شماره مجازی فالووران
زیمبابوه

پیش شماره تلفن کشور زیمبابوه

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور زیمبابوه 263+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در زیمبابوه استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی زیمبابوه را دارید، باید ابتدا 263+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


زیمبابوه دارای پیش شماره تلفن با کد 263 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در زیمبابوه حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره زیمبابوه که 00263 یا 263+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور زیمبابوه (Zimbabwe)

لیست کد تلفن شهرهای زیمبابوه در حال اضافه شدن هستند…


263+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور زیمبابوه است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور زیمبابوه

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (263+) کشور زیمبابوه

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 26300 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور زیمبابوه (zimbabwe)

لیست کد تلفن شهرهای زیمبابوه در حال اضافه شدن هستند…