شماره مجازی فالووران
لیبریا

پیش شماره تلفن کشور لیبریا

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور لیبریا 231+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در لیبریا استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی لیبریا را دارید، باید ابتدا 231+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


لیبریا دارای پیش شماره تلفن با کد 231 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در لیبریا حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره لیبریا که 00231 یا 231+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور لیبریا (Liberia)

لیست کد تلفن شهرهای لیبریا در حال اضافه شدن هستند…


231+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور لیبریا است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور لیبریا

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (231+) کشور لیبریا

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 23100 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور لیبریا (liberia)

لیست کد تلفن شهرهای لیبریا در حال اضافه شدن هستند…