شماره مجازی فالووران
فیلیپین

پیش شماره تلفن کشور فیلیپین

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور فیلیپین 63+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در فیلیپین استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی فیلیپین را دارید، باید ابتدا 63+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


فیلیپین دارای پیش شماره تلفن با کد 63 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در فیلیپین حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره فیلیپین که 0063 یا 63+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور فیلیپین (Philippines)

نام شهر پیش شماره تلفن شهر
آنجلس سیتی (Angeles City) 45
ایلویلو سیتی ( Iloilo City) 33
باتانگاس سیتی (Batangas City) 43
باسیگ (Pasig) 2
باکولود (Bacolod) 34
باگیو (Baguio) 74
داوائو سیتی ( Davao City) 82
زامبوآنگا سیتی (Zamboanga City) 62
سبو سیتی (Cebu City) 32
لاگونا (Laguna) 49
ماندالویونگ (Mandaluyong) 2
مانیل (Manila) 2
ماکاتی (Makati) 2
کالوکان (Caloocan) 2
کوئزون سیتی (Quezon City) 2

63+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور فیلیپین است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور فیلیپین

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (63+) کشور فیلیپین

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 6300 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور فیلیپین (philippines)

لیست کد تلفن شهرهای فیلیپین در حال اضافه شدن هستند…