شماره مجازی فالووران
بوسنی و هرزگوین

پیش شماره تلفن کشور بوسنی و هرزگوین

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور بوسنی و هرزگوین 387+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در بوسنی و هرزگوین استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی بوسنی و هرزگوین را دارید، باید ابتدا 387+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


بوسنی و هرزگوین دارای پیش شماره تلفن با کد 387 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در بوسنی و هرزگوین حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره بوسنی و هرزگوین که 00387 یا 387+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور بوسنی و هرزگوین (Bosnia)

لیست کد تلفن شهرهای بوسنی و هرزگوین در حال اضافه شدن هستند…


387+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور بوسنی است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور بوسنی

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (387+) کشور بوسنی

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 38700 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور بوسنی (bosnia)

لیست کد تلفن شهرهای بوسنی در حال اضافه شدن هستند…