icon
تلگرام پرمیوم رایگان با عضویت در کانال فالووران 
شماره مجازی فالووران
آنتیگوآ و باربودا

پیش شماره تلفن کشور آنتیگوآ و باربودا

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور آنتیگوآ و باربودا 1-268+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در آنتیگوآ و باربودا استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی آنتیگوآ و باربودا را دارید، باید ابتدا 1-268+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


آنتیگوآ و باربودا دارای پیش شماره تلفن با کد 1-268 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در آنتیگوآ و باربودا حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره آنتیگوآ و باربودا که 001-268 یا 1-268+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور آنتیگوآ و باربودا (Antigua and Barbuda)

لیست کد تلفن شهرهای آنتیگوآ و باربودا در حال اضافه شدن هستند…


1+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور آنتیگوآ و باربودا است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور آنتیگوآ و باربودا

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (1+) کشور آنتیگوآ و باربودا

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 100 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور آنتیگوآ و باربودا (antigua-and-barbuda)

لیست کد تلفن شهرهای آنتیگوآ و باربودا در حال اضافه شدن هستند…