شماره مجازی فالووران
ساموآ

پیش شماره تلفن کشور ساموآ

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور ساموآ 685+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در ساموآ استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی ساموآ را دارید، باید ابتدا 685+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


ساموآ دارای پیش شماره تلفن با کد 685 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در ساموآ حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره ساموآ که 00685 یا 685+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور ساموآ (Samoa)

لیست کد تلفن شهرهای ساموآ در حال اضافه شدن هستند…


685+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور ساموآ است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور ساموآ

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (685+) کشور ساموآ

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 68500 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور ساموآ (samoa)

لیست کد تلفن شهرهای ساموآ در حال اضافه شدن هستند…