شماره مجازی فالووران
پورتوریکو

پیش شماره تلفن کشور پورتوریکو

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور پورتوریکو 939+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در پورتوریکو استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی پورتوریکو را دارید، باید ابتدا 939+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


پورتوریکو دارای پیش شماره تلفن با کد 939 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در پورتوریکو حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره پورتوریکو که 00939 یا 939+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور پورتوریکو (Puerto Rico)

لیست کد تلفن شهرهای پورتوریکو در حال اضافه شدن هستند…


939+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور پورتوریکو است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور پورتوریکو

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (939+) کشور پورتوریکو

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 93900 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور پورتوریکو (puerto-rico)

لیست کد تلفن شهرهای پورتوریکو در حال اضافه شدن هستند…