلفن کشور هنگ کنگ

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور هنگ کنگ 852+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در هنگ کنگ استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی هنگ کنگ را دارید، باید ابتدا 852+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


هنگ کنگ دارای پیش شماره تلفن با کد 852 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در هنگ کنگ حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره هنگ کنگ که 00852 یا 852+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور هنگ کنگ (Hong Kong)

لیست کد تلفن شهرهای هنگ کنگ در حال اضافه شدن هستند…


852+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور هنگ کنگ است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور هنگ کنگ

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (852+) کشور هنگ کنگ

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 85200 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور هنگ کنگ (hong-kong)

لیست کد تلفن شهرهای هنگ کنگ در حال اضافه شدن هستند…