شماره مجازی فالووران
لیتوانی

پیش شماره تلفن کشور لیتوانی

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور لیتوانی 370+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در لیتوانی استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی لیتوانی را دارید، باید ابتدا 370+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


لیتوانی دارای پیش شماره تلفن با کد 370 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در لیتوانی حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره لیتوانی که 00370 یا 370+ هست استفاده شود.

370+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور لیتوانی است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور لیتوانی

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (370+) کشور لیتوانی

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 37000 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور لیتوانی (lithuania)

لیست کد تلفن شهرهای لیتوانی در حال اضافه شدن هستند…