شماره مجازی فالووران
بوتسوانا

پیش شماره تلفن کشور بوتسوانا

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور بوتسوانا 267+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در بوتسوانا استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی بوتسوانا را دارید، باید ابتدا 267+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


بوتسوانا دارای پیش شماره تلفن با کد 267 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در بوتسوانا حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره بوتسوانا که 00267 یا 267+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور بوتسوانا (Botswana)

لیست کد تلفن شهرهای بوتسوانا در حال اضافه شدن هستند…


267+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور بوتسوانا است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور بوتسوانا

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (267+) کشور بوتسوانا

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 26700 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور بوتسوانا (botswana)

لیست کد تلفن شهرهای بوتسوانا در حال اضافه شدن هستند…