icon
تلگرام پرمیوم رایگان با عضویت در کانال فالووران 
شماره مجازی فالووران
مونته‌نگرو

پیش شماره تلفن کشور مونته‌نگرو

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور مونته‌نگرو 382+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در مونته‌نگرو استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی مونته‌نگرو را دارید، باید ابتدا 382+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


مونته‌نگرو دارای پیش شماره تلفن با کد 382 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در مونته‌نگرو حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره مونته‌نگرو که 00382 یا 382+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور مونته‌نگرو (Montenegro)

نام شهر پیش شماره تلفن شهر
اولسینج (Ulcinj ) 30
بار (Bar ) 30
بودوا (Budva ) 33
بیلو پولیه (Bijelo Polje ) 50
تیوات (Tivat ) 32
ستینیه (Cetinje ) 41
نیکشیچ (Nikšić ) 40
هرسگ نووی (Herceg Novi ) 31
پودگوریتسا (Podgorica ) 20
کوتور (Kotor ) 32

382+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور مونته‌ نگرو است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور مونته‌ نگرو

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (382+) کشور مونته‌ نگرو

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 38200 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور مونته‌ نگرو (montenegro)

لیست کد تلفن شهرهای مونته‌ نگرو در حال اضافه شدن هستند…