شماره مجازی فالووران
زامبیا

پیش شماره تلفن کشور زامبیا

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور زامبیا 260+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در زامبیا استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی زامبیا را دارید، باید ابتدا 260+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


زامبیا دارای پیش شماره تلفن با کد 260 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در زامبیا حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره زامبیا که 00260 یا 260+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور زامبیا (Zambia)

لیست کد تلفن شهرهای زامبیا در حال اضافه شدن هستند…


260+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور زامبیا است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور زامبیا

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (260+) کشور زامبیا

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 26000 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور زامبیا (zambia)

لیست کد تلفن شهرهای زامبیا در حال اضافه شدن هستند…