شماره مجازی فالووران
آنگویلا

پیش شماره تلفن کشور آنگویلا

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور آنگویلا 1-264+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در آنگویلا استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی آنگویلا را دارید، باید ابتدا 1-264+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


آنگویلا دارای پیش شماره تلفن با کد 1-264 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در آنگویلا حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره آنگویلا که 001-264 یا 1-264+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور آنگویلا (Anguilla)

لیست کد تلفن شهرهای آنگویلا در حال اضافه شدن هستند…


1-264+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور آنگویلا است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور آنگویلا

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (1-264+) کشور آنگویلا

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 1-26400 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور آنگویلا (anguilla)

لیست کد تلفن شهرهای آنگویلا در حال اضافه شدن هستند…