شماره مجازی فالووران
بلیز

پیش شماره تلفن کشور بلیز

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور بلیز 501+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در بلیز استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی بلیز را دارید، باید ابتدا 501+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


بلیز دارای پیش شماره تلفن با کد 501 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در بلیز حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره بلیز که 00501 یا 501+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور بلیز (Belize)

لیست کد تلفن شهرهای بلیز در حال اضافه شدن هستند…


501+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور بلیز است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور بلیز

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (501+) کشور بلیز

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 50100 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور بلیز (belize)

لیست کد تلفن شهرهای بلیز در حال اضافه شدن هستند…