شماره مجازی فالووران
عربستان سعودی

پیش شماره تلفن کشور عربستان سعودی

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور عربستان سعودی 966+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در عربستان سعودی استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی عربستان سعودی را دارید، باید ابتدا 966+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


عربستان سعودی دارای پیش شماره تلفن با کد 966 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در عربستان سعودی حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره عربستان سعودی که 00966 یا 966+ هست استفاده شود.

966+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور عربستان است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور عربستان

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (966+) کشور عربستان

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 96600 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور عربستان (saudi-arabia)

لیست کد تلفن شهرهای عربستان در حال اضافه شدن هستند…