شماره مجازی فالووران
بنین

پیش شماره تلفن کشور بنین

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور بنین 229+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در بنین استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی بنین را دارید، باید ابتدا 229+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


بنین دارای پیش شماره تلفن با کد 229 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در بنین حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره بنین که 00229 یا 229+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور بنین (Benin)

لیست کد تلفن شهرهای بنین در حال اضافه شدن هستند…


229+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور بنین است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور بنین

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (229+) کشور بنین

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 22900 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور بنین (benin)

لیست کد تلفن شهرهای بنین در حال اضافه شدن هستند…