شماره مجازی فالووران
نیکاراگوئه

پیش شماره تلفن کشور نیکاراگوئه

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور نیکاراگوئه 505+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در نیکاراگوئه استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی نیکاراگوئه را دارید، باید ابتدا 505+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


نیکاراگوئه دارای پیش شماره تلفن با کد 505 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در نیکاراگوئه حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره نیکاراگوئه که 00505 یا 505+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور نیکاراگوئه (Nicaragua)

لیست کد تلفن شهرهای نیکاراگوئه در حال اضافه شدن هستند…


505+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور نیکاراگوئه است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور نیکاراگوئه

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (505+) کشور نیکاراگوئه

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 50500 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور نیکاراگوئه (nicaragua)

لیست کد تلفن شهرهای نیکاراگوئه در حال اضافه شدن هستند…