دسته‌بندی نشده

پیش شماره کشور مراکش

شماره مجازی فالووران
مراکش

پیش شماره تلفن کشور مراکش

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور مراکش 212+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در مراکش استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی مراکش را دارید، باید ابتدا 212+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


مراکش دارای پیش شماره تلفن با کد 212 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در مراکش حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره مراکش که 00212 یا 212+ هست استفاده شود.

212+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور مراکش است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور مراکش

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (212+) کشور مراکش

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 21200 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور مراکش (morocco)

لیست کد تلفن شهرهای مراکش در حال اضافه شدن هستند…
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده همه دیدگاه ها