شماره مجازی فالووران
مقدونیه شمالی

پیش شماره تلفن کشور مقدونیه شمالی

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور مقدونیه شمالی 289+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در مقدونیه شمالی استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی مقدونیه شمالی را دارید، باید ابتدا 289+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


مقدونیه شمالی دارای پیش شماره تلفن با کد 289 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در مقدونیه شمالی حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره مقدونیه شمالی که 00289 یا 289+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور مقدونیه شمالی (North Macedonia)

نام شهر پیش شماره تلفن شهر
استرومیتسا (Strumica ) 34
اسکوپیه (Skopje ) 2
اشتیپ (Štip ) 32
اوهرید (Ohrid ) 46
بیتولا (Bitola ) 47
تتووو (Tetovo ) 44
ولس (Veles ) 43
پریلپ (Prilep ) 48
کومانووو (Kumanovo ) 31
گوستیوار (Gostivar ) 42

289+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور مقدونیه شمالی است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور مقدونیه شمالی

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (289+) کشور مقدونیه شمالی

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 28900 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور مقدونیه شمالی (north-macedonia)

لیست کد تلفن شهرهای مقدونیه شمالی در حال اضافه شدن هستند…