دانلود از اینستاگرام بدون محدودیت

دانلودر اینستاگرام فالووران(دانلود پست، استوری، ریلز و…)


  راهنمای گام به گام دانلود از اینستاگرام

  copy
  آدرس پست را کپی کنید

  آدرس پستی را که می‌خواهید دانلود کنید کپی کنید. از قسمت شِیر می توانید لینک پست رو کپی کنید.

  mouse
  در قسمت آدرس جایگذاری کنید

  لینک کپی شده را در قسمت آدرس بالای این صفحه قرار دهید و روی دکمه دانلود کلیک کنید. می توانید url را با Ctrl+V پیست کنید یا روی فیلد نگه دارید و روی گزینه paste کلیک کنید.

  cloud_download
  دانلود ویدیو

  لیستی از فایل های ویدئویی را برای دانلود دریافت خواهید کرد. این لیست حاوی برخی از کیفیت های ویدئویی است. با کلیک بر روی لینک دانلود با کیفیت دلخواه خود، فرآیند دانلود شروع می شود.

  دانلود از اینستاگرام باکیفیت اصلی

  با استفاده از دانلودر اینستاگرام فالووران، می‌توانید پست‌های مورد علاقه‌ خود را دانلود کنید. این ابزار قابلیت دانلود استوری،پست،ریلز و پروفایل را از اینستاگرام داراست و تنها کافی است که طبق دستورالعل بالا پیش برید. با استفاده از دانلودر اینستاگرام می‌توانید به صورت رایگان و با بالاترین سرعت ویدیوهای مورد نظر خود را دانلود کنید.

  دانلودر یوتیوب رو هم امتحان کن

  فالووران اولین سایت دانلود از اینستاگرام در ایران

  در حال حاضر نیاز به دانلود از اینستاگرام بیشتر شده است. فالووران با ابزار خود این امکان را فراهم کرده است که همه بتوانند بدون هیچگونه محدودیتی، با کیفیت اصلی و سرعت بالا کلیپ‌های موردنظر را دانلود کنند. در صورت بروز هرگونه سوال یا ابهام، می‌توانید با پشتیبانی فالووران تماس بگیرید.

  پرسش های متداول

  آیا استفاده از این ابزار رایگان است؟

  کلیه ابزارهای فالووران رایگان هستند و می‌توانید بدون هزینه از آن‌ها استفاده کنید.

  آیا فالووران امکان دانلود کلیپ‌هایی با فرمت‌های مختلف را دارد؟

  یکی از ویژگی‌های مهم دانلودر اینستاگرام این است که به شما امکان دانلود کلیپ‌هایی با فرمت‌های مختلف را فراهم می‌کند، شامل MP4، MOV، AVI و استاندارد اینستاگرام.