شماره مجازی فالووران
ماکائو

پیش شماره تلفن کشور ماکائو

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور ماکائو 853+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در ماکائو استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی ماکائو را دارید، باید ابتدا 853+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


ماکائو دارای پیش شماره تلفن با کد 853 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در ماکائو حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره ماکائو که 00853 یا 853+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور ماکائو (Macau)

لیست کد تلفن شهرهای ماکائو در حال اضافه شدن هستند…


853+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور ماکائو است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور ماکائو

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (853+) کشور ماکائو

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 85300 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور ماکائو (macau)

لیست کد تلفن شهرهای ماکائو در حال اضافه شدن هستند…