شماره مجازی فالووران
اردن

پیش شماره تلفن کشور اردن

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور اردن 962+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در اردن استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی اردن را دارید، باید ابتدا 962+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


اردن دارای پیش شماره تلفن با کد 962 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در اردن حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره اردن که 00962 یا 962+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور اردن (Jordan)

نام شهر پیش شماره تلفن شهر
اربد (Irbid) 2
البتراء (Petra) 3
الرمثا ( Ramtha) 2
الزرقاء ( Zarqa) 5
السلط ( Salt) 5
الطفیلة (Tafilah) 3
العقبة (Aqaba) 3
الکرک ( Karak) 3
جرش ( Jerash) 2
عجلون (Ajloun) 2
عمان (Amman) 6
مادبا (Madaba) 5
معان (Maan) 3

962+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور اردن است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور اردن

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (962+) کشور اردن

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 96200 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور اردن (jordan)

لیست کد تلفن شهرهای اردن در حال اضافه شدن هستند…