شماره مجازی فالووران
پرو

پیش شماره تلفن کشور پرو

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور پرو 51+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در پرو استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی پرو را دارید، باید ابتدا 51+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


پرو دارای پیش شماره تلفن با کد 51 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در پرو حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره پرو که 0051 یا 51+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور پرو (Peru)

نام شهر پیش شماره تلفن شهر
آرکیپا (Arequipa) 54
آیاکوچو (Ayacucho) 66
ایکیتوس (Iquitos) 65
تاکنا (Tacna) 52
تروخیو (Trujillo) 44
لیما (Lima) 1
هوانکایو (Huancayo) 64
پوکالپا (Pucallpa) 61
پیورا (Piura) 73
چیکلایو (Chiclayo) 74
کایائو (Callao) 1
کوسکو (Cusco) 84

51+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور پرو است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور پرو

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (51+) کشور پرو

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 5100 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور پرو (peru)

لیست کد تلفن شهرهای پرو در حال اضافه شدن هستند…